Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZAPISY!!! U20 Złoty Kask - XVII edycja
#1
U20 Złoty Kask 
 
Rozpoczynamy zapisy na nowy sezon.
Turniej rozgrywany jest w soboty.


Zasady są proste:
1. Do 18.10.2020r. trwają zapisy, start eliminacji 24.10.2020r.
2. Każda drużyna może zgłosić 20-latków bez ograniczeń ilościowych. 
3. Rozgrywamy serię ćwierć i/lub półfinałów (w zależności od ilości zgłoszonych zawodników)
4. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (6 turniejów)
5. Do końcowego wyniku liczone jest 5 najlepszych startów w turniejach finałowych.
6. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
7. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje wynik szóstego turnieju, dalej ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków.
 
 
W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP

Zgłoszenia zawodników proszę podawać w formacie
Zawodnik (Klub) link do zawodnika

Proszę również o zgłoszenia chętnych organizatorów!
#2
Lista uczestników:

01. Jan Jagr (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88025
02. Łukasz Rzepka (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88041
03. Karol Kleman (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88044
04. Hudson Cooper (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88030
05. Borys Dudewicz (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88035
06. Charles Utterson (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87134
07. Andrzej Moiseev (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87419
08. Grzegorz Zubkov (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87119
09. Milton Temple (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87122
10. Franco Bodogai (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87138
11. Riley Parker (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88032
12. Jarosław Polak (Stal-Browar Bialcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87761
13. Jens Schindler (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87135
14. Nicodemo Bracci (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87222
15. Krystian Furmaniewicz (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87187
16. Dawid Dziedziul (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87159
17. Mirosław Zychalak (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87210
18. Jaroslav Havlat (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87144
19. Bolesław Bawołek (KS ROW RYBNIK) https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87160
20. Sławomir Mips (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88042
21. Klaudiusz Miszok (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87224
22. Josef Krajiczek (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89118
23. Vaas Brummett (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87099
24. Krystian Nastuła (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87457
25. Fredrik Sand (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88027
26. Ireneusz Wódczak (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88037
27. Przemysław Błotko (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88040
28. Krister Barfoed (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87097
29. Rafał Moroziewicz (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87148
30. Sylwester Demski (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87274
31. Borys Pyssa (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87743
32. Krzysztof Sudakiewicz (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87762
33. Henryk Sutowski (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88020
34. Jędrzej Gąbka (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89029
35. Rafał Szwerc (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87161
36. Waldemar Stawinoga (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90103
37. Ludas Liptak (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91372
#3
1. Charles Utterson (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87134
2. Andrzej Moiseev (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87419
3. Grzegorz Zubkov (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87119
[Obrazek: 4199.jpg]
#4
Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów

Milton Temple http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87122
Franco Bodogai http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87138
#5
Riley Parker (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88032
#6
Jarosław Polak http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87761
#7
Tarzan's Team Tarnów

Jens Schindler - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87135

Nicodemo Bracci - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87222
[Obrazek: 3212.jpg]
#8
Świry Tarnów

Krystian Furmaniewicz - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87187
[Obrazek: 8680.jpg]
#9
ZKS Huragan Tarnów

Dawid Dziedziul - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87159

Mirosław Zychalak - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87210
[Obrazek: 10299.jpg]
#10
Jaroslav Havlat (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87144
#11
Bolesław Bawołek----- KS ROW RYBNIK
https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87160
#12
HUSARIA BERG RZESZÓW

1. Sławomir Mips http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88042
#13
Czechówka Lublin

Klaudiusz Miszok http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87224
#14
Ahtung SC
1. Josef Krajiczek --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89118
#15
Speed Car - MOTOR Lublin
1. Vaas Brummett - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87099
2. Krystian Nastuła - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87457
3. Fredrik Sand - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88027
4. Ireneusz Wódczak - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88037


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  ZAPISY!!! U20 Złoty Kask - XVIII edycja wojtas_gkm 17 1,310 2021-01-30, 20:24:12
Ostatni post: ravlit
  U20 Złoty Kask - XVII edycja wojtas_gkm 8 1,576 2021-01-12, 13:23:36
Ostatni post: wojtas_gkm
  U20 Złoty Kask - XVI edycja wojtas_gkm 8 2,545 2020-09-28, 13:51:25
Ostatni post: wojtas_gkm
  ZAPISY!!! U20 Złoty Kask - XVI edycja wojtas_gkm 24 5,381 2020-07-06, 13:06:24
Ostatni post: wojtas_gkm
  U20 Złoty Kask - XV edycja wojtas_gkm 8 2,646 2020-06-15, 12:01:53
Ostatni post: wojtas_gkm

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości