Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga Młodzików U18
#1
Zapisy na pierwszy sezon Ligi Młodzików

1. 

Zawody rozgrywane są w piątki w postaci czwórmeczów zawodników do 18 lat. Planowany start turnieju 16.10.2020r.

2. 
Organizator danej kolejki jest zobowiązany zorganizować turniej i wysłać zaproszenia zespołom najpóźniej do wtorku poprzedzającego daną kolejkę. 

3. 
Po założeniu czwórmeczu, gospodarz zamieszcza na forum link do niego.
Brak organizacji czwórmeczu będzie skutkował zerowym dorobkiem punktowym gospodarza, a pozostałe drużyny solidarnie po 40 punktów.


4. 
Punktacja:
wygrana w czwórmeczu - 3 pkt
II miejsce - 2 pkt
III miejsce - 1 pkt
IV miejsce - 0 pkt

5. 
System Rozgrywek:

ELIMINACJE - 4 grupy po 8 drużyn - 4 kolejki, każdy będzie organizatorem jednego turnieju.
Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy przechodzą do półfinałów, dwie kolejne jadą o miejsca 9-16, dwie kolejne o miejsca 17-24 i kolejne o miejsca 25-...
Ranking drużyn przed rozstawieniem grup będzie ustalany na podstawie sumy pięciu najlepszych XP w danej drużynie (oczywiście tylko zawodnicy do lat 18) na dzień 13.10.2020 lub wcześniej, jeżeli szybciej będzie komplet zgłoszeń (32 zespoły).

PÓŁFINAŁY - 8 drużyn jedzie 4 rundy, każdy będzie organizatorem jednego turnieju. 
Podobnie w walce o miejsca 9-16, 17-24 oraz 25-... 

WIELKI FINAŁ - Dwa czwórmecze dla najlepszych 4 drużyn z półfinału. 
Pierwszy czwórmecz organizuje druga drużyna z półfinału a drugi czwórmecz będzie organizowany przez zwycięzcę półfinału. 

Będą też finały o miejsca 5-8, 9-12, 13-16, 17-20, 21-24, 25-28, 29-32 (jeden czwórmecz u wyżej sklasyfikowanej drużyny w półfinale).

 
6. 
Weryfikacja wyników czwórmeczy:

- Zasady punktacji
*** zawodnicy w wieku 16-18 - ich dorobek punktowy stanowi dorobek meczowy, 
*** zawodnicy powyżej 18 lat, ich punkty nie są wliczane do dorobku drużyny, ponadto zostaną dodane ekipom, których zawodnicy przyjechali za zawodnikiem starszym.

7. 
W przypadku, kiedy drużyny mają taką samą ilość punktów, o kolejności miejsc decyduje liczba punktów najlepszych zawodników drużyn.

8. 
Nagrody (tutaj podziękowania dla ADM_Henrik oraz GM_Kuba):

1 miejsce - VIP na 30 dni
2 miejsce - VIP na 15 dni
Odpowiedz
#2
Lista uczestników:

PÓŁFINAŁY:

o miejsca 1-8:

Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów - http://www.speedway-world.pl/i,team-11943
GKM Grudziądz (GKM) - http://www.speedway-world.pl/i,team-10300
SC Knivsta - http://www.speedway-world.pl/i,team-13352
GKM 1979 - http://www.speedway-world.pl/i,team-8435
ASTECK Zielona Góra - http://www.speedway-world.pl/i,team-131
GKM Grudziądz (Prezes) - http://www.speedway-world.pl/i,team-13228
Husaria BERG Rzeszow - https://www.speedway-world.pl/i,team-3989
ROW - http://www.speedway-world.pl/i,team-2984

o miejsca 9-16:

ARJUMA Golub-Dobrzyn - http://www.speedway-world.pl/i,team-11710
Kosmopolita GKM - http://www.speedway-world.pl/i,team-11870
Joker Bydgoszcz - http://www.speedway-world.pl/i,team-13356
PIECHRybnik - http://www.speedway-world.pl/i,team-12819
TKKF Siekacze Gniezno - http://www.speedway-world.pl/i,team-10765
ZKS Huragan Tarnów - http://www.speedway-world.pl/i,team-10299
SC Gdynia - http://www.speedway-world.pl/i,team-13142
TARZAN`S TEAM TARNÓW - http://www.speedway-world.pl/i,team-3212

o miejsca 17-24:

STAL GORZOW - http://www.speedway-world.pl/i,team-13097
Drużyna - https://www.speedway-world.pl/i,team-12043
ŻKS Radlin - http://www.speedway-world.pl/i,team-5884
Orzełek Łódź - http://www.speedway-world.pl/i,team-13489
Club Red Rabbit - http://www.speedway-world.pl/i,team-4783
FC BROWAR WITNICA - http://www.speedway-world.pl/i,team-13333
Świry Tarnów - http://www.speedway-world.pl/i,team-8680
Stal-Browar Bialcz - http://www.speedway-world.pl/i,team-13493

o miejsca 25-32:

GKM Stockholm - http://www.speedway-world.pl/i,team-11499
ROW RYBNIK - http://www.speedway-world.pl/i,team-12850
NZŻ Hard Crocodile Niedobczyce - http://www.speedway-world.pl/i,team-11086
Ahtung SC - http://www.speedway-world.pl/i,team-3341
2012 - http://www.speedway-world.pl/i,team-1041
Grupa Azoty Huragan Tarnów - http://www.speedway-world.pl/i,team-10470
Pomorzanin Toruń - http://www.speedway-world.pl/i,team-3818
Odpowiedz
#3
Terminarz rundy półfinałowej:

[Obrazek: polfinaly.jpg]
Odpowiedz
#4
PÓŁFINAŁY - TABELE po 2 kolejce:

[Obrazek: tabele2.jpg]
Odpowiedz
#5
TURNIEJE PÓŁFINAŁOWE:


I runda - 20.11
o miejsca 1-8 GKM Grudziądz (GKM) -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85734
GKM Grudziądz (Prezes) -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85735

o miejsca 9-16 Kosmopolita GKM -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85814
ZKS Huragan Tarnów -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85744
o miejsca 17-24 Drużyna -> https://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85740
FC BROWAR WITNICA -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85727
o miejsca 25-32 GKM Stockholm -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85798
2012 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85837 (gospodarz Achtung SC za 2012)

II runda - 27.11
o miejsca 1-8 Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85733
ASTECK Zielona Góra -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85883
o miejsca 9-16 ARJUMA Golub-Dobrzyn -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85772
TKKF Siekacze Gniezno -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85726
o miejsca 17-24 STAL GORZOW -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85801
Club Red Rabbit -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85969
o miejsca 25-32 GKM Stockholm -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85973
Ahtung SC -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85839

III runda - 04.12
o miejsca 1-8 ROW -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85836
Husaria BERG Rzeszow ->
o miejsca 9-16 TARZAN`S TEAM TARNÓW -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85742
SC Gdynia -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85722
o miejsca 17-24 Stal-Browar Bialcz -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85730
Świry Tarnów -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85743
o miejsca 25-32 Pomorzanin Toruń ->
Grupa Azoty Huragan Tarnów -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85806

IV runda - 11.12
o miejsca 1-8 SC Knivsta -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85758
GKM 1979 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85842
o miejsca 9-16 Joker Bydgoszcz -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85752
PIECHRybnik ->
o miejsca 17-24 ŻKS Radlin -> https://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85981
Orzełek Łódź -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85818
o miejsca 25-32 ROW RYBNIK -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85823
NZŻ Hard Crocodile Niedobczyce -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85972
Odpowiedz
#6
Tabela rozstawienia:

[Obrazek: rozstawienie.jpg]

I schemat rozstawienia (czyli jak były przydzielane drużyny do poszczególnych grup):

[Obrazek: schemat.jpg]
Odpowiedz
#7
Dotychczasowe wyniki:


ELIMINACJE:


I runda - 16.10
Grupa A GKM Stockholm -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85427 (rozegrany 13.11)
       Stal-Browar Bialcz -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85057
Grupa B Husaria BERG Rzeszow -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85116
       Polonia Pila -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85127
Grupa C SC Knivsta -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85074
       FC BROWAR WITNICA -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85086 (zastępstwo, organizator : 2012).
Grupa D Club Red Rabbit -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85046
       TKKF Siekacze Gniezno -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85034

II runda - 23.10
Grupa A Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85224
       ARJUMA Golub-Dobrzyn -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85048
Grupa B SC Gdynia -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85041
       Kosmopolita GKM -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85085
Grupa C Joker Bydgoszcz -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85101
       ZKS Huragan Tarnów -> https://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85043
Grupa D PIECHRybnik -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85059
       GKM 1979 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85087

III runda - 30.10
Grupa A STAL GORZOW -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85163
       Pomorzanin Toruń -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85049
Grupa B Grupa Azoty Huragan Tarnów -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85146
       Drużyna -> https://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85044
Grupa C 2012 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85244 ((zastępstwo, organizator : FC BROWAR WITNICA).
       GKM Grudziądz (Prezes) -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85033
Grupa D NZŻ Hard Crocodile Niedobczyce -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85249
       Ahtung SC -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85363

IV runda - 06.11
Grupa A TARZAN`S TEAM TARNÓW -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85417
       ROW -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85105
Grupa B GKM Grudziądz (GKM) -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85499
       Świry Tarnów -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85416
Grupa C ROW RYBNIK -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85050
       ŻKS Radlin -> https://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85276
Grupa D Orzełek Łódź -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85047
       ASTECK Zielona Góra -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85340
Odpowiedz
#8
Zakończyliśmy eliminacje. Tabele po 4 rundach kompletne.
Rozpiska na półfinały juz jest, można organizować czwórmecze i wrzucać linki tutaj.
Powodzenia dla wszystkich!
Odpowiedz
#9
miejsca 9-16 / 3 kolejka
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85722
Odpowiedz
#10
Liga Młodzików półfinał 9-16 II runda

http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85726
[Obrazek: 10765.jpg]
Odpowiedz
#11
O m-ca 1-8, półfinał

http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85733
Odpowiedz
#12
O m-ca 1-8, półfinał - I runda

http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85735
Odpowiedz
#13
https://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85740 I Półfinał Drużyna miejsca 17-24
Odpowiedz
#14
O miejsca 9-16 3 runda

http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85742
[Obrazek: 3212.jpg]
Odpowiedz
#15
O miejsca 17-24 3 runda

http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-85743
[Obrazek: 8680.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości