Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U16 Indywidualne Mistrzostwa Młodzików - XXI edycja
#1
U16 Indywidualne Mistrzostwa Młodzików 

Rozpoczynamy nowy sezon
Turniej rozgrywany jest w soboty.

 
1. Start eliminacji 24.10.2020r.
2. Rozgrywamy serię ćwierć i półfinałów (3 turnieje)
3. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (6 turniejów)
4. Do końcowego wyniku liczone jest 5 najlepszych startów w turniejach finałowych.
5. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
6. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje wynik szóstego turnieju, dalej ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków.
  
W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP
Odpowiedz
#2
Turnieje:

Eliminacje

Grupa A
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-131611
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-131510
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-131777

Grupa B
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-131546
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-131654
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-131513

Grupa C
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-131570
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-131557
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-131800

Półfinały

Grupa D
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-132180
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-132394
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-132597

Grupa E
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-132181
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-132196
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-132302

Finały

05.12
12.12
19.12
26.12
02.01
09.01
Odpowiedz
#3
Lista uczestników:

Grupa A
01. Nicki Madsen (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92637
02. Aleksander Cichowski (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92642
03. Grzegorz Tukendorf (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92715
04. Jarosław Krefta (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92650
05. Eryk Gisman (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92786
06. Patryk Osielski (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92676
07. Mikołaj Szmyglewski (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92654
08. Klaudiusz Urmański (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92655
09. Robert Kędrak (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92750
10. Artur Liban (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92702
11. Oliwier Smoleń (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92717
12. Csaba Meszaros (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92772
13. Radosław Węgrzecki (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92768
14. Paweł Stanaszek (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92805

Grupa B
01. Karol Rostek (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92796
02. Grzegorz Chabinka (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92644
03. Władysław Nandzik (Joker Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92767
04. Lars Fedel (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92683
05. Adrian Drury (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92765
06. Jaymz Hingston (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92673
07. Kazimierz Majecki (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92701
08. Marcin Komarzyniec (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92728
09. Alan Asztel (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92669
10. Miłosz Runiewicz (ŻKS Radlin) https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92714
11. Cezary Jesionowski (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92700
12. Dietmar Prolingheuer (Joker Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92806
13. Kai Hassler (TAZRAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92769
14. Borys Sobieszczak (Falubaz Bournemouth) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92733

Grupa C
01. Joseph East (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92652
02. Stacy Dale (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92745
03. Kazimierz Bałdyga (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92826
04. Jarosław Myśka (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92722
05. Waldemar Tatarak (TAZRAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92799
06. Sylwester Liniarski (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92785
07. Bogdan Reymann (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92719
08. Mario Cirignola (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92778
09. Seweryn Konopko (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92640
10. Cezary Secomski (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92695
11. Santino Nasutti (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92754
12. Aapo Pesälä (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92779
13. Lucas Maccallum (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92697
14. Kacper Polak (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92788

Awans do półfinałów uzyskają zawodnicy z miejsc 1-11 w grupach A-B oraz 1-10 w grupie C
Odpowiedz
#4
Wyniki fazy eliminacyjnej

[Obrazek: 16a.jpg]
[Obrazek: 16b.jpg]
[Obrazek: 16c.jpg]
Odpowiedz
#5
Lista uczestników półfinałów:

Grupa D
01. Nicki Madsen (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92637
02. Jarosław Krefta (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92650
03. Patryk Osielski (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92676
04. Grzegorz Tukendorf (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92715
05. Robert Kędrak (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92750
06. Radosław Węgrzecki (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92768
07. Jaymz Hingston (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92673
08. Marcin Komarzyniec (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92728
09. Karol Rostek (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92796
10. Lars Fedel (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92683
11. Adrian Drury (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92765
12. Jarosław Myśka (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92722
13. Waldemar Tatarak (TAZRAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92799
14. Stacy Dale (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92745
15. Cezary Secomski (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92695
16. Bogdan Reymann (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92719

R1. Paweł Stanaszek (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92805
R2. Kacper Polak (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92788

Grupa E
01. Aleksander Cichowski (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92642
02. Eryk Gisman (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92786
03. Mikołaj Szmyglewski (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92654
04. Klaudiusz Urmański (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92655
05. Artur Liban (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92702
06. Grzegorz Chabinka (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92644
07. Władysław Nandzik (Joker Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92767
08. Kazimierz Majecki (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92701
09. Alan Asztel (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92669
10. Dietmar Prolingheuer (Joker Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92806
11. Borys Sobieszczak (Falubaz Bournemouth) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92733
12. Joseph East (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92652
13. Sylwester Liniarski (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92785
14. Mario Cirignola (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92778
15. Seweryn Konopko (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92640
16. Lucas Maccallum (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92697

R1. Aapo Pesälä (Sparta Międzyrzecz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92779
R2. Kai Hassler (TAZRAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92769

Awans do finału uzyskają zawodnicy z miejsc 1-8 w grupach D-E
Odpowiedz
#6
Wyniki fazy półfinałowej:

[Obrazek: 16D.jpg]
[Obrazek: 16e.jpg]
Odpowiedz
#7
Lista finalistów:

01. Nicki Madsen (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92637
02. Jarosław Krefta (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92650
03. Patryk Osielski (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92676
04. Jaymz Hingston (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92673
05. Marcin Komarzyniec (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92728
06. Lars Fedel (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92683
07. Jarosław Myśka (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92722
08. Waldemar Tatarak (TAZRAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92799
09. Aleksander Cichowski (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92642
10. Eryk Gisman (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92786
11. Klaudiusz Urmański (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92655
12. Grzegorz Chabinka (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92644
13. Kazimierz Majecki (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92701
14. Alan Asztel (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92669
15. Joseph East (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92652
16. Lucas Maccallum (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92697

R1. Radosław Węgrzecki (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92768
R2. Seweryn Konopko (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92640
Odpowiedz
#8
U 16 finał 5/6
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-132831
Odpowiedz
#9
U-16 finał 2/6
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-132847
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości