Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów - XVII edycja
#1
U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów 

Rozpoczynamy nowy sezon.
Turniej rozgrywany jest w soboty.


1. Start eliminacji 24.10.2020r.
2. Rozgrywamy dwie serie półfinałowe (po 3 turnieje)
3. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (6 turniejów)
4. Do końcowego wyniku liczone jest 5 najlepszych startów w turniejach finałowych.
5. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
6. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje wynik szóstego turnieju, dalej ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków.


W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP
Odpowiedz
#2
Turnieje:

Eliminacje

Grupa A
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-131559
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-131839
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-131533

Grupa B
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-131508
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-131571
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-131590

Grupa C
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-131563
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-131537
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-131672

Półfinały

Grupa D
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-132287
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-132280
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-132488

Grupa E
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-132188
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-132205
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-132639

Finały

http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-132830
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-133117
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-133134
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-133341
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-133387
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-133738
Odpowiedz
#3
Lista uczestników:

Grupa A
01. Bartosz Bethke (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85947
02. Eryk Kobryń (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85931
03. Thomas Hunt (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85809
04. Włodzimierz Konkiel (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86734
05. Machiaveli Linzalone (ŻKS Radlin) https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85822
06. Dieter Ylimainen (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85814
07. Carlo Mirotta (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85907
08. Zsolt Szabo (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85806
09. Joel Lennartsson (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85817
10. Peter Nahlin (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85972
11. Jan Blokhin (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85842
12. Jaakko Lehtomäki (ŻKS Radlin) https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85865
13. John Anslover (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85886
14. Stanisław Zemła (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85949
15. Ludis Svarpstons (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85927

Grupa B
01. Kyden Denison (TARZAN'S TEAM TARNÓW) https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85875
02. Janos Lovrencsics (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85820
03. Micha Loktev (KS ROW RYBNIK) https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89969
04. Fabian Kordyjak (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85858
05. Kacper Bekalarski (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86926
06. Emil Poskotin (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85879
07. Ben Rodwell (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86913
08. Sergiusz Dolgov (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85878
09. Merle Hammer (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85797
10. Tommy Hanton (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88285
11. Elio Udassi (TARZAN'S TEAM TARNÓW) https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85885
12. Mathew Woodley (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85813
13. Ireneusz Lussa (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88342
14. Jesper Rommedahl (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86720
15. Cohen Lapsley (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85904

Grupa C
01. Joerg Hock (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86910
02. Pēteris Lazdiņš (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86912
03. Norbert Fenyvesi (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86907
04. Erkki Perälä (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85837
05. Lewis Mayhew (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85812
06. Wiktor Sachkov (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85902
07. Maximilian Keller (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86906
08. Kazimierz Kuźmicz (TARZAN'S TEAM TARNÓW) https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85992
09. Cain Meston (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85920
10. Bradley Fisher (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85901
11. Paul Scholar (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85913
12. Robert Pachucy (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88043
13. Sylwester Donot (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85969
14. Rugacs Body (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88339
15. Laszlo Ferjancz (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85926

Awans do półfinałów uzyskają zawodnicy z miejsc 1-11 w grupach A-B oraz 1-10 w grupie C
Odpowiedz
#4
Wyniki fazy eliminacyjnej

[Obrazek: 21a.jpg]
[Obrazek: 21B.jpg]
[Obrazek: 21c.jpg]
Odpowiedz
#5
Lista uczestników półfinałów:

Grupa D
01. Peter Nahlin (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85972
02. Carlo Mirotta (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85907
03. John Anslover (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85886
04. Stanisław Zemła (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85949
05. Zsolt Szabo (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85806
06. Jaakko Lehtomäki (ŻKS Radlin) https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85865
07. Jesper Rommedahl (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86720
08. Janos Lovrencsics (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85820
09. Sergiusz Dolgov (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85878
10. Kacper Bekalarski (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86926
11. Fabian Kordyjak (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85858
12. Laszlo Ferjancz (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85926
13. Robert Pachucy (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88043
14. Paul Scholar (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85913
15. Norbert Fenyvesi (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86907
16. Bradley Fisher (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85901

R1. Ludis Svarpstons (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85927
R2. Sylwester Donot (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85969

Grupa E
01. Bartosz Bethke (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85947
02. Eryk Kobryń (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85931
03. Thomas Hunt (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85809
04. Dieter Ylimainen (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85814
05. Jan Blokhin (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85842
06. Micha Loktev (KS ROW RYBNIK) https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89969
07. Emil Poskotin (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85879
08. Ben Rodwell (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86913
09. Merle Hammer (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85797
10. Mathew Woodley (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85813
11. Cohen Lapsley (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85904
12. Joerg Hock (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86910
13. Pēteris Lazdiņš (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86912
14. Erkki Perälä (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85837
15. Lewis Mayhew (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85812
16. Maximilian Keller (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86906

R1. Wiktor Sachkov (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85902
R2. Kyden Denison (TARZAN'S TEAM TARNÓW) https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85875

Awans do finału uzyskają zawodnicy z miejsc 1-8 w grupach D-E
Odpowiedz
#6
Wyniki fazy półfinałowej:

[Obrazek: 21d.jpg]
[Obrazek: 21e.jpg]
Odpowiedz
#7
Lista finalistów:

01. Peter Nahlin (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85972
02. Carlo Mirotta (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85907
03. Jesper Rommedahl (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86720
04. Sergiusz Dolgov (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85878
05. Kacper Bekalarski (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86926
06. Laszlo Ferjancz (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85926
07. Robert Pachucy (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88043
08. Paul Scholar (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85913
09. Bartosz Bethke (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85947
10. Dieter Ylimainen (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85814
11. Ben Rodwell (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86913
12. Cohen Lapsley (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85904
13. Joerg Hock (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86910
14. Erkki Perälä (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85837
15. Lewis Mayhew (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85812
16. Maximilian Keller (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86906

R1. Janos Lovrencsics (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85820
R2. Mathew Woodley (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85813
Odpowiedz
#8
Końcowe tabele fazy finałowej:

[Obrazek: U21.jpg]
Odpowiedz
#9
Dziękuję Wam za kolejny wspólny sezon.

Gratulacje dla najlepszych, podziękowania za udział dla wszystkich uczestników!
Nagrody wkrótce, zbiorczo z LN i PJ.

Już teraz zapraszam do zapisów na kolejny sezon, które wystartują po aktualizacji wieku.
Odpowiedz
#10
Wojtas skoro regulamin mówi że przy równej ilości punktów decyduje wynik 6 turnieju to czemu mój jest na czwartym miejscu a nie na trzecim?
Odpowiedz
#11
Arku "jaja" sobie robisz Uśmiech
Przecież nie chodzi o 6 finał w sensie ostatni rozegrany tylko o 6 każdego zawodnika który nie był liczony do punktacji, czyli ten najsłabszy, a u mojego jest to 12 pkt. u Twojego 11 pkt.

Ja tylko pytam bo tak rozumiem regulamin Uśmiech szósty to szósty nie jest sprecyzowane o jaki chodzi.
[Obrazek: 4199.jpg]
Odpowiedz
#12
Arek, wydawało mi się że spraw oczywistych precyzować nie trzeba. Decyduje wynik turnieju nieuwzględnianego w klasyfikacji.
Odpowiedz
#13
Dla mnie było niejasne dlatego pytałem Uśmiech
dzięki za info.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  ZAPISY! U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów - XVIII edycja wojtas_gkm 6 26 10 godzin(y) temu
Ostatni post: purgazik

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości