Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZAPISY!!! U16 Indywidualne Mistrzostwa Młodzików - XXII edycja
#16
01. Ryder Alcorn ( Biało-Czerwona Husaria) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94001
02. Robert Zachodny ( Biało-Czerwona Husaria) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94075
03. Christopher Bacon ( Biało-Czerwona Husaria) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94135
04. Włodzimierz Pilut ( Biało-Czerwona Husaria) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94137
[Obrazek: 9484.jpg]
#17
Tarzan's Team Tarnów

Remigiusz Dukiewicz - https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94131

Tomasz Biechoński - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94013

Edward Buczyna - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93933

+ organizacja
[Obrazek: 3212.jpg]
#18
Świry Tarnów

Joel Agerskog - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94070
Przemysław Konina - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94026
Tymon Pawlak - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93937
+ organizacja
[Obrazek: 8680.jpg]
#19
ZKS Huragan Tarnów

Karel Hruban - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93973
Jemie McLaren - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93956
Jarosław Biełaniec - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93953
Jacek Dryhusz - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93930

Plus organizacja.
[Obrazek: 10299.jpg]
#20
Zapisani
#21
PKŻ SPARTAKUS Lubań
1. Karol Zaskórski - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93982
2. Norbert Szemerda - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93970
#22
1.http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94073 -Hans Freund (Niemcy)
2.http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94092 Stuart Loucks (USA) 3.http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94106-Dariusz Solawa (Polska)
Orzełek Łódź
#23
Czechówka Lublin:
1. Stanisław Jeramczykowski http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94031
2 . Karol Furmański http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94088
3. Bogdan Kuszyk http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94104
4. Mariusz Piróg http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94175
5. Szczepan Fiedurek http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94195
6. Sebastian Zaustowicz http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93980
#24
Ernest Szmagliński https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94105


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  U16 Indywidualne Mistrzostwa Młodzików - XXI edycja wojtas_gkm 8 1,267 2021-01-12, 13:23:16
Ostatni post: wojtas_gkm
  ZAPISY!!! U16 Indywidualne Mistrzostwa Młodzików - XXI edycja wojtas_gkm 21 2,574 2020-10-15, 09:27:20
Ostatni post: wojtas_gkm
  U16 Indywidualne Mistrzostwa Młodzików - XX edycja wojtas_gkm 8 2,357 2020-09-28, 13:51:13
Ostatni post: wojtas_gkm
  ZAPISY!!! U16 Indywidualne Mistrzostwa Młodzików - XX edycja wojtas_gkm 20 4,244 2020-07-06, 11:06:37
Ostatni post: wojtas_gkm
  U16 Indywidualne Mistrzostwa Młodzików - XIX edycja wojtas_gkm 8 2,857 2020-06-15, 12:01:35
Ostatni post: wojtas_gkm

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości