Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga Młodzików U18 - sezon 2
#1
Cześć!

Zaczynamy zapisy na drugi sezon Ligi Młodzików - regulamin:

1. 
Zawody rozgrywane są w piątki w postaci czwórmeczów zawodników do 18 lat. Planowany start turnieju 05.02.2021r.

2. 
Organizator danej kolejki jest zobowiązany zorganizować turniej i wysłać zaproszenia zespołom najpóźniej do wtorku poprzedzającego daną kolejkę. 

3. 
Po założeniu czwórmeczu, gospodarz zamieszcza na forum link do niego.
Brak organizacji czwórmeczu będzie skutkował zerowym dorobkiem punktowym gospodarza, a pozostałe drużyny solidarnie po 2 duże punkty oraz 40 małych punktów.

4. 
Punktacja:
wygrana w czwórmeczu - 3 pkt
II miejsce - 2 pkt
III miejsce - 1 pkt
IV miejsce - 0 pkt

W przypadku, kiedy drużyny mają taką samą ilość punktów, o kolejności miejsc decyduje liczba punktów najlepszych zawodników drużyn.

W zależności od tego, który zawodnik zdobędzie większą ilość punktów, ta drużyna będzie wyżej sklasyfikowana, potem będą rozpatrywani kolejni  zawodnicy aż do skutku. Gdyby i to nie rozstrzygnęło, liczą się najlepsze czasy najlepszych zawodników ze spotkań kiedy jeździły ze sobą zainteresowane zespoły.

5. 
System rozgrywek:

I FAZA TURNIEJU

1 Liga Młodzików - 5 kolejek
2 Liga Młodzików - 5 kolejek
3 Liga Młodzików - 5 kolejek

II FAZA TURNIEJU

Czołowa ósemka z 1 Ligi Młodzików - jedzie 4 kolejki. W tej fazie drużyna z 1 miejsca w 1 Lidze startuje z początkowym dobytkiem 2 dużych punktów a drużyna z 2 miejsca w 1 Lidze startuje z początkowym dobytkiem 1 dużych punktu.
Później pierwsza czwórka jedzie dwa finały o miejsca 1-4, a kolejna czwórka dwa turnieje o miejsca 5-8.

Drużyny z miejsc 9-16 z 1 Ligi Młodzików oraz drużyny z miejsc 1-8 2 Ligi Młodzików o utrzymanie/awans do 1 Ligi - 5 kolejek.
W tej fazie drużyny z 9 miejsca w 1 Lidze oraz 1 miejsca w 2 Lidze startują z początkowym dobytkiem 2 dużych punktów, a drużyny z miejsc 10 w 1 Lidze i 2 w 2 Lidze z dobytkiem 1 dużego punktu.

Drużyny z miejsc 9-16 z 2 Ligi Młodzików oraz drużyny z miejsc 1-8 3 Ligi Młodzików o utrzymanie/awans do 2 Ligi - 5 kolejek.
W tej fazie drużyny z 9 miejsca w 2 Lidze oraz 1 miejsca w 3 Lidze startują z początkowym dobytkiem 2 dużych punktów, a drużyny z miejsc 10 w 2 Lidze i 2 w 3 Lidze z dobytkiem 1 dużego punktu.


Drużyny z miejsc 9 oraz 10 w 3 Lidze kończą dalszy udział w turnieju.


6. 

Weryfikacja wyników czwórmeczy:

- Zasady punktacji
*** zawodnicy w wieku 16-18 - ich dorobek punktowy stanowi dorobek meczowy, 
*** zawodnicy powyżej 18 lat, ich punkty nie są wliczane do dorobku drużyny, ponadto zostaną dodane ekipom, których zawodnicy przyjechali za zawodnikiem starszym.

7. 
W przypadku, kiedy drużyny mają taką samą ilość punktów, o kolejności miejsc decyduje liczba punktów najlepszych zawodników drużyn.


W przypadku remisu na koniec rundy finałowej, wyżej klasyfikowana jest drużyna, która zajęła wyższe miejsce w rundzie zasadniczej.


ZAPISY:
Drużyny, które zajęły miejsca 1-16 w poprzednim sezonie są wstępnie zgłoszone do 1 Ligi Młodzików.
Drużyny, które zajęły miejsca 17-32 w poprzednim sezonie są wstępnie zgłoszone do 2 Ligi Młodzików.

W przypadku braku potwierdzenia udziału dotychczasowego uczestnika, jego miejsce zajmuje kolejna drużyna wg rankingu z poprzedniego sezonu.

Nowe drużyny proszę o zgłoszenia w formacie: nick menadżera, nazwę i link do drużyny.



Nagrody:


1 miejsce - 30 dni VIP
2 miejsce - 20 dni VIP
3 miejsce - 10 dni VIP
Odpowiedz
#2
PÓŁFINAŁY (o miejsca 1-8):

1 ARJUMA Golub-Dobrzyn - http://www.speedway-world.pl/i,team-11710
2 ASTECK Zielona Góra - http://www.speedway-world.pl/i,team-131
3 Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów - http://www.speedway-world.pl/i,team-11943
4 GKM Grudziądz (GKM) - http://www.speedway-world.pl/i,team-10300
5 GKM 1979 - http://www.speedway-world.pl/i,team-8435
6 ROW - http://www.speedway-world.pl/i,team-2984
7 PIECHRybnik - http://www.speedway-world.pl/i,team-12819
8 TARZAN`S TEAM TARNÓW - http://www.speedway-world.pl/i,team-3212

TERMINARZ (gospodarze na pierwszym miejscu, w czerwonym polu):

[Obrazek: terminarz1.png]

TABELA:

[Obrazek: tabelaa1.png]
Odpowiedz
#3
1 LIGA BARAŻOWA (o utrzymanie/awans do 1 ligi):

1 Club Red Rabbit - http://www.speedway-world.pl/i,team-4783
2 GRYFY Bydgoszcz - http://www.speedway-world.pl/i,team-73
3 GKM Grudziądz (Prezes) - http://www.speedway-world.pl/i,team-13228
4 Ahtung SC - http://www.speedway-world.pl/i,team-3341
5 ZKS Huragan Tarnów - http://www.speedway-world.pl/i,team-10299
6 Kosmopolita GKM - http://www.speedway-world.pl/i,team-11870
7 Świry Tarnów - http://www.speedway-world.pl/i,team-8680
8 SC Gdynia - http://www.speedway-world.pl/i,team-13142
9 Błyskawica Radlin - http://www.speedway-world.pl/i,team-5884
10 SC Knivsta - http://www.speedway-world.pl/i,team-13352
11 GKM Stockholm - http://www.speedway-world.pl/i,team-11499
12 STAL GORZOW - http://www.speedway-world.pl/i,team-13097
13 NZŻ Hard Crocodile Niedobczyce - http://www.speedway-world.pl/i,team-11086
14 FC BROWAR WITNICA - http://www.speedway-world.pl/i,team-13333
15 ROW RYBNIK - http://www.speedway-world.pl/i,team-12850
16 Stal-Browar Bialcz - http://www.speedway-world.pl/i,team-13493

TERMINARZ (gospodarze na pierwszym miejscu, w czerwonym polu):

[Obrazek: terminarz2.png]


TABELA:

[Obrazek: tabelaa2.png]
Odpowiedz
#4
2 LIGA BARAŻOWA (o utrzymanie/awans do 2 ligi):

1 Unia Wokowice - http://www.speedway-world.pl/i,team-13077
2 banditos 1979gkm - http://www.speedway-world.pl/i,team-11160
3 2012 - http://www.speedway-world.pl/i,team-1041
4 Na Styku - http://www.speedway-world.pl/i,team-13573
5 Vocovia Wokowice - http://www.speedway-world.pl/i,team-12081
6 Drużyna - https://www.speedway-world.pl/i,team-12043
7 1946 Speedway Częstochowa - http://www.speedway-world.pl/i,team-6996
8 Grupa Azoty Huragan Tarnów - http://www.speedway-world.pl/i,team-10470
9 Young Eagles SC - http://www.speedway-world.pl/i,team-13016
10 PKŻ SPARTAKUS Lubań - http://www.speedway-world.pl/i,team-7246
11 Born to lose - http://www.speedway-world.pl/i,team-13595
12 Werewolves SG - http://www.speedway-world.pl/i,team-4199
13 Biało-Czerwona Husaria - http://www.speedway-world.pl/i,team-9484
14 Victory Leszno - http://www.speedway-world.pl/i,team-21
15 MOS Zielona Góra - http://www.speedway-world.pl/i,team-13246
16 Ułani Lublin - http://www.speedway-world.pl/i,team-13166

TERMINARZ (gospodarze na pierwszym miejscu, w czerwonym polu):

[Obrazek: terminarz3.png]

TABELA:

[Obrazek: tabelaa3.png]
Odpowiedz
#5
I Faza turnieju:

I LIGA

1 kolejka
Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87356
GKM Grudziądz (GKM) -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87384
Kosmopolita GKM -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87370
Błyskawica Radlin -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87386

2 kolejka
ROW -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87426
Club Red Rabbit -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87561
TARZAN`S TEAM TARNÓW -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87381
GKM Grudziądz (Prezes) -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87357

3 kolejka
PIECHRybnik -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87458
ZKS Huragan Tarnów -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87468
SC Gdynia -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87351
ROW -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87837

4 kolejka
ARJUMA Golub-Dobrzyn -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87350
GKM 1979 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87451
Świry Tarnów -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87906
ASTECK Zielona Góra -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87433

5 kolejka
Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87358
ASTECK Zielona Góra -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87867
SC Knivsta -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87365
GKM Grudziądz (GKM) -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87453

TABELA:

[Obrazek: tabela1.png]


II LIGA

1 kolejka
STAL GORZOW -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87352
Stal-Browar Bialcz -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87364
GRYFY Bydgoszcz -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87383
Unia Wokowice -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87403

2 kolejka
Drużyna -> https://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87671
Vocovia Wokowice -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87408
1946 Speedway Częstochowa -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87373
Ahtung SC -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87558

3 kolejka
2012 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87835
Young Eagles SC -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87404
Grupa Azoty Huragan Tarnów -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87359
Drużyna -> https://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87459

4 kolejka
NZŻ Hard Crocodile Niedobczyce -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87823
GKM Stockholm -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87366
PKŻ SPARTAKUS Lubań -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-88014 (organizator: GRYFY Bydgoszcz, zastępstwo).
FC BROWAR WITNICA -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87361

5 kolejka
STAL GORZOW -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87768
FC BROWAR WITNICA -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87807
ROW RYBNIK -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87375
Stal-Browar Bialcz -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87801

TABELA:

[Obrazek: tabela2.png]


III LIGA

1 kolejka
banditos 1979gkm -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87368
Biało-Czerwona Husaria -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87380
Gryfy Skórka -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87360
Na Styku -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87354

2 kolejka
MOS Zielona Góra -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87563
GDAŃSKIE WYBRZEŻE LIDER ->
Na Styku -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87355
Victory Leszno -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87636

3 kolejka
Ułani Lublin -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87715
Werewolves SG -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87516
Victory Leszno -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87829
MOS Zielona Góra -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87564

4 kolejka
GDAŃSKIE WYBRZEŻE LIDER ->
Werewolves SG -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87980
Gryfy Skórka -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87943
Born to lose -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87371

5 kolejka
banditos 1979gkm -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87930
Born to lose -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87635
Ułani Lublin -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-88121
Biało-Czerwona Husaria -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87893

TABELA:

[Obrazek: tabela3.png]
Odpowiedz
#6
II FAZA TURNIEJU (linki do czwórmeczy):

PÓŁFINAŁY:

1kolejka
ARJUMA Golub-Dobrzyn ->
ROW ->

2kolejka
ASTECK Zielona Góra ->
GKM 1979 ->

3 kolejka
TARZAN`S TEAM TARNÓW ->
PIECHRybnik ->

4 kolejka
Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów ->
GKM Grudziądz (GKM) ->

1 LIGA BARAŻOWA:

1 kolejka
Club Red Rabbit ->
GRYFY Bydgoszcz ->
STAL GORZOW ->
FC BROWAR WITNICA ->

2 kolejka
Ahtung SC ->
Kosmopolita GKM ->
NZŻ Hard Crocodile Niedobczyce ->
Stal-Browar Bialcz ->

3 kolejka
Błyskawica Radlin ->
Świry Tarnów ->
SC Gdynia ->
Ahtung SC ->

4 kolejka
ROW RYBNIK ->
GKM Stockholm ->
ZKS Huragan Tarnów ->
GKM Grudziądz (Prezes) ->

5 kolejka
Club Red Rabbit ->
GKM Grudziądz (Prezes) ->
SC Knivsta -> 
GRYFY Bydgoszcz ->


2 LIGA BARAŻOWA:

1 kolejka
Unia Wokowice ->
banditos 1979gkm ->
Young Eagles SC ->
Victory Leszno ->

2 kolejka
2012 ->
1946 Speedway Częstochowa ->
Biało-Czerwona Husaria ->
Ułani Lublin ->

3 kolejka
Drużyna ->
Grupa Azoty Huragan Tarnów ->
PKŻ SPARTAKUS Lubań ->
2012 ->

4 kolejka
Werewolves SG ->
Born to lose -> 
Na Styku ->
MOS Zielona Góra ->

5 kolejka
Unia Wokowice ->
MOS Zielona Góra ->
Vocovia Wokowice ->
banditos 1979gkm ->
Odpowiedz
#7
Aktualizacja po 5 kolejkach - I faza turnieju zakończona.
W 5 kolejce, w drużynach Grupa Azoty Huragan Tarnów (2 liga) oraz GDAŃSKIE WYBRZEŻE LIDER (3 liga) jechali nieprzepisowi zawodnicy, dlatego też ich punty zostały odjęte.

Drużyny Gryfy Skórka oraz GDAŃSKIE WYBRZEŻE LIDER odpadają z dalszej rywalizacji, dziękuję za grę i zapraszam w nowym sezonie.

Terminarze oraz tabele na II fazę turnieju (półfinały oraz ligi barażowe) już dostępne - zapraszam do organizacji turniejów i zapraszania rywali.
Powodzenia!
Odpowiedz
#8
LM Półfinał kolejka 1
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-88183
Odpowiedz
#9
1 Liga Barażowa Młodzików U-18 ✩ 1 ★ kolejka ♛

http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-88185
Odpowiedz
#10
https://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-88189 Baraż 2/3 liga Drużyna
Odpowiedz
#11
Baraż 2/3 kol 3
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-88198
[Obrazek: 10470.jpg]
Odpowiedz
#12
baraż 1/2 liga 2 kolejka http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-88199
[Obrazek: 11086.jpg]
Odpowiedz
#13
1/2 Liga baraz 1-kolejka
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-88202
Odpowiedz
#14
LM Baraż 4 kolejka

http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-88203
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Liga Młodzików U18 macias 4 5,220 2020-12-20, 13:08:20
Ostatni post: macias

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości