Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Puchar Juniorów Sezon XXVI
#1
Rozpoczynamy XXVI sezon Pucharu Juniorów

Regulamin Rozgrywek:

1. Mecze fazy grupowej odbywają się w piątki w formie sparingów, począwszy od 29.01.2021r.
Ostatnia runda finałowa może odbywać się w cyklu środa-piątek!

Istnieje możliwość przełożenia spotkania na inny dzień, po uzgodnieniu z przeciwnikiem i poinformowaniu na forum o takiej sytuacji. W przypadku konieczności odjechania spotkania w innym terminie, musi ono odbyć się do zakończenia danego etapu, czyli mecze grupowe muszą zostać rozegrane do 05.03.2021r.

2. W składzie meczowym powinni znaleźć się tylko juniorzy.

Jeżeli drużyna wystawi seniora, to jego punkty zostaną odjęte od punktacji meczowej zespołu i dodane do punktacji przeciwników. W sytuacji gdy w składzie drużyny znajdzie się 2 lub więcej seniorów wtedy ta drużyna zostaje ukarana WO (0 punktów meczowych oraz 40 ujemnych małych punktów).

3. Zaproszenie należy wysłać najdalej do wtorku poprzedzającego kolejkę. Obowiązek spoczywa na obu drużynach.  
Nie będą przyjmowane wytłumaczenia, że gospodarz nie wysłał zaproszenia, bo równie dobrze może to zrobić gość. W przypadku braku spotkania obie drużyny ukarane zostają walkowerem.

Po ustaleniu sparingu link do meczu proszę zamieścić na forum.

4. W XXVI sezonie wystartuje 31 drużyn

Rozgrywki będą dzieliły się na 2 fazy.
Wszystkie drużyny jadą do samego końca, nikt nie kończy udziału na fazie grupowej.

Faza grupowa

7 grup po 4 zespoły (6 spotkań, każdy z każdym, mecz i rewanż) jedna grupa 3 zespoły

Losowanie grup zostało dokonane za pomocą strony http://www.losowe.pl, po podziale drużyn na koszyki według wyników z XXV sezonu PJ.

Punktacja etapu grupowego:
za zwycięstwo - 2 pkt
za remis - 1 pkt
za porażkę - 0 pkt
za bonus - 1 pkt

O miejscu w tabeli decydują kolejno:
duże punkty, bezpośrednie pojedynki między drużynami, bilans małych punktów, ilość zdobytych małych punktów, losowanie.

Faza finałowa

Drużyny z miejsc 1-2 w swoich grupach, będą walczyć w kolejnej rundzie o zwycięstwo w turnieju.
Drużyny z miejsc 3-6 w grupach powalczą o miejsca 17-32

Klucz fazy finałowej: 

1/8 finału:
I. 1A-2B, II. 1B-2A, III. 1C-2D, IV. 1D-2C, V. 1E-2F, VI. 1F-2E, VII. 1G-2H, VIII. 1H-2G

1/4 finału: 
IX. I-V, X. II-VI, XI. III-VII, XII. IV-VIII

1/2 finału:

XIII. IX-XI, XIV. X-XII

Finał:
XV. XIII-XIV

Drużyny z miejsc 3-4 w swoich grupach rywalizować będą o miejsca 17-32 według analogicznego klucza 

W przypadku remisu w dwumeczu fazy finałowej o wygranej i awansie do kolejnej rundy decydują kolejno: ilość indywidualnych zwycięstw zawodników obu drużyn, suma czasów w biegach nominowanych, losowanie.


Nagrody:
45 dni konta VIP dla zwycięskiej ekipy
35 dni za 2 miejsce
30 dni za 3 miejsce

25 dni za 4 miejsce
20 dni za 5 miejsce
16 dni za 6 miejsce
13 dni za 7 miejsce
11 dni za 8 miejsce
Odpowiedz
#2
Lista uczestników.

01. Ahtung SC http://www.speedway-world.pl/i,team-3341
02. ASTECK Zielona Góra http://www.speedway-world.pl/i,team-131
03. ARJUMA GOLUB-DOBRZYN http://www.speedway-world.pl/i,team-11710
04. banditos 1979gkm http://www.speedway-world.pl/i,team-11160
05. Błyskawica Radlin http://www.speedway-world.pl/i,team-5884
06. Born to lose http://www.speedway-world.pl/i,team-13595
07. Club Red Rabbit http://www.speedway-world.pl/i,team-4783
08. Drużyna http://www.speedway-world.pl/i,team-12043
09. eTeam http://www.speedway-world.pl/i,team-6361
10. FC BROWAR WITNICA http://www.speedway-world.pl/i,team-13333
11. GKM 1979 http://www.speedway-world.pl/i,team-8435
12. GKM Grudziądz http://www.speedway-world.pl/i,team-10300
13. GKM Stockholm http://www.speedway-world.pl/i,team-11499
14. GRYFY Bydgoszcz http://www.speedway-world.pl/i,team-73
15. Kosmopolita GKM http://www.speedway-world.pl/i,team-11870
16. PIECHRybnik http://www.speedway-world.pl/i,team-12819
17. PKŻ SPARTAKUS Lubań http://www.speedway-world.pl/i,team-7246
18. Polonia Osielsko http://www.speedway-world.pl/i,team-1143
19. ROW http://www.speedway-world.pl/i,team-2984
20. SC Knivsta http://www.speedway-world.pl/i,team-13352
21. Speed Car - MOTOR LUBLIN http://www.speedway-world.pl/i,team-4582
22. Stal-Browar Bialcz http://www.spedway-world.pl/i,team-13493
23. STAL GORZOW http://www.speedway-world.pl/i,team-13097
24. Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów http://www.speedway-world.pl/i,team-11943
25. Świry Tarnów http://www.speedway-world.pl/i,team-8680
26. TARZAN'S TEAM TARNÓW http://www.speedway-world.pl/i,team-3212
27. Ułani Lublin http://www.speedway-world.pl/i,team-13166
28. Victory Leszno http://www.speedway-world.pl/i,team-21
29. Werewolves SG http://www.speedway-world.pl/i,team-4199
30. WRZ Wola Rzędzińska http://www.speedway-world.pl/i,team-12614
31. ZKS Huragan Tarnów http://www.speedway-world.pl/i,team-10299
Odpowiedz
#3
Faza Grupowa TABELE

[Obrazek: ad.jpg]
[Obrazek: eh.jpg]
Odpowiedz
#4
Faza Grupowa TERMINARZ

[Obrazek: ab.jpg]
[Obrazek: cd.jpg]
[Obrazek: ef.jpg]
[Obrazek: gh.jpg]
Odpowiedz
#5
1 kolejka

A 1.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-687618
A 1.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-687533
B 1.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-687391
B 1.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-687363
C 1.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-687325
D 1.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-687322
D 1.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-687621
E 1.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-687352
E 1.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-687646
F 1.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-687398
F 1.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-687357
G 1.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-687353
G 1.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-687367
H 1.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-687389
H 1.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-687324

2 kolejka

A 2.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-688007
A 2.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-687685
B 2.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-688018
B 2.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-687592
C 2.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-687569
D 2.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-687323
D 2.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-687622
E 2.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-687364
E 2.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-687636
F 2.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-687357
F 2.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-687399
G 2.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-687365
G 2.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-687383
H 2.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-687672
H 2.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-687351

3 kolejka

A 3.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-688664
A 3.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-688015
B 3.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-688239
B 3.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-688003
C 3.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-688286
D 3.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-687624
D 3.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-687429
E 3.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-687376
E 3.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-688746
F 3.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-687681
F 3.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-687387
G 3.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-687354
G 3.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-687366
H 3.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-687390
H 3.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-688859

4 kolejka

A 4.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-688665
A 4.2
B 4.1
B 4.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-688255
C 4.1
C 4.2
D 4.1
D 4.2
E 4.1
E 4.2
F 4.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-687999
F 4.2
G 4.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-688014
G 4.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-687994
H 4.1
H 4.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-688157

5 kolejka

A 5.1
A 5.2
B 5.1
B 5.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-688704
C 5.1
C 5.2
D 5.1
D 5.2
E 5.1
E 5.2
F 5.1
F 5.2
G 5.1
G 5.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-688611
H 5.1
H 5.2

6 kolejka

A 6.1
A 6.2
B 6.1
B 6.2
C 6.1
C 6.2
D 6.1
D 6.2
E 6.1
E 6.2
F 6.1
F 6.2
G 6.1
G 6.2
H 6.1
H 6.2
Odpowiedz
#6
Prośba przy podawaniu linków o oznaczanie spotkań

Przykład A 1.1
(Grupa A, pierwsza kolejka, pierwszy mecz z listy w grupie w danej kolejce)

Oznaczenia NIE są obowiązkowe ale ułatwiają znacząco pracę
Odpowiedz
#7
Aktualizacja po 3 kolejce
Odpowiedz
#8
Grupa C
5.2 PIECHRybnik vs. Kosmopolita GKM
http://www.speedway-world.pl/i,live-689456
6.1 PIECHRybnik vs. banditos 1979gkm
http://www.speedway-world.pl/i,live-689455
Odpowiedz
#9
H 5.2.
GRYFY Bydgoszcz - Drużyna
http://www.speedway-world.pl/i,live-689174

H 6.1.
GRYFY Bydgoszcz - Ahtung SC
http://www.speedway-world.pl/i,live-689483
Odpowiedz
#10
Błyskawica Radlin
5.1 Radlin - Tarnów
https://www.speedway-world.pl/i,live-689212
6.1 Rzeszów - Radlin
https://www.speedway-world.pl/i,live-689274
Odpowiedz
#11
F.4.2
WRZ Wola Rzędzińska vs. Speed Car - MOTOR Lublin
http://www.speedway-world.pl/i,live-689435
F.5.2
Speed Car - MOTOR Lublin vs. ROW
http://www.speedway-world.pl/i,live-689367
F.6.1
Speed Car - MOTOR Lublin vs. FC BROWAR WITNICA
http://www.speedway-world.pl/i,live-689395
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości