Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U16 Indywidualne Mistrzostwa Młodzików - XXII edycja
#1
U16 Indywidualne Mistrzostwa Młodzików 

Rozpoczynamy nowy sezon
Turniej rozgrywany jest w soboty.

 
1. Start eliminacji 06.02.2021r.
2. Rozgrywamy serię ćwierć i półfinałów (3 turnieje)
3. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (6 turniejów)
4. Do końcowego wyniku liczone jest 5 najlepszych startów w turniejach finałowych.
5. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
6. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje wynik szóstego turnieju, dalej ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków.
  
W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP
Odpowiedz
#2
Turnieje:

Eliminacje

Grupa A
06.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-134872
13.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-135117
20.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-135230

Grupa B
06.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-134853
13.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-134875
20.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-135027

Grupa C
06.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-134841
13.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-134879
20.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-135419

Grupa D
06.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-134788
13.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-134897
20.02

Półfinały

Grupa E
27.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-135600
06.03 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-135608
13.03 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-136091

Grupa F
27.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-135595
06.03 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-135616
13.03 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-135894

Finały

20.03 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-136318
27.03 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-136344
03.04 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-136347
10.04 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-136892
17.04 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-136340
24.04 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-137314
Odpowiedz
#3
Lista uczestników:

Grupa A:
01. Piotr Boguński (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94057
02. Przemysław Idowski (Stal-Browar Bialcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94156
03. Edward Buczyna (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93933
04. Krzysztof Myciek (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94197
05. Sławomir Jaskierny (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94099
06. Tege Priskin (Wojak Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94042
07. Stanisław Jeramczykowski (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94031
08. Norbert Szemerda (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93970
09. Hans Freund (Orzełek Łódź) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94073
10. Jarome Lasseter (Błyskawica Radlin) https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94124
11. Marc Kanne (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94158
12. Tomasz Biechoński (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94013
13. Karol Zaskórski (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93982

Grupa B:
01. Karol Furmański (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94088
02. Jaromir Kuza (Błyskawica Radlin) https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93986
03. Ernest Szmagliński (Magic Speedway) https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94105
04. Jemie McLaren (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93956
05. Nemere Gyurcso (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94010
06. Josef Vrbata (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94188
07. Emil Podkulski (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94120
08. Karel Hruban (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93973
09. Władysław Wilczok (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94068
10. Christopher Bacon (Biało-Czerwona Husaria) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94135
11. Czesław Michoński (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94045
12. Jarosław Biełaniec (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93953
13. Robert Zachodny (Biało-Czerwona Husaria) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94075

Grupa C:
01. Ainārs Pozņaks (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93964
02. Stuart Loucks (Orzełek Łódź) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94092
03. Tymon Pawlak (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93937
04. Fabian Todos (Błyskawica Radlin) https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93994
05. Zdzisław Klinert (Błyskawica Radlin) https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94067
06. Joel Agerskog (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94070
07. Sebastian Zaustowicz (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93980
08. Zbigniew Przeździecki (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93981
09. Remigiusz Dukiewicz (TARZAN'S TEAM TARNÓW) https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94131
10. Witold Demidow (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94038
11. Bogdan Kuszyk (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94104
12. Cezary Mostowa (Wojak Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94046
13. Ryder Alcorn (Biało-Czerwona Husaria) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94001

Grupa D:
01. Damian Sibowski (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94304
02. Kajetan Sulewski (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94109
03. Matew Browning (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94186
04. Kenneth Gribskjold (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94160
05. Jaromir Żródlelski (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94039
06. Robert Guza (Wojak Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93989
07. Włodzimierz Pilut (Biało-Czerwona Husaria) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94137
08. Przemysław Konina (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94026
09. Jacek Dryhusz (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93930
10. Dariusz Solawa (Orzełek Łódź) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94106
11. Mariusz Piróg (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94175
12. Szczepan Fiedurek (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94195

Awans do półfinałów uzyskają zawodnicy z miejsc 1-8 w grupach A-D
Odpowiedz
#4
Wyniki końcowe fazy eliminacyjnej:

[Obrazek: 16a.jpg]
[Obrazek: 16b.jpg]
[Obrazek: 16c.jpg]
[Obrazek: 16d.jpg]
Odpowiedz
#5
Lista uczestników półfinałów:

Grupa E:
01. Edward Budzyna (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93933
02. Tomasz Biechoński (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94013
03. Hans Freund (Orzełek Łódź) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94073
04. Stanisław Jeramczykowski (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94031
05. Władysław Wilczok (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94068
06. Czesław Michoński (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94045
07. Jaromir Kuza (Błyskawica Radlin) https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93986
08. Nemere Gyurcso (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94010
09. Ainārs Pozņaks (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93964
10. Sebastian Zaustowicz (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93980
11. Bogdan Kuszyk (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94104
12. Remigiusz Dukiewicz (TARZAN'S TEAM TARNÓW) https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94131
13. Jacek Dryhusz (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93930
14. Kenneth Gribskjold (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94160
15. Robert Guza (Wojak Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93989
16. Matew Browning (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94186

R1. Tege Priskin (Wojak Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94042
R2. Karol Furmański (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94088

Grupa F:
01. Piotr Boguński (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94057
02. Przemysław Idowski (Stal-Browar Bialcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94156
03. Krzysztof Myciek (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94197
04. Marc Kanne (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94158
05. Jemie McLaren (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93956
06. Emil Podkulski (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94120
07. Karel Hruban (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93973
08. Robert Zachodny (Biało-Czerwona Husaria) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94075
09. Tymon Pawlak (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93937
10. Zdzisław Klinert (Błyskawica Radlin) https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94067
11. Zbigniew Przeździecki (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93981
12. Ryder Alcorn (Biało-Czerwona Husaria) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94001
13. Damian Sibowski (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94304
14. Włodzimierz Pilut (Biało-Czerwona Husaria) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94137
15. Przemysław Konina (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94026
16. Szczepan Fiedurek (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94195

R1. Fabian Todos (Błyskawica Radlin) https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93994
R2. Mariusz Piróg (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94175

Awans do finału uzyskają zawodnicy z miejsc 1-8 w grupach E-F
Odpowiedz
#6
Wyniki końcowe półfinałów

[Obrazek: 16e.jpg]
[Obrazek: 16f.jpg]
Odpowiedz
#7
Lista finalistów:

01. Edward Budzyna (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93933
02. Władysław Wilczok (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94068
03. Czesław Michoński (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94045
04. Nemere Gyurcso (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94010
05. Ainārs Pozņaks (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93964
06. Sebastian Zaustowicz (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93980
07. Jacek Dryhusz (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93930
08. Kenneth Gribskjold (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94160
09. Piotr Boguński (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94057
10. Krzysztof Myciek (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94197
11. Marc Kanne (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94158
12. Emil Podkulski (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94120
13. Karel Hruban (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93973
14. Tymon Pawlak (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93937
15. Zbigniew Przeździecki (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93981
16. Damian Sibowski (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94304

R1. Remigiusz Dukiewicz (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94131
R2. Szczepan Fiedurek (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94195
Odpowiedz
#8
Wyniki fazy finałowej:

[Obrazek: 16.jpg]
Odpowiedz
#9
Aktualizacja po 5 turnieju finałowym
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości