Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U17 Brązowy Kask - XXI edycja
#1
U-17 Brązowy Kask 

Rozpoczynamy nowy sezon.
Turniej rozgrywany jest w soboty.


1. Start eliminacji 06.02.2021r.
2. Rozgrywamy serię ćwierć i półfinałów (3 turnieje)
3. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (6 turniejów)
4. Do końcowego wyniku liczone jest 5 najlepszych startów w turniejach finałowych.
5. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
6. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje wynik szóstego turnieju, dalej ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków.
 
W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP
Odpowiedz
#2
Turnieje:

Eliminacje

Grupa A
06.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-134873
13.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-134863
20.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-135040

Grupa B
06.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-134789
13.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-135001
20.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-135311

Grupa C
06.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-134801
13.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-134908
20.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-135386

Grupa D
06.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-134797
13.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-134891
20.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-135038

Półfinały

Grupa E
27.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-135598
06.03 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-135691
13.03 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-136182

Grupa F
27.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-135618
06.03 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-135683
13.03 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-136057

Finały

20.03 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-136335
27.03 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-136319
03.04 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-136894
10.04 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-136389
17.04 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-136373
24.04 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-136764
Odpowiedz
#3
Lista uczestników:

Grupa A:
01. Tobiasz Paroń (Magic Speedway) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92759
02. Aukusti Rantala (Na Styku) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93102
03. Grzegorz Chabinka (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92644
04. Joseph East (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92652
05. Alan Olearczyk (Biało-Czerwona Husaria) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93757
06. Oscares Stallard (Na Styku) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93083
07. Jarosław Krefta (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92650
08. Vilmos Nemeth (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93732
09. Adrian Drury (STAL GORZOW) http://www.spedway-world.pl/i,zobacz-92765
10. Nicki Madsen (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92637
11. Kacper Polak (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92788
12. Andrzej Adamov (Magic Speedway) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92693
13. Kazimierz Bałdyga (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92826
14. Bartosz Słomiana (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93122
15. Radosław Węgrzecki (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92768

Grupa B:
01. Stanisław Komorowski (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93480
02. Josef Koukal (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93749
03. Kamil Jaraczewski (Magic Speedway) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93085
04. Zbigniew Nestman (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93081
05. Karol Rostek (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92796
06. Alan Andrukanis (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93458
07. Eric Diener (Na Styku) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92838
08. Olaf Bogomaz (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93734
09. Mario Cirignola (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92778
10. Filip Pindak (Na Styku) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93537
11. Artur Liban (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92702
12. Cezary Secomski (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92695
13. Sylwester Ejmont (GKM Grudziadz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93754
14. Lars Fedel (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92683
15. Kai Hassler (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92769

Grupa C:
01. Dietmar Prolingheuer (Wojak Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92806
02. Waldemar Tatarak (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92799
03. Zbyszek Lerch (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94176
04. Artur Wolanicki (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93727
05. Jarosław Myśka (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92722
06. Cezary Jesionowski (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92700
07. Władysław Nandzik (Wojak Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92767
08. Stanisław Wenger (Na Styku) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93143
09. Miłosz Runiewicz (Błyskawica Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92714
10. Sylwester Liniarski (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92785
11. Kazimierz Majecki (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92701
12. Jaymz Hingston (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92673
13. Patryk Osielski (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92676
14. Zbigniew Makac (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94221
15. Lucas Maccallum (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92697

Grupa D:
01. Zygmunt Borski (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93758
02. Oliwier Smoleń (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92717
03. Klaudiusz Urmański (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92655
04. Alan Asztel (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92669
05. Błażej Smolibowski (KS ROW RYBNIK) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93042
06. Eryk Gisman (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92786
07. Marcin Komarzyniec (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92728
08. Artur Biranowski (Na Styku) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92781
09. Zack Palfreyman (Na Styku) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92721
10. Aleksander Cichowski (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92642
11. Bogdan Reymann (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92719
12. Max Becker (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92682
13. Linus Norum (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93959
14. Seweryn Konopko (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92640
15. Grzegorz Tukendorf (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92715

Awans do półfinałów uzyskają zawodnicy z miejsc 1-8 w grupach A-D
Odpowiedz
#4
Wyniki końcowe fazy eliminacyjnej

[Obrazek: 17a.jpg]
[Obrazek: 17b.jpg]
[Obrazek: 17c.jpg]
[Obrazek: 17d.jpg]
Odpowiedz
#5
Lista uczestników półfinałów:

Grupa E:
01. Nicki Madsen (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92637
02. Joseph East (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92652
03. Grzegorz Chabinka (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92644
04. Radosław Węgrzecki (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92768
05. Alan Andrukanis (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93458
06. Olaf Bogomaz (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93734
07. Artur Liban (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92702
08. Eric Diener (Na Styku) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92838
09. Jaymz Hingston (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92673
10. Kazimierz Majecki (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92701
11. Waldemar Tatarak (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92799
12. Władysław Nandzik (Wojak Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92767
13. Klaudiusz Urmański (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92655
14. Aleksander Cichowski (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92642
15. Seweryn Konopko (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92640
16. Max Becker (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92682

R1. Adrian Drury (STAL GORZOW) http://www.spedway-world.pl/i,zobacz-92765
R2. Mario Cirignola (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92778

Grupa F:
01. Alan Olearczyk (Biało-Czerwona Husaria) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93757
02. Oscares Stallard (Na Styku) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93083
03. Jarosław Krefta (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92650
04. Vilmos Nemeth (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93732
05. Josef Koukal (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93749
06. Cezary Secomski (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92695
07. Sylwester Ejmont (GKM Grudziadz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93754
08. Kai Hassler (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92769
09. Artur Wolanicki (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93727
10. Jarosław Myśka (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92722
11. Stanisław Wenger (Na Styku) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93143
12. Patryk Osielski (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92676
13. Zygmunt Borski (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93758
14. Alan Asztel (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92669
15. Eryk Gisman (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92786
16. Marcin Komarzyniec (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92728

R1. Lucas Maccallum (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92697
R2. Grzegorz Tukendorf (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92715

Awans do finału uzyskają zawodnicy z miejsc 1-8 w grupach E-F
Odpowiedz
#6
Tabele końcowe półfinałów

[Obrazek: 17E.jpg]
[Obrazek: 17f.jpg]
Odpowiedz
#7
Lista finalistów:

01. Nicki Madsen (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92637
02. Joseph East (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92652
03. Grzegorz Chabinka (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92644
04. Alan Andrukanis (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93458
05. Jaymz Hingston (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92673
06. Kazimierz Majecki (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92701
07. Klaudiusz Urmański (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92655
08. Aleksander Cichowski (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92642
09. Oscares Stallard (Na Styku) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93083
10. Jarosław Krefta (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92650
11. Vilmos Nemeth (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93732
12. Josef Koukal (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93749
13. Artur Wolanicki (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93727
14. Jarosław Myśka (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92722
15. Zygmunt Borski (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93758
16. Alan Asztel (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92669

R1. Waldemar Tatarak (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92799
R2. Sylwester Ejmont (GKM Grudziadz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93754
Odpowiedz
#8
Wyniki fazy finałowej:

[Obrazek: 17.jpg]
Odpowiedz
#9
Aktualizacja po 5 turnieju finałowym
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości