Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U18 Srebrny Kask - XXI edycja
#1
U-18 Srebrny Kask 

Rozpoczynamy nowy sezon.
Turniej rozgrywany jest w soboty.


1. Start eliminacji 06.02.2021r.
2. Rozgrywamy serię ćwierć i półfinałów (3 turnieje)
3. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (6 turniejów)
4. Do końcowego wyniku liczone jest 5 najlepszych startów w turniejach finałowych.
5. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
6. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje wynik szóstego turnieju, dalej ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków.
 
 
W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP
Odpowiedz
#2
Turnieje:

Eliminacje

Grupa A
06.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-134858
13.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-135033
20.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-135302

Grupa B
06.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-134802
13.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-134967
20.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-135132

Grupa C
06.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-134810
13.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-135050
20.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-135075

Półfinały

Grupa D
27.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-135640
06.03 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-135664
13.03 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-135647

Grupa E
27.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-135612
06.03 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-135596
13.03

Finały

20.03
27.03
03.04
10.04
17.04
24.04
Odpowiedz
#3
Lista uczestników:

Grupa A:
01. Gerardo Accalai (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91535
02. Arjuna Lhotsky (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91407
03. Miłosz Potrepko (STAL GORZOW) http://www.spedway-world.pl/i,zobacz-92620
04. Cezary Kalitta (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91624
05. Kennet Backstrand (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92589
06. Mustanen Koivuranta (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92597
07. Mieczysław Prusisz (Biało-Czerwona Husaria) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91388
08. Jerzy Żarów (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92599
09. Vaclav Voraczek (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93741
10. Jaromir Czemierski (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92223
11. Łukasz Bargielewicz (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92584
12. Peder Sigdal (STAL GORZOW) http://www.spedway-world.pl/i,zobacz-91457
13. Lucjan Cot (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91540
14. Kornel Dziwota (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92591
15. Jarosław Biro (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91406
16. Kacper Pszeniczne (Stal-Browar Bialcz) httl://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92243

Grupa B:
01. Damian Pieniążkiewicz (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91443
02. Georgijs Shirokiy (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91467
03. Gennadij Tokarev (KS ROW RYBNIK) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92587
04. Cezary Bender (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91435
05. Noah James (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91409
06. Michaele Ainsworth (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91572
07. Sylwester Fryczak (STAL GORZOW) http://www.spedway-world.pl/i,zobacz-91447
08. Tadeusz Pernet (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92613
09. Janusz Idzkiewicz (Błyskawica Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91548
10. Ernest Wosik (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91965
11. Dominik Strząska (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91390
12. Klaudiusz Wiszniak (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91561
13. Olindo Chiarello (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92595
14. Cezary Fryczewski (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91582
15. Jan Wacławiec (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91427
16. Władysław Słubik (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91431

Grupa C:
01. Gaweł Christa (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91386
02. Maximilian Müller (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91469
03. Morten Cramer (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91440
04. Jes Olsen (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91559
05. Borys Nicewicz (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91385
06. Seamus Nankervis (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93724
07. Nikolajs Kleina (Stal-Browar Bialcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91515
08. Dawid Szarzankiewicz (Stal-Browar Bialcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92074
09. Mikkel Hedvall (Wojak Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91459
10. Mateusz Sierpowski (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92593
11. Mikael Logan (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92607
12. Ludwik Serwuszok (Biało-Czerwona Husaria) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91421
13. Tadeusz Roczniewski (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91444
14. Cezary Knihinicki (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91420
15. Desmond Greenquist (Magic Speedway) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91778
16. Sylwester Żabolicki (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91549

Awans do półfinałów uzyskają zawodnicy z miejsc 1-11 w grupach A-B oraz 1-10 w grupie C
Odpowiedz
#4
Wyniki końcowe fazy eliminacyjnej

[Obrazek: 18a.jpg]
[Obrazek: 18b.jpg]
[Obrazek: 18c.jpg]
Odpowiedz
#5
Lista uczestników półfinałów:

Grupa D:
01. Jerzy Żarów (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92599
02. Arjuna Lhotsky (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91407
03. Łukasz Bargielewicz (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92584
04. Peder Sigdal (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91457
05. Jarosław Biro (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91406
06. Olindo Chiarello (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92595
07. Gennadij Tokarev (KS ROW RYBNIK) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92587
08. Damian Pieniążkiewicz (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91443
09. Klaudiusz Wiszniak (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91561
10. Władysław Słubik (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91431
11. Tadeusz Pernet (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92613
12. Maximilian Müller (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91469
13. Mateusz Sierpowski (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92593
14. Morten Cramer (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91440
15. Gaweł Christa (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91386
16. Mikael Logan (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92607

R1. Lucjan Cot (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91540
R2. Sylwester Żabolicki (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91549

Grupa E:
01. Gerardo Accalai (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91535
02. Kennet Backstrand (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92589
03. Mustanen Koivuranta (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92597
04. Vaclav Voraczek (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93741
05. Jaromir Czemierski (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92223
06. Kornel Dziwota (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92591
07. Georgijs Shirokiy (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91467
08. Cezary Bender (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91435
09. Janusz Idzkiewicz (Błyskawica Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91548
10. Dominik Strząska (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91390
11. Jan Wacławiec (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91427
12. Jes Olsen (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91559
13. Borys Nicewicz (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91385
14. Seamus Nankervis (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93724
15. Mikkel Hedvall (Wojak Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91459
16. Tadeusz Roczniewski (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91444

R1. Cezary Knihinicki (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91420
R2. Sylwester Fryczak (STAL GORZOW) http://www.spedway-world.pl/i,zobacz-91447

Awans do finału uzyskają zawodnicy z miejsc 1-8 w grupach D-E
Odpowiedz
#6
Grupa E - 3/3
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-135888
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości