Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U19 Indywidualne Mistrzostwa Nastolatków - XXI edycja
#1
U19 Indywidualne Mistrzostwa Nastolatków 
 
Rozpoczynamy nowy sezon.
Turniej rozgrywany jest w soboty.


1. Start eliminacji 06.02.2021r.
2. Rozgrywamy serię ćwierć i półfinałów (3 turnieje)
3. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (6 turniejów)
4. Do końcowego wyniku liczone jest 5 najlepszych startów w turniejach finałowych.
5. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
6. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje wynik szóstego turnieju, dalej ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków.


W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP
Odpowiedz
#2
Turnieje:

Eliminacje

Grupa A
06.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-134796
13.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-134803
20.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-135034

Grupa B
06.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-134792
13.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-134903
20.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-135088

Grupa C
06.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-134784
13.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-134790
20.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-135418

Grupa D
06.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-134782
13.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-134854
20.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-135355

Półfinały

Grupa E
27.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-135611
06.03 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-135719
13.03 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-135610

Grupa F
27.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-135646
06.03 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-135614
13.03 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-136098

Finały

20.03 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-136349
27.03 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-136362
03.04 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-136663
10.04 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-136660
17.04 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-137205
24.04 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-137307
Odpowiedz
#3
Lista uczestników:

Grupa A:
01. Laborc Isaszegi (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90141
02. Miłosz Głąba (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91104
03. Michel Müller (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89977
04. Kornel Kawaliło (Stal-Browar Bialcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90435
05. Mikołaj Zmysłowski (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89988
06. Michał Gregoliński (Magic Speedway) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90161
07. Sven Cadima (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90125
08. Bolesław Ugorenko (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91116
09. Klaudiusz Ciszyński (STAL GORZOW) http://www.spedway-world.pl/i,zobacz-90519
10. Zygmunt Szewa (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90012
11. Lillo Frappamp (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90466
12. Mateusz Molek (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90134
13. Michaele Mason (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91750
14. Walenty Gorelov (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90035
15. Jack Barefoot (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90132

Grupa B:
01. Arkadiusz Stisz (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90968
02. Markku Holappa (Błyskawica Radlin) https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89967
03. Paul Tasco (Na Styku) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90004
04. Daniels Kurennoi (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90063
05. Patryk Obremski (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90027
06. Antoni Przegienda (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91724
07. Ernest Wrzesień (Błyskawica Radlin) https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89965
08. Jarosław Słoniowski (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91120
09. Remigiusz Znaniecki (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90476
10. Haythan Carney (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91125
11. Sebastian Szumiata (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90509
12. Ireneusz Miętrkiewicz (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90156
13. Dariusz Boruński (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90158
14. Bartosz Mośka (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89978

Grupa C:
01. Kyden Fysh (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89962
02. Bogdan Bachleda-Wala (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90188
03. Damian Grynicz (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90075
04. Claes Damgaard (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90039
05. Borys Parcheniak (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90044
06. Yrjo Salmela (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89982
07. Oskar Koc (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90033
08. Henryk Dojnik (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90057
09. Balazs Sipos (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90008
10. Mariusz Kuca (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90028
11. Fabian Gurbski (Magic Speedway) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90478
12. Wojciech Szczędzina (Wojak Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91112
13. Voldemars Karde (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91124
14. Daniel Szarota (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90051

Grupa D:
01. Edward Matusiewicz (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91122
02. Erwin Hardy (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91131
03. Remigiusz Radzanowski (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91115
04. Mikael Trueman (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90054
05. Imre Halmosi (Błyskawica Radlin) https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89968
06. Daniel Dehnel (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90031
07. Ludwik Pingielski (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90113
08. Emil Macikowski (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91133
09. Szczepan Chart (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90036
10. Filip Jakubow (Stal-Browar Bialcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90830
11. Władysław Rychlik (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90126
12. Romuald Burzanowski (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90131
13. Jack Wise (Magic Speedway) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90585
14. Banjamin Temple (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90053

Awans do półfinałów uzyskają zawodnicy z miejsc 1-8 w grupach A-D
Odpowiedz
#4
Wyniki końcowe fazy eliminacyjnej

[Obrazek: 19a.jpg]
[Obrazek: 19b.jpg]
[Obrazek: 19c.jpg]
[Obrazek: 19d.jpg]
Odpowiedz
#5
Lista uczestników półfinałów:

Grupa E:
01. Bolesław Ugorenko (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91116
02. Michel Müller (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89977
03. Lillo Frappamp (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90466
04. Jack Barefoot (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90132
05. Patryk Obremski (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90027
06. Jarosław Słoniowski (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91120
07. Ireneusz Miętrkiewicz (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90156
08. Dariusz Boruński (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90158
09. Balazs Sipos (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90008
10. Yrjo Salmela (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89982
11. Kyden Fysh (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89962
12. Mariusz Kuca (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90028
13. Remigiusz Radzanowski (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91115
14. Emil Macikowski (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91133
15. Edward Matusiewicz (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91122
16. Erwin Hardy (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91131

R1. Mikołaj Zmysłowski (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89988
R2. Ernest Wrzesień (Błyskawica Radlin) https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89965

Grupa F:
01. Laborc Isaszegi (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90141
02. Miłosz Głąba (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91104
03. Mateusz Molek (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90134
04. Walenty Gorelov (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90035
05. Daniels Kurennoi (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90063
06. Remigiusz Znaniecki (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90476
07. Haythan Carney (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91125
08. Bartosz Mośka (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89978
09. Claes Damgaard (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90039
10. Borys Parcheniak (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90044
11. Wojciech Szczędzina (Wojak Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91112
12. Voldemars Karde (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91124
13. Mikael Trueman (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90054
14. Daniel Dehnel (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90031
15. Ludwik Pingielski (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90113
16. Banjamin Temple (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90053

R1. Daniel Szarota (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90051
R2. Władysław Rychlik (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90126

Awans do finału uzyskają zawodnicy z miejsc 1-8 w grupach E-F
Odpowiedz
#6
Wyniki końcowe półfinałów

[Obrazek: 19E.jpg]
[Obrazek: 19f.jpg]
Odpowiedz
#7
Lista finalistów:

01. Bolesław Ugorenko (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91116
02. Michel Müller (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89977
03. Patryk Obremski (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90027
04. Balazs Sipos (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90008
05. Yrjo Salmela (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89982
06. Kyden Fysh (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89962
07. Remigiusz Radzanowski (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91115
08. Emil Macikowski (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91133
09. Mateusz Molek (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90134
10. Walenty Gorelov (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90035
11. Haythan Carney (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91125
12. Claes Damgaard (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90039
13. Borys Parcheniak (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90044
14. Voldemars Karde (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91124
15. Mikael Trueman (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90054
16. Banjamin Temple (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90053

R1. Jarosław Słoniowski (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91120
R2. Ludwik Pingielski (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90113
Odpowiedz
#8
Wyniki fazy finałowej:

[Obrazek: 19.jpg]
Odpowiedz
#9
Aktualizacja po 5 turnieju finałowym
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości