Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U20 Złoty Kask - XVIII edycja
#1
U20 Złoty Kask 
 
Rozpoczynamy nowy sezon.
Turniej rozgrywany jest w soboty.


1. Start eliminacji 06.02.2021r.
2. Rozgrywamy dwie serie półfinałowe (po 3 turnieje)
3. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (6 turniejów)
4. Do końcowego wyniku liczone jest 5 najlepszych startów w turniejach finałowych.
5. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
6. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje wynik szóstego turnieju, dalej ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków.
 
 
W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP
Odpowiedz
#2
Turnieje:

Eliminacje

Grupa A
06.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-134809
13.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-134913
20.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-135434

Grupa B
06.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-134857
13.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-135087
20.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-135112

Półfinały

Grupa C
27.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-135682
06.03 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-135749
13.03 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-135720

Grupa D
27.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-135615
06.03 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-135929
13.03 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-135692

Finały

20.03 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-136345
27.03 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-136626
03.04 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-136729
10.04 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-136364
17.04 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-136661
24.04 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-136877
Odpowiedz
#3
Lista uczestników:

Grupa A:
01 . Adrian Woja (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88420
02. Dariusz Stepanów (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88382
03. Marcin Dunajko (Błyskawica Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88336
04. Sergiusz Krivcov (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88287
05. Cyryl Dikarev (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88292
06. Manfredo Vivian (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88310
07. Eryk Chrustalew (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88362
08. Marek Hajdel (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88486
09. Wiktor Krzeszowice (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88530
10. Wac Kobzev (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88295
11. Tobiasz Popiel (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88456
12. Grzegorz Cześnin (Stal-Browar Bialcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88627
13. Jacek Grązka (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88357
14. Waldemar Sibilski (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88399
15. Tom Rantala (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89759
16. Scott Fullam (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89763

Grupa B:
01. Wladimir Ulanov (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89781
02. Rudolf Vercik (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88368
03. Ernest Jachemczak (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91109
04. Filip Rykała (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88308
05. Roman Plyaskin (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88360
06. Tadeusz Gaszkowski (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88406
07. Skov Markussen (Błyskawica Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88306
08. Wojciech Tworkowski (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88517
09. Krzysztof Sempka (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88491
10. Fabian Chamera (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89030
11. Błażej Opielewicz (Stal-Browar Bialcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88436
12. Klaudiusz Kopaczka (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89771
13. Michał Prokopek (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88467
14. Rene Kofler (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88333
15. Damian Obławski (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88313

Awans do półfinałów uzyskają wszyscy Uśmiech
Odpowiedz
#4
Wyniki końcowe fazy eliminacyjnej

[Obrazek: 20a.jpg]
[Obrazek: 20b.jpg]
Odpowiedz
#5
Lista uczestników półfinałów:

Grupa C:
01. Tom Rantala (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89759
02. Scott Fullam (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89763
03. Tobiasz Popiel (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88456
04. Marek Hajdel (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88486
05. Marcin Dunajko (Błyskawica Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88336
06. Manfredo Vivian (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88310
07. Jacek Grązka (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88357
08. Grzegorz Cześnin (Stal-Browar Bialcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88627
09. Wladimir Ulanov (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89781
10. Ernest Jachemczak (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91109
11. Filip Rykała (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88308
12. Roman Plyaskin (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88360
13. Rene Kofler (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88333
14. Damian Obławski (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88313
15. Skov Markussen (Błyskawica Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88306
16. Błażej Opielewicz (Stal-Browar Bialcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88436

Grupa D:
01 . Adrian Woja (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88420
02. Dariusz Stepanów (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88382
03. Sergiusz Krivcov (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88287
04. Cyryl Dikarev (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88292
05. Eryk Chrustalew (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88362
06. Wiktor Krzeszowice (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88530
07. Wac Kobzev (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88295
08. Waldemar Sibilski (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88399
09. Rudolf Vercik (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88368
10. Tadeusz Gaszkowski (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88406
11. Wojciech Tworkowski (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88517
12. Krzysztof Sempka (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88491
13. Fabian Chamera (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89030
14. Klaudiusz Kopaczka (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89771
15. Michał Prokopek (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88467

Awans do finału uzyskają zawodnicy z miejsc 1-8 w grupach C-D
Odpowiedz
#6
Wyniki końcowe półfinałów

[Obrazek: 20c.jpg]
[Obrazek: 20d.jpg]
Odpowiedz
#7
Lista finalistów:

01. Tom Rantala (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89759
02. Scott Fullam (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89763
03. Tobiasz Popiel (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88456
04. Wladimir Ulanov (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89781
05. Ernest Jachemczak (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91109
06. Filip Rykała (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88308
07. Roman Plyaskin (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88360
08. Rene Kofler (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88333
09. Sergiusz Krivcov (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88287
10. Eryk Chrustalew (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88362
11. Wac Kobzev (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88295
12. Waldemar Sibilski (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88399
13. Rudolf Vercik (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88368
14. Wojciech Tworkowski (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88517
15. Krzysztof Sempka (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88491
16. Klaudiusz Kopaczka (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89771

R1. Damian Obławski (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88313
R2. Tadeusz Gaszkowski (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88406
Odpowiedz
#8
Wyniki fazy finałowej:

[Obrazek: 20.jpg]
Odpowiedz
#9
Aktualizacja po 5 turnieju finałowym
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości