Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów - XVIII edycja
#1
U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów 

Rozpoczynamy nowy sezon.
Turniej rozgrywany jest w soboty.


1. Start eliminacji 06.02.2021r.
2. Rozgrywamy dwie serie półfinałowe (po 3 turnieje)
3. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (6 turniejów)
4. Do końcowego wyniku liczone jest 5 najlepszych startów w turniejach finałowych.
5. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
6. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje wynik szóstego turnieju, dalej ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków.


W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP
Odpowiedz
#2
Turnieje:

Eliminacje

Grupa A
06.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-134877
13.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-134860
20.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-134855

Grupa B
06.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-134804
13.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-134912
20.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-135212

Grupa C
06.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-134820
13.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-134914
20.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-135123

Półfinały

Grupa D
27.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-135693
06.03 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-135948
13.03 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-136059

Grupa E
27.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-135645
06.03 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-135870
13.03 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-136055

Finały

20.03 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-136388
27.03 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-136452
03.04 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-136467
10.04 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-136368
17.04 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-137384
24.04 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-137480
Odpowiedz
#3
Lista uczestników:

Grupa A:
01. Josef Krajiczek (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89118
02. Riley Parker (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88032
03. Vaas Brummett (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87099
04. Sławomir Mips (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88042
05. Krystian Furmaniewicz (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87187
06. Krister Barfoed (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87097
07. Ludas Liptak (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91372
08. Toni Thyssen (Inka Speedway) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87426
09. Rafał Moroziewicz (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87148
10. Jens Schindler (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87135
11. Mirosław Zychalak (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87210
12. Krystian Nastuła (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87457

Grupa B:
01. Grzegorz Zubkov (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87119
02. Maciej Łazarz (Na Styku) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87175
03. Nicodemo Bracci (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87222
04. Ireneusz Wódczak (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88037
05. Jan Jagr (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88025
06. Hudson Cooper (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88030
07. Milton Temple (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87122
08. Rafał Szwerc (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87161
09. Kajetan Ostant (Inka Speedway) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88055
10. Filip Dusio (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88039
11. Karol Kleman (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88044

Grupa C:
01. Łukasz Rzepka (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88041
02. Borys Dudewicz (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88035
03. Franco Bodogai (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87138
04. Bolesław Bawołek (KS ROW RYBNIK) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87160
05. Jaroslav Havlat (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87144
06. Krzysztof Sudakiewicz (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87762
07. Jaroslav Polak (Stal-Browar Bialcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87761
08. Fredrik Sand (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88027
09. Sylwester Demski (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87274
10. Dawid Dziedziul (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87159
11. Klaudiusz Miszok (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87224

Awans do półfinałów uzyskają zawodnicy z miejsc 1-11 w grupach A-B oraz 1-10 w grupie C
Odpowiedz
#4
Wyniki końcowe fazy eliminacyjnej

[Obrazek: 21a.jpg]
[Obrazek: 21b.jpg]
[Obrazek: 21c.jpg]
Odpowiedz
#5
Lista uczestników półfinałów:

Grupa D:
01. Riley Parker (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88032
02. Sławomir Mips (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88042
03. Josef Krajiczek (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89118
04. Jens Schindler (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87135
05. Krystian Furmaniewicz (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87187
06. Jan Jagr (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88025
07. Rafał Szwerc (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87161
08. Karol Kleman (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88044
09. Hudson Cooper (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88030
10. Filip Dusio (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88039
11. Kajetan Ostant (Inka Speedway) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88055
12. Fredrik Sand (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88027
13. Jaroslav Havlat (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87144
14. Bolesław Bawołek (KS ROW RYBNIK) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87160
15. Sylwester Demski (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87274
16. Dawid Dziedziul (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87159

R1. Ludas Liptak (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91372

Grupa E:
01. Vaas Brummett (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87099
02. Krister Barfoed (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87097
03. Toni Thyssen (Inka Speedway) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87426
04. Rafał Moroziewicz (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87148
05. Mirosław Zychalak (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87210
06. Krystian Nastuła (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87457
07. Grzegorz Zubkov (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87119
08. Maciej Łazarz (Na Styku) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87175
09. Nicodemo Bracci (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87222
10. Ireneusz Wódczak (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88037
11. Milton Temple (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87122
12. Łukasz Rzepka (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88041
13. Borys Dudewicz (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88035
14. Franco Bodogai (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87138
15. Jaroslav Polak (Stal-Browar Bialcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87761
16. Klaudiusz Miszok (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87224

R1. Krzysztof Sudakiewicz (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87762

Awans do finału uzyskają zawodnicy z miejsc 1-8 w grupach D-E
Odpowiedz
#6
Tabele końcowe półfinałów

[Obrazek: 21D.jpg]
[Obrazek: 21e.jpg]
Odpowiedz
#7
Lista finalistów:

01. Riley Parker (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88032
02. Sławomir Mips (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88042
03. Jan Jagr (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88025
04. Rafał Szwerc (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87161
05. Filip Dusio (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88039
06. Fredrik Sand (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88027
07. Jaroslav Havlat (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87144
08. Bolesław Bawołek (KS ROW RYBNIK) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87160
09. Vaas Brummett (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87099
10. Krystian Nastuła (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87457
11. Grzegorz Zubkov (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87119
12. Ireneusz Wódczak (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88037
13. Milton Temple (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87122
14. Łukasz Rzepka (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88041
15. Borys Dudewicz (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88035
16. Franco Bodogai (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87138

R1. Karol Kleman (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88044
R2. Rafał Moroziewicz (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87148
Odpowiedz
#8
Wyniki fazy finałowej:

[Obrazek: 21.jpg]
Odpowiedz
#9
Aktualizacja po 5 turnieju finałowym
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości