#12
Hmm Stefik ja to właśnie rozumiem, że musi być podany już jakiś projekt, żeby Ci przybliżyć jak to ma wyglądać. Według mnie miało by to tak wyglądać, że zawodnicy z talentem 5 dalej by mięli największe szanse na skok +3, później nieco mniejszy +2, a na końcu minimalny na +1 (bo nawet najbardziej utalentowany zawodnika każdej dyscypliny może zanotować wpadkę w treningu). A to co pisze Ukppku to jest prawda, ale trzeba by właśnie tak zrobić jak pisałem na górze, że zawodnicy z talentem 5 dalej byli by poszukiwani najbardziej przez menadżerów Duży uśmiech Bo gra stanie się za 3-4 sezony taka jak SM, wszyscy będą mieć w podstawowym składzie samych zawodników z talentem 5, a innych albo będą wyrzucać ze szkółek albo trzymać jako drugi skład do sparów. A patrząc na SMa, to tam jest grupa drużyn, która rządzi ligą od kilku sezonów i ciężko się innym przebić, a większość z lig 3-4 i niżej rezygnuje z gry co pewnie za jakiś czas sprawi, że manager padnie. Nawet nowe silniki meczowe nic nie wniosły przez ostatni czas. Trzeba by się zastanowić jeżeli by się chciało tutaj wprowadzić jakąś innowację, jak to zrobić żeby nie było to zbytnio, że tak powiem burzliwe Oczko