#24
Boje się o końcówke sezonu,ale jak zawsze jestem opytmistą;D

Wciąż nie trafiam z transferami,a może motoramiJęzyk ?

Dziś z Wybrzeżem przeciętnie,ale Bonus jest Uśmiech

Biorą pod uwagę ze mam jeszcze aż 4 mecze u siebie , a tylko dwa na wyjeździe to baraże są moje . Dziś niestety dlamnie przykra niespodzianka czyli wygranie Grabówki w ZG Zdezorientowany

Może skusiicie się na typerke do końca sezonu Język ?

Więc o to dwie najbliższe kolejki :
13 kolejka
CWKS Resovia Rzeszów vs Huragan Poznań 60:30 - CWKS bez sprzecznie ogra Huragan Oczko
GoodFeels Leszno vs Falubaz Cavaliers 50:40 - Nie wiem co myśleć po dzisiejszych porażkach obu drużyn,ale w tym wypadku zadecyduje przewaga własnego toru.
GKM Grabówka vs Wybrzeże Gdańsk 52:38 - Także zdecyduje przewaga własnego owalu w dodatku Grabówka jest w gazie.
ZKS Zdunek Rzeszów vs TŻ Ostrów Wielkopolski 70:20
Ostrowskie Diably vs RKS Kolejarz Rawicz 48:42 - Napewno bardzoooo ciekawy mecz, jestem zespołem słabszym ale tor mi pomoże Uśmiech

14 kolejka
Wybrzeże Gdańsk vs GoodFeels Leszno 46:44 - Bardzo Ciekawy mecz i nie wiem co myśleć o gościach po dzisiejszym blamażu
Ostrowskie Diably vs GKM Grabówka 48:42 - Grabówka jest nieco mocniejsza,ale po raz kolejny ratuje mnie przewaga toru.
Falubaz Cavaliers vs CWKS Resovia Rzeszów 40:50 - Ciekawy mecz ,ale wątpie żeby Falubaz wygrał.
Huragan Poznań vs ZKS Zdunek Rzeszów 47:43 - Kolejny ciekawy mecz , w którym nie ma faworyta.
TŻ Ostrów Wielkopolski vs RKS Kolejarz Rawicz 20:70