Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Turniej Indywidualny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Asteck666

Shimano
Nie wiem czy to bląd czy może nastapiła jakaś zmiana, a ja to przegapilem.
Mianowicie dostałem zapkę na indy na 21.04. czyli za 2 soboty, a z tego co wiem, to można było zorganizować turniej w każdą następną sobotę. Tak?
Astecki jak ktoś nie robi turnieju teraz 14.04 tylko później to może tak zrobić Uśmiech
Asteck możesz zorganizować turniej nawet na 2 lub 3 miesiące do przodu ale wtedy już nie będziesz mógł zorganizować zawodów wcześniej u siebieJęzyk