(2012-08-21, 10:45:10)AssAssin napisał(a): [ -> ]Nie przypominam sobie żebym miał kiedykolwiek podwójną wpłatę od sponsorów...teraz brak wpłaty sponsorskiej...Weźcie się za te błędy...Jest tam w ogóle ktoś na górze czy już jak w sm zostaliśmy sami dla siebie???
Jak byś śledził na bieżąco to byś wiedział że każdy tak miał choć jesteś tak destruktywnym graczem że może jako jedyny nie miałeś podwójnej wpłaty i teraz też nie dostałeś bo się za bardzo negatywnie udzielasz
(2012-08-21, 10:45:10)AssAssin napisał(a): [ -> ]Nie przypominam sobie żebym miał kiedykolwiek podwójną wpłatę od sponsorów...teraz brak wpłaty sponsorskiej...Weźcie się za te błędy...Jest tam w ogóle ktoś na górze czy już jak w sm zostaliśmy sami dla siebie???
Tak się składa że wypłata od sponsora była dokonana w
piątek 2012-08-10 o godzinie 23:22:25 oraz w
sobotę 2012-08-11 o godzinie 08:00:39 i dlatego zostało zrobione że nie było wypłaty od sponsora i pobranej pensji za zawodników oraz kosztów utrzymania stadionu w następnym tygodniu w dniu
2012-08-18 .