Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Lista zawodników na wypożyczenie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Była prowadzona dyskusja w wątku na temat wypożyczeń http://www.speedway-world.pl/forum/showt...p?tid=3320. Pod koniec dyskusji sandro85 podał ciekawą propozycję:

--------------------------------
Lepszym rozwiązaniem była by lista zawodników do wypożyczenia. Gracze wystawiali by zawodników na taką listę, wypożyczający płaciłby tyg. pensję zawodnikowi i 30%-50% wartości kontraktu klubowi od którego wypożycza zawodnika. Warunek by wystawić zawodnika na taką listę jest taki, że zawodnik nie może jechać w żadnym meczu ligowym ani pucharowym(nie wliczamy czwórmeczy, sparingów i zaw. indywidualnych) oprócz tego można wypożyczyć tylko jednego zawodnika z jednego klubu, to tak by nie dochodziło do przekrętów i wypożyczania całych składów. Zawodnik powracałby do swojego macierzystego klubu po ostatniej kolejce sezonu.
--------------------------------

Jest to jakaś alternatywa aby wprowadzić opcję wypożyczeń, zapobiegając jednocześnie przekrętom. Niech zawodnik trafia na oficjalną listę, na której wstawiający ustali wstępne warunki wypożyczenia a kto go wypożyczy będzie zależało tak jak podczas licytacji. Pozostały by oczywiście inne sprawy do dogrania, jak kto wypłaca pensję, leczy, naprawia sprzęt i czy pojedzie przeciwko swojej drużynie w meczu ligowym jeśli wypożyczy go ktoś z tej samej klasy. Zasady byłyby do dogrania jeśli oczywiście taka forma listy wypożyczeń zostałaby zaakceptowana. Wprawdzie Henrik zamknął temat wypożyczeń, jednak tamten wątek dotyczył jej innej formy.
W rzeczywistości kluby pomiędzy sobą wypożyczają zawodników, jednak u nas nie byłaby dopuszczalna forma, że 2 graczy się dogaduje pomiędzy sobą. Jeśli już to oficjalna lista i na zasadzie licytacji bierze zawodnika na wypożyczenie do końca sezonu ten kto da więcej. Wprowadzenie przedyskutowanej i przemyślanej możliwości wypożyczeń swoich zawodników, zmierzałoby w kierunku zbliżenia do realiów i zwiększeniu opcji menadżerskich w grze.
To mój pomysł był, uważam ze ten jest lepszy (:
i chyba 3 góra można by wypożyczać z klubu w jednym czasie co nie? ;> bo jeden klub przy kasie by nakupował wszystkich lepszych zawodników i zarabiał na nich nie dając szansy innym klubom ;p moim zdaniem dobry pomysł.
A po co wypożyczać zawodnika skoro nie mógł by jechać w meczu ligowym ani pucharowym???

Wypożyczanie zawodników fajne by było ale nabijało by to tylko xp zawodnikom którzy nie mieszczą się na sparingi w składach i chyba najbardziej by promowało zawodników z najlepszych drużyn
Pomysł dobry tyle że musi być ograniczenie wypożyczania góra dwóch zawodników klub może wypożyczyć komuś oraz wypożyczyć dla siebie bo inaczej transfery staną i jak kolega wyżej wspomniał żeby ktoś się na tym nie mógł dorobić Uśmiech ale popieram pomysł dobry Uśmiech
aby ktoś się na tym nie mógł dorobić, trzeba ustawić tak że za wypożyczenie zawodnika drużyna będzie otrzymywać 30% wartości jego kontraktu, tak więc jak ma zapłacić zawodnikowi za rok kontraktu 150 000zł to wypożyczając może max dostać 50 000zł. więc 100 000zł musi i tak dać ze swojej kieszeni. Ja dałem tylko propozycje wam, to czy faktycznie potrzebujecie by coś takiego powstało, przemyślcie sami Uśmiech
A po co ma ktoś wypożyczać na takich zasadach zawodnika jak go w Lidze nie może użyć.
Moim zdaniem nie ma to za bardzo sensu. Trzeba jechać tym co się ma i tyle.
jak nie moze jechac w lidze ani pucharze to po co taki zawodnik

MarekAureliusz

dokładnie, zupełnie bez sensu byłoby takie wypożyczanie. Mam wypożyczać żeby w sparingach i czwórmeczach jeździł?
pomysł dobry ale w lidze powinientez jezdzic jak juz
Zawsze i wszędzie wszelkie wypożyczenia są odrzucane. Zamykam.