2011-07-25, 22:09:31
2011-07-25, 22:44:47
Nie interesuje mnie zbytnio 4 liga, ale jedzie tutaj mój kuzyn czyli 1909 Ovia Angels i życze mój jak najlepiej
na pewno nie pójdzie wam łatwo z Bartkiem 
na pewno nie pójdzie wam łatwo z Bartkiem 
2011-07-26, 11:32:59
Liczę na dobry sezon i awans do 3 ligi , ale za pewne będzie ciężko. Nech awansuje najlepszy ;p
2011-07-26, 11:53:28
Moje typy na 1 kolejkę:
Lwy vs Cosmos 40-50
PGE Marma Hadykówka Rzeszów vs 1909 Ovia Angels 30-60
Adams Leszno vs Wrzosy Toruń 48-42
Niedźwiadki Leszno vs Banditos Grudziadz 65-25
POLONIA BYDGOSZCZ OGRODY vs KS Polonia Bydgoszcz 27-63
Lwy vs Cosmos 40-50
PGE Marma Hadykówka Rzeszów vs 1909 Ovia Angels 30-60
Adams Leszno vs Wrzosy Toruń 48-42
Niedźwiadki Leszno vs Banditos Grudziadz 65-25
POLONIA BYDGOSZCZ OGRODY vs KS Polonia Bydgoszcz 27-63