2015-07-24, 09:26:20
Ja krótko napiszę
Pierwszą runde Pucharu Gry jadę z niżej notowaną drużyną i mecz powinien się chyba odbywać na torze mojego przeciwnika a napisane jest nie wiem czemu że to ja jestem gospodarzem spotkania.Błąd chyba jakiś wyskoczył 
Pierwszą runde Pucharu Gry jadę z niżej notowaną drużyną i mecz powinien się chyba odbywać na torze mojego przeciwnika a napisane jest nie wiem czemu że to ja jestem gospodarzem spotkania.Błąd chyba jakiś wyskoczył 