Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Wychowankowie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam propozycję.

Chciałbym aby z wysypu zawodników zawsze można było licytować własnego wychowanka. Bez względu na wiek zawodnika oraz staż menadżera.

Zawsze wychowanek z większą chęcią wraca ma stare śmieci i zna tor, sentyment górą.
Jestem za