Oficjalne forum gry Speedway-World
Polepszone Transfery oraz Kontrakty - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Polepszone Transfery oraz Kontrakty (/showthread.php?tid=1200)



Polepszone Transfery oraz Kontrakty - graczareksz - 2012-03-30

Witam,

Zastanawiam się nad takim pomysłem, aby np. wystawiając zawodnika mogli go licytować tylko kluby obce (wyłączając obecny klub zawodnika). Po to aby wyeliminować nadmierne forsowanie ceny - przecież klub sprzedając zawodnika może ustalić cenę min. a nie 0 i potem nabija ją;Czy w realu obecny klub ma możliwość przebijać cenę własnego zawodnika ?? NIE. Można wprowadzić przymus ceny min. lub coś w tym stylu.

Druga propozycja dotyczy przedłużania kontraktów oraz podpisywania kontraktów z nowo zakupionymi zawodnikami. Chodzi mi żeby np. podpisując kontrakt można było jakoś wziąść pod uwagę ile pkt będzie zdobywał i w zależności od ustalonej granicy np. granice 8-9, 10-12 pkt itd. w meczu to odpowiednia taka kwota kontraktu do zdobyczy pkt.....a gdyby np. okazało się że przeliczyliśmy się z ilością pkt bo zdobywa np 5 pkt na mecz to wtedy jakoś procentowo (dostawałby mniej kasy....coś podobnego...

oraz kontrakty były by podpisywane od 1 do 3 lat (mielibyśmy wybór na ile go chcemy) i była by kwota za podpis + ile by dostawał kasy za pkt. i w tej zależności była by wypłacana kwota tygodniowo lub miesięcznie....

oczywiście wszystko to czeka na wasze sugestie i poprawki.


RE: Polepszone Transfery oraz Kontrakty - shpocker - 2012-04-11

grywalnosc gry jest juz na wysokim poziomie.Czas zaczac wprowadzac zmiany , ktore przybliza gre do realii czarnego sportu. Ja jestem na za. (choc wiem ze nie wiele mam do powiedzenia Uśmiech )


RE: Polepszone Transfery oraz Kontrakty - tomas2010 - 2012-04-13

Jesli ktos wystawia danego zawodnika za 0 to z mysla ze ten zdobedzie wieksza ilosc "obserwujacych" a co za tym idzie wieksza liczba bioracych udzial w aukcji
jesli jednak zainteresowanie cenowe jest mniejsze niz oczekiwane przez sprzedajacego
to nie widze problemu w podbijaniu ceny(jeslisam od siebie kupie to i tak bede musial zaplacic podatek)
co do drugiej czesci to i moze dobra ale
ale srednia z meczow jakich?
ligowych , sparingowych pucharowych?
z twojego pktu widzenia to dobry pomysl ale czy mozliwy do wprowadzenia?
z drugiej strony to ty podejmujesz decyzje czy dany zawodnik bedzie dobrym dodatkiem do skladu
czy tez nie
wiec to jest powiedzmy jakies ryzyko
no ale to ty jestes managerem i ty podejmujesz decyzje Uśmiech
co do kontraktow(nie wiem jeszcze jak to tu wyglada Smutny ale mysle ze to dobry pomysl ze jesli chcemy kontrakt na dluzej niz na sezon to troche taniej (bez tej pktowej sprawy bo tak jak pisalem wyzej)
"sorki jestem nowy ale tak to widze"


RE: Polepszone Transfery oraz Kontrakty - puri - 2012-04-13

siemka....z tą ceną min. się zgodzę bo może by to ujednoliciło transfery...a tą sprawę z tymi punktami bym zrobił tak by jak kupujemy zawodnika albo z nim przedłużamy kontrakt to ustalamy premie za np zdobycie 12 pkt, lub innej ilości punktów podczas meczów ligowych...a z tymi kontraktami to też dobra rzecz bo by przybliżyło to naszą grę na prawdziwego czarnego sportu gdyż przecież w rzeczywistości kluby same ustalają na ile sezonów dany zawodnik zostaje w klubie


RE: Polepszone Transfery oraz Kontrakty - graczareksz - 2012-04-16

wpadłby mi do głowy taki pomysł aby w trakcie sezonu ew. w tygodniu przed rundą rewanżową tj po 7 kolejce aż do soboty do 23.59....mogły odbywać się transfery a w innym przypadku transfery były by niemożliwe. Było by jak w realu gdzie nie ma możliwości dokupywać sobie nowych zawodników gdy np dotychczasowi zawodzą. Ew można by wprowadzić możliwość wypożyczania...z zaznaczeniem na ile czy pół sezonu czy więcej i tu np. obowiązywałaby jakaś kwota oczywiście nie mówimy tu o milionach ale ileś tam tysięcy w zależności od długości kontraktu. Co wy na to ?!

Oczywiście to co wyżej (pierwszy post) też aktualne i wymagające poprawek.


RE: Polepszone Transfery oraz Kontrakty - kamykov - 2012-04-17

wypożyczenie nie wchodzi w grę bo byłoby to niesprawiedliwe. Ktoś wypożyczając 3 zawodników z Elity i pierwszej ligi nie miałby problemów z awansem do 3 ligi a nawet do 2.


RE: Polepszone Transfery oraz Kontrakty - graczareksz - 2012-04-17

Wiadomo że zawsze znajdą się minusy ale może z perspektywy innych ktoś przedstawi jakieś plusy np. pierwszych pomysłów na samym początku Język


RE: Polepszone Transfery oraz Kontrakty - daehniks1 - 2012-04-17

juz były poruszane tego typu propozycje 100% na NIE !! z prostch powodów !! nie bede sie rozpisywał wiec:

wypozyczenie: kolaga koledze wypozyczy beda szły wałki pozatym z wypozyczeniem w grze online moim zaniem za duzo graczy bedzie chciało kombinowac ( real?? masz ok 30 klubów a tu masz ich ponad 900 (

kasa za punkt: 100 na NIE kombinowanie z wynikami aby jak najmniej zapłacic a wygrac do tego dochodza mecze z " BOTAMI" celowe zanizanie wyniku kolejne kombinatorstwo co do kontraktu to teraz jest od 1-4 lat wybór


RE: Polepszone Transfery oraz Kontrakty - GM_Kuba - 2012-04-20

odrzucone.