Oficjalne forum gry Speedway-World
Nowa szkółka juniorów - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Nowa szkółka juniorów (/showthread.php?tid=1324)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Nowa szkółka juniorów - Daria - 2012-04-13

Ciesza sie ci co nie wiedza gdzie maja kase ulokowac i maja rozbudowana szkolke juniorow itd itp szkoda ze nikt nie pomyslal o tych biednych ktorych na te bajery nie bedzie po prostu najzwyklej stac i jak to zwykle bywa w takich przypadkach zostana jeszcze bardziej w tyle za tymi na samym szczycie,to taka moja mala uwaga.


RE: Nowa szkółka juniorów - mika1688 - 2012-04-13

Jak nie będziesz ładowała kasy w szkółkę to będziesz mogła ją inwestować w stadion. Powiększysz stadion i będziesz miała większe dochody. Będziesz miała większe dochody to będziesz mogła albo kupować sobie zawodników z LT albo inwestować w szkółkę. Koło się zamyka Język


RE: Nowa szkółka juniorów - Asteck666 - 2012-04-14

No własnie, juz są protesty, niezadowolenie i propozycje zmiany projektu tych drużyn, które nie inwestowały w szkółkę. A ja właśnie jestem za projektem przez wielkie ZA, ponieważ włożyłem w szkółkę baaaardzo dużo kasy i jak narazie nie ma żadnych efektów, więc mam nadzieję że to sie zmienia na lepsze i projekt wejdzie w życie juz bez zadnych zmian.
Koksów takich jak koledzy wyżej opisywali (wyjdą ze szkółki ze śr. 75) nie ma co się obawiać, jeśli taki sie zdarzy, to ktos kto zainwestował w max poziom szkółki będzie miał szczęście i niech mi nikt nie mówi że komuś kto włożył w samą rozbudowe szkółki prawie 30 milionow - nie nalezy sie taki zawodnik raz na ruski rok!!!!!
A na pewno takich adeptów nie będzie dostawał każdy i codziennie!!!


RE: Nowa szkółka juniorów - daehniks1 - 2012-04-14

JA jestem na wielkie TAK :

mimo iz mam 8 lvl szkółki poniewaz przestałem w nia inwestowac bo jak do tad nie była opłacalna jestem na wielkie TAK !! a do tych niby biednych druzyn których niby nie stac niech kazdy z nich wejdzie w SW i sprawdzi sobie od kiedy gra!!

ja gram w SW od : Data rejestracji: 2010-12-04 17:46:31 .

juz było wiele watków typu " nie stac mnie, bedzie jeszcze wiekrza róznica" itd itp !! a moze trzeba popatrzec od kiedy sami gracie porównac z innymi graczami którzy sa prakrycznie od poczatku istnienia SW ?? wielokrotnie pojawiały sie jakies insynuacje na temet finansowy itd !! a moze powiniscie juz dawno rozbudowac stadiony? zeby pieniadze w SW miec??
moj: Suma miejsc: 24100 msc ( od kad gram rozbudowuje go )

dla porównania 50 w rankingu stadion!!
Klub: Żurawie Leszno
Suma miejsc: 10000 msc

a graczy jest na teraz jak pisze Ilość graczy: 893 czyli wychodzi na to ze ponad 840 graczy ma stadiony mniejsze niz 10 tys!!! to pytam sie was!! z czego chcecie miec pieniadze jak nie z biletów??!!
szkółki 30 lvl chcecie?? to stadiony zaczac rozbudowywac a nie piszecie " nie stac mnie" i popatrzec od kiedy gracie w SW !! bilety-sponsor= pieniadze które regularnie wpływaja na konto!! z nieba wam nie naleci !!

dla przykładu mam 8 lvl jedynie ( jestem za zmianami w szkółce)

wydałem na nia: 8 mln 750 tys !!!
a budowa trwała: 108 dni

tyle ze juz wyzej napisałem od kiedy gram! a budowa trwała dłuzej niz niektórzy goszcza w SW !!

brak liter i słów dla graczy którzy graja od niedawna maja stadiony ponizej 10tys ( 10 tys ma 50 w rankingu) i pisza " nie stac mnie, bedzie wiekrza róznica) dla waszej informacji co do mnie to finanse dopiero mi weszły na zielony kolor !!

100% na TAK



RE: Nowa szkółka juniorów - Daria - 2012-04-14

Zrobcie z SW to samo co w SM,pozniej wam o tym przypomne bo teraz to nie ma co z wami nawet dyskutowac.


RE: Nowa szkółka juniorów - daehniks1 - 2012-04-14

(2012-04-14, 10:11:49)Daria napisał(a): Zrobcie z SW to samo co w SM,pozniej wam o tym przypomne bo teraz to nie ma co z wami nawet dyskutowac.

my??!! czy TY?? !! nie chce mi sie wchodzic na SM forum zeby powklejac linki !!

z nieba wam nie naleci i taka jest prawda !! a graczy którzy graja od poczatku SW i zadbali o stałe dochody jest niewielu!! to co pozabierac im??!! czy moze wam dac!! zeby szanse wyrównac 2 lata gry a kilka MC to chyba jest róznica!! to tak jak ktos ma pretesje ( ukryte) ze ekipy z extraklasy 1-2 ligi maja przyzwoitych zawodników !! tyle ze jak wchodze w nich to widze ze ci wiekrzosc zawodników była wytrenowana a nie kupiona! 100% na tak i demagogi,podburzaniu 100% na nie !!

a czym bardziej rozbudowany jest SW tym ciekawszy tym wiecej grzcy przyciagnie!


RE: Nowa szkółka juniorów - Speed - 2012-04-14

Popieram daehniksa i Astecka w 100%. Nie można mieć odrazu wszystkiego, trzeba troche popracować.
Co do tych średnich to niby dlaczego nie można mieć dobrego 12 latka. Już raz mówiłem, nie liczcie wszystkiego na 15 poziom, bo do tego jeszcze długa droga zanim ktoś będzie to miał. A nawet jeśli to chyba dobrze dla tej osoby mieć takiego juniora, w realu też się zdarza ze juniorzy są lepsi i jeżdża w światowej czołówce ot choćby Janowski, Pawlicki czy Ward. Później nasi seniorzy będą mieli skille po 100 więc i tak z początku juniorzy nie będą dorównywać im, a później już mogą a żeby mogli się bardziej rozwijać, to można zwiększyc maxymalny poziom umięjętności o czym była mowa już kiedyś do 150 czy 200.


RE: Nowa szkółka juniorów - specjal2009 - 2012-04-15

(2012-04-13, 19:18:16)Daria napisał(a): Ciesza sie ci co nie wiedza gdzie maja kase ulokowac i maja rozbudowana szkolke juniorow itd itp szkoda ze nikt nie pomyslal o tych biednych ktorych na te bajery nie bedzie po prostu najzwyklej stac i jak to zwykle bywa w takich przypadkach zostana jeszcze bardziej w tyle za tymi na samym szczycie,to taka moja mala uwaga.

Daria są dwie drogi.
1 zbierasz sianko i kupujesz jakichś sensownych zawodników z Lt
2. ładujesz kasę w szkółkę i liczysz na lud szcześcia.
Tylko do tego trzeba mieć rozbudowany stadion.
Jest jeszcze opcja handlowania żywym towarem przy takiej opcji może bedize cię stać na lt i szkólke


RE: Nowa szkółka juniorów - kacper160nr - 2012-04-16

Super super super pomysł na tak tak tak



RE: Nowa szkółka juniorów - ru3k - 2012-04-19

Czy można by było jeszcze zrobić, aby trenerzy byli z różnych krajów i z jakiego są kraju z takiego szukają zawodników( sprawiają że z tego kraju przychodzą do szkółki adepci) . Przeszkodą jest opłata za przyjazd zawodnika zagranicznego na mecz, można to ominąć na dwa sposoby 1- jeżeli zawodnik zagraniczny jest wychowankiem nie płaci się za jego przyjazd. 2 - trener z danego kraju zwalnia z opłat za przyjazd na mecz zawodników z tego samego kraju.


RE: Nowa szkółka juniorów - mika1688 - 2012-04-19

W pierwszym projekcie jaki dałem Stefikowi był jeszcze skaut, który miał szukać po różnych krajach ale niestety Stefik to odrzucił. Więc może Tobie się uda to przeforsować Język


RE: Nowa szkółka juniorów - Speed - 2012-04-19

Właśnie, też chciałem o tym pisać, że fajnie by było gdyby do szkółki mogli przychodzić też zagraniczni juniorzy. W przyszłości wyrównało by to poziom krajowy.


RE: Nowa szkółka juniorów - GM_Kuba - 2012-04-20

Z zagranicznymi możemy zrobić to tak. Zrobie trenerów z innych krajów, i juniorzy w szkolce tez beda zagraniczni z tego kraju z jakiego mamy trenera, lecz licencje zdają w Polsce, więc polska licencja, Polskie obywatelstwo i jak Polacy tylko personalia zagraniczne.

I bardzo by mi sie widziało to co pisali przemówcy, że im młodszy tym mnijszy skil z zaznaczeniem ze w danym wieku im mnijszy talent tym wiekszy skill, aby wszytsko samo sie wyrównywało. Potrzbował bym tylko rozpiski dla 12,13,14,15,16 i ich skille wraz z talentami ;]


RE: Nowa szkółka juniorów - kamykov - 2012-04-20

nie wiem czy było już przerabiane ale myślę by np. juniorzy z talentem 1 i 2 wpadali do szkółki z wysokim skillem by warto było ich trzymać na początku w grze choćby w wieku juniora a z czasem pewnie by trafiali do niższych lig. Bo jeszcze trochę a będą zawodnicy z niebieskimi i zielonymi kwadracikami


RE: Nowa szkółka juniorów - mika1688 - 2012-04-20

To lepiej niech będzie bez tych zagranicznych trenerów Język "Ryśków" w polskim żużlu to ja mam serdecznie dość...

Co do rozpiski sprawdź mail Oczko