Oficjalne forum gry Speedway-World
Planowanie turniejów z wyprzedzeniem - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Planowanie turniejów z wyprzedzeniem (/showthread.php?tid=1340)

Strony: 1 2


Planowanie turniejów z wyprzedzeniem - szuwarek - 2012-04-14

witam,
moze warto poddac pod rozwage planowanie turniejow indywidualnych na pozniejszy termin niz tylko najblizsza sobota ? Moze wzorem kont VIP podobnie jak planowanie spotkan sparingowych, im wyzszy VIP tym dluzszy termin w planowaniu spotkan.
pozdrawiam


RE: Planowanie turniejów z wyprzedzeniem - GM_Kuba - 2012-04-15

Nic mi nie wiadomo o tym, że obecnie można organizować zawody tylko na najbliższą sobotę Uśmiech


RE: Planowanie turniejów z wyprzedzeniem - speed_55 - 2012-04-15

Tylko jak zaplanujesz turniej np. na trzecią sobotę to na wcześniejsze już kicha.......zostaną puste. OIMW tylko jeden sobotni turniej można organizować.


RE: Planowanie turniejów z wyprzedzeniem - GM_Kuba - 2012-04-15

A po co planowac z tak duzym wyprzedzeniem zawody? Zostało to tak zrobione specjalnie zeby kazdy juz dzis nie mial ustawionych zawodow na grudzien i tam zawodnikow zapisanych.


RE: Planowanie turniejów z wyprzedzeniem - specjal2009 - 2012-04-15

Własnie Stefik powinno być coś takiego odpowiednio wg posiadanego konta vip. Ja np przez przypadek zrobiłem zawody na 21.04 i jestem 50k w plecy bo juz nie da sie tego cofnąć


RE: Planowanie turniejów z wyprzedzeniem - Zdunek - 2012-04-15

ja bylbym za tym aby mozna bylo ustalic 3 zawody indy na kolejne 3 soboty.wiecej nie.


RE: Planowanie turniejów z wyprzedzeniem - specjal2009 - 2012-04-15

normale konto - bez zmian
silver - dwa do przodu
gold - trzy


RE: Planowanie turniejów z wyprzedzeniem - speed_55 - 2012-04-15

(2012-04-15, 12:22:25)Stefik4 napisał(a): A po co planowac z tak duzym wyprzedzeniem zawody? Zostało to tak zrobione specjalnie zeby kazdy juz dzis nie mial ustawionych zawodow na grudzien i tam zawodnikow zapisanych.

Jesli mam do zorganizowania turniej w określoną sobotę w ramach jakiś eliminacji to dobrze byłoby mieć to zaklepane z wyprzedzeniem. Byłaby to "rezerwacja" bez listy zawodników.




RE: Planowanie turniejów z wyprzedzeniem - szuwarek - 2012-04-15

Właśnie nie dopisałem, że taka potrzeba wynika np. z organizowania ligi juniorów, kiedy byłoby dobrze nie zawalić jako gospodarz imprezy Uśmiech
Wydaje się, że propozycja specjal2009 to może być właśnie to Uśmiech


RE: Planowanie turniejów z wyprzedzeniem - Speed - 2012-04-16

No, specjal dał najlepszy pomysł. Myślę że to pomoże wielu managerom i choćby w Lidze Juniorów nie będzie tyle zmian w organizacji Uśmiech
Chociaż z jednym zasadniczym dodatkiem w tym co specjal napisał:
normale konto - bez zmian - jeden turniej
silver - dwa do przodu - 2 turnieje
gold - trzy - 3 turnieje

Chyba ze to miałeś na myśli, to sorry, ale tak w ramach ścisłości zeby było jasne Uśmiech


RE: Planowanie turniejów z wyprzedzeniem - GM_Kuba - 2012-04-16

Ale wtedy by bylo duuuużo komplikacji. Np wchodząc w jakiś klub by musiala byc lista na jakie zawody chcesz zawodników, i na każdym kroku by musial być wybor na które zawody. A od soboty do soboty jest na tyle dużo czasu, że spokojnie da rade skołować zawodników ;]


RE: Planowanie turniejów z wyprzedzeniem - szuwarek - 2012-04-16

Dokładnie chodziło mi o to co napisałeś Uśmiech
Fakt troche może być zamieszania jeśli będzie wybierało się zawodnikowi zawody z kilku dostępnych, ale patrząc póki co z punktu widzenia ligi juniorów wydaje się pomocne aby zaplanować już wcześniej sobie turniej jako gospodarz imprezy.


RE: Planowanie turniejów z wyprzedzeniem - specjal2009 - 2012-04-16

Faktycznie troche zamieszanie by sie zrobiło z wysyłaniem zaproszeń dla zawodników Smutny


RE: Planowanie turniejów z wyprzedzeniem - szuwarek - 2012-04-17

Reasumując, propozycja specjal2009 wydaje się najlepsza:
- bez VIP - bez zmian
- silver VIP - 1 turniej dodatkowo w przód
- gold VIP - 2 turnieje dodatkowo w przód

Jeśli Stefik4 uzna to za sensowne może zapytać większy ogół co sądzą na ten temat Uśmiech


RE: Planowanie turniejów z wyprzedzeniem - GM_Kuba - 2012-04-20

No jak jak to widzicie. Ustalam sobie z gory 10 zawodow na 10 sobot do przodu i wchodze w jais klub i kazdemu wysylam zaproszenia an kazdee zawody? Tych zaproszen będa tysiące i nie bedzie sie można połapać. Problem bedzie z wysyłaniem akceptowanim i kontrolowaniem tego