Oficjalne forum gry Speedway-World
SZKÓŁKA JUNIORSKA - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: SZKÓŁKA JUNIORSKA (/showthread.php?tid=1857)

Strony: 1 2 3 4


RE: SZKÓŁKA JUNIORSKA - mika1688 - 2012-08-07

Po kilku sezonach będziesz, bo innych juniorów nie będzie Oczko


RE: SZKÓŁKA JUNIORSKA - Speed - 2012-08-17

dokładnie po 9 sezonach, czyli za jakieś 3 lata będziemy mogli się cieszyć z tego ze juniorzy z nowej szkółki będą się liczyć w turniejach juniorskich Uśmiech


RE: SZKÓŁKA JUNIORSKA - kamykov - 2012-08-17

(2012-08-17, 17:27:02)Speed napisał(a): dokładnie po 9 sezonach, czyli za jakieś 3 lata będziemy mogli się cieszyć z tego ze juniorzy z nowej szkółki będą się liczyć w turniejach juniorskich Uśmiech

Zleci jak z bicza strzelił


RE: SZKÓŁKA JUNIORSKA - pj007 - 2012-08-18

Troszkę boli ta zmianaUśmiech. Jestem młody stażem tutaj.

Gram od kwietnia ale na tym poziomie to myślę że max do 3 ligi się doczłapię. Za dużo mutantów jest w grze tj juniorów z super skillami.

Ciężej też będzie kasę zdobyć na rozwój szkółki. Bo tak to można było mieć nadzieję na sprzedaż perełki i rozwój teraz już tak nie będzie.

Uśmiech może propozycja aby jednorazowo dofinansować młodych stażem aby mogli podbić szkółkę do pewnego akceptowalnego pozimomu lub z automatu na pewien czas osoby z młodym stażem dostaję szkółkę już na wyższym pozimie. To zrekompensuje w minimalnym stopniu zmiany jakie zaszły.


RE: SZKÓŁKA JUNIORSKA - MichalKR - 2012-08-18

pj007 nie można zrobić tak żeby jednym graczom dać a reszte zostawić na lodzie ... usprawnienie musi dotyczyć wszystkich graczy ... jak to będzie wyglądało w oczach starych graczy oni przez kilka sezonów zbierali pieniądze na tą szkółkę a nowi dostaną to samo w gratisie ?


RE: SZKÓŁKA JUNIORSKA - pj007 - 2012-08-18

Michal to tylko propozycja.

Sytuacja teraz wygląda tak iż ta zmiana przyniesie pozytywny skutek za kilka dobrych sezonów.

Gra jest stosunkowo młoda aby była taka ilość wytrenowanych zawodników aby młodzi stażem gracze mogli rekompensować powstałą dziurę.

Teraz najprawdopodobniej będzie tak jak opisali koledzy wyżej. Pogłębiająca się stagnacja i brak możliwości konkurowania z graczami, którzy zaczęli grę dużo wcześniej.

I tu warto byłoby wprowadzić środki zaradcze o ile zależy twórcą gry na zdrowej rywalizacji Uśmiech





RE: SZKÓŁKA JUNIORSKA - guti - 2012-08-23

pj007 pokaz mi grę, w której możesz konkurowac od razu z najlepszymi?
Gram w kilka gierek wszystkie zaczynałem dużo pózniej od ich powstania i nie narzekam. W niektórych nigdy nie dojdę na szczyt, w innych jest szansa tylko tzreba obrac odpowiednią taktykę i .. uzbroić się w cierpliwość.
Jestem w 3 lidze to patrzę na 3 ligę a nie co jest w ekstraklasie. Czyw 3 lidze nie ma zdrowej rywalizacji>? Jest
Te Wasze pretensje, to tak jakby powstała druzyna w jakiejś małej wiosce i własciciel klubu miał pretensje, ze bez sensu zeby taki klub istnial bo oni nie mają szans wygrać z np. Legią ...


RE: SZKÓŁKA JUNIORSKA - speed_55 - 2012-12-02

Gdzie znajdę datę najbliższego egzaminu juniorów ze szkółki. Czy to zawsze odbywa sie z ostatniego na pierwszego następnego miesiąca? Czy może będzie egzamin dodatkowy w związku zakonczeniem sezonu? Czekanie z zawodnikami do końca miesiąc grudnia to strata czasu. Egzamin powinnien się odbywać z urzędu na zakonczenie sezonu zaraz po starzeniu się zawodników.


RE: SZKÓŁKA JUNIORSKA - Zielony815 - 2012-12-02

Będzie zaraz po starzeniu Oczko
Więcej tutaj: http://www.speedway-world.pl/i,read-136
Wystarczy uważnie czytać Uśmiech


RE: SZKÓŁKA JUNIORSKA - Roko - 2012-12-02

może i szkółka nie jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich ale w żadnej grze nie ma tak pięknie
dla niektórych widzę że jak nie zrobią awansu co sezon to już porażka, a co wam za różnica czy walczycie w 5, 3 czy w 1 lidze ??? to przecież tylko gra dla zabicia czasu z której jest frajda co kolejka
w realu też tak jest że na wyższe miejsce w lidze czy awans czeka się kilka sezonów


RE: SZKÓŁKA JUNIORSKA - Przem@s - 2013-01-27

Z tą szkółką zdecydowanie musicie coś zmienić. Policzylem wlasnie ze zainwestowalem w nią 13,5 mln. (nie liczac oplat za trenera) od poczatku gry i efekt jest taki, ze z 3 ligi wracam za chwile do 5 ligi Uśmiech. Gdyby wydac ta kase na wzmocnienia, to napewno wyniki byly by znacznie lepsze.

Poza tym zauwazylem, ze ci ktorzy nie inwestują w szkolke, fakt dostaja jednego juniora raz na jakis czas, ale w koncu trafia im sie perełka ktora opchną za kilka milionów.

A ci ktorzy tak jak ja inwestują sporo kasy w rozwoj szkolki (obecnie poziom 10) zapewne dostaja albo uksztaltowanych juz zawonikow (srednia 52-54) ale z talentem na poziomie 1-2, albo takich ze srednią 48-50 poziom talentu 3, a jesli trafi sie jakis niebieski, lub zielony to z odpowiednio nizszym poziomem umiejetnosci. Obecnie mam u siebie czterech "zielonych" odpowiednio

wiek 15 / poziom 47-49
wiek 14 / poziom 43-44
wiek 14 / poziom 38-39
wiek 15 / poziom 42-43

Do tego dochodzi najdrozszy trener ktory bierze za ta czworke 10 tys. codziennie i o ile skoki są co 2-3 tygodnie, to jednak nie odbija sie na sredniej umiejetnosci. Licząc ile w sumie w nich zainwestuje zanim podejda do egzaminu, to zdecydowanie jest to niestety marnowanie pieniedzy.

Dla odmiany niedawno tez dostalem do szkolki "czerwonego" 15 latka ze srednia 53-54, ale odrazu wyleciał bo co mi po jego skokach na poziomie +1 czy +2. Po egzaminie nie nadawal by sie do jazdy w lidze, a nawet jesli to za wolno by sie rozwijal zeby go trzymać.

Teraz wpadł tez 16-letni "żółty" z poziomem 52-54 i zatrzymalem go tylko dlatego, ze w lutym zdaje egazmin i moze po sprzedazy uda sie troche kasy uzyskac na dzialalnosc szkolki (oplacanie trenera), ale w takim ksztalcie jak to jest teraz, to zupelnie bezsensu.

Fakt ze dzieki sredniemu poziomowi szkolki dostaje przewaznie zawodnikow z talentem 3-5 ale chodzi wlasnie o umiejetnosci ktorych zupelnie nie maja. Chyba nie na tym powinno to polegac, tylko im wyzszy poziom szkolki, tym lepszych zawodnikow sie wynajduje i wyzszym poziomem talentu. Dopiero wtedy inwestycje w szkolke byly by oplacalne.

Dotychczas na 6 wychowankach szkolki (3 zoltych, 2 pomaranczowi, 1 niebieski) udalo sie zarobic niecały milion, a to i tak wiecej niz byli warci. Kolejnych dwoch jest obecnie w klubie i trenują.

Nie wiem czy inni podzielają tą opinie, czy moze im sie lepsi zawodnicy do szkolki trafiają?


RE: SZKÓŁKA JUNIORSKA - MarekAureliusz - 2013-01-27

Teraz przy tej nowej szkółce faktycznie jest to trochę słabe. Chyba skończyła się era juniorów koksów, bo jeśli do szkółki trafiają zawodnicy w wieku 14 lat 5 talenu i średnią 38 no to przez te dwa sezony oni nie są wstanie nawet dojść do średniej pozwalającej zdać egzamin. I zdaje się że teraz już "perełki" nie będą istnieć.

Aktualnie mam jeszcze taki przypadek, że opisany wyżej junior od trafienia do mnie miał same skoki +2. Nie rozbudowywałem szkółki, bo to na razie za duży koszt dla mnie, więc na skok też muszę dłużej czekać. Ale wygląda na to że ogólnie juniorzy w SW będą po prostu słabi wychodząc ze szkółki.


RE: SZKÓŁKA JUNIORSKA - kamykov - 2013-01-29

W skrócie: to im wyższy masz poziom szkółki to zawodnicy mniej dni będą potrzebowali do skoku skilla. A teraz to wszyscy dostają raczej jednakowych juniorów tak że zieloni 12 latkowie będą mieli przedział 34-36.
Więc nie łam się bo nie od razu Rzym zbudowali


RE: SZKÓŁKA JUNIORSKA - carasta - 2013-01-29

Musicie się się przyzwyczaić że już nie będzie 16 latków ze średnią 65-70 (musicie ponieważ ja nie zdążyłem tego zasmakować Język)


RE: SZKÓŁKA JUNIORSKA - Asteck666 - 2013-02-04

MarekAureliusz, carasta i inni... tak, skończyła się era juniorów koksów - I BARDZO DOBRZE... ból jest taki, że zanim owi juniorzy zakończą karierę to bedą rozdawali karty, szkółka musiała zostać zmieniona ale musi minąć kilka(naście) sezonów, zanim zacznie to przynosić efekt jeśli ktoś rozbudował szkołkę. Ja gram prawie od początku gry, od początku ładowałem w szkółkę i tez nie mialem szczęścia zeby jakikolwiek junior wyszedł ode mnie ze śr chociażby 60 !!!! a efekt jest taki że z sezonu na sezon lecę w dół... trzeba uzbroić sie w cierpliwość i za 16 sezonów wrócic do Eligi Duży uśmiech