Oficjalne forum gry Speedway-World
Terminiarz VII sezon LM - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (http://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (http://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (http://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Terminiarz VII sezon LM (/showthread.php?tid=2078)



Terminiarz VII sezon LM - Speed - 2012-08-10

Ekstra Liga Miast

1 kolejka 14.12.2012
Young Tigers - Krzyżacka Gwardia 9:3 (187:113)
1. mecz: YT-KG 5:1 (87:63)
YT: Polonia Osielsko (matti_1) - Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGw) 45 i 42
KG:KS Adriana Toruń (adja) - Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 24 i 39
2. mecz: YT-KG 4:2 (100:50)
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. (Squall1) - StalGorzow1947 (przemo1986) 75 i 25
KG:Anioły UNIBAX (teves) - Apator Toruń (Kwiatek) 40 i 10

Mocny Full Team - No Name 8:4 (191:109)
1 mecz: MFT-NN 4:2
MFT - Paula Bydgoszcz (Paula) - Lubella Lublin (Roko) (69+25)
NN - KugelSpeed (Kugel99) - Husaria Factor (Waldiv) (52+4)
2 mecz: MFT-NN 4:2
MFT - Promień Żary (ukppku) - WandaNowaHuta (MichalKR) (66 +31)
NN - Warsilia Gdańsk (Tomecki) - Kozły Lublin (Lander) (53+0)

Sportowa Masters Bydgoszcz - Wojak Team 4-8 (129-171)
1 mecz: SMB-WT 2-4
SMB:FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 50 i 8
WT:ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) i Real Starszydle (Rusek) 73 i 19
2 mecz: SMB-WT 2-4
SMB:ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) i STARTLECHMA (lech) 60 i 11
WTJęzykolmo (mendzel) i Ostrowskie Diabły (Casaletto) 65 i 14

Anielska Gwardia - Wild Tigers 2:10 (52:247)
1 mecz: AG-WT 1:5
AG: ApatorS (Marcelinio) - KS Apator (grzechoo) 0 - 26
WT: Victory Leszno (Speed) - Polonia Leszno (Krychu710) 73 - 50
1 mecz: AG-WT 1:5
AG: Alfa Lubicz (kielpin) - KS Apator Toruń (Sleevin) 15 - 11
WT: Unia Leszno (Junior1995) - Błyskawice Leszno (ghost123) 69 - 55

Sportowa Bydgoszcz - Junior Tigers 2-10 (70-230)
1 mecz: SB-JT 1-5
SB: GKM Grudziądz (prezes) i Orliki Fordon (Vinyll) 34 i 8
JT: ZKŻ Załawcze (Marex87) - Wybrzeze (specjal2009) 62 i 46
2 mecz: SB-JT 1-5
SB:Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) i Speedway Team Stal Gorzów (delfin) 7 i 21
JT: Stal_Piaski (seba731) - Lukas Lublin (Lukas86) 57 i 65

Evil Tigers - Speedway Tigers 4:8 (128:172)
1 mecz: ET-ST 2:4
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) - 56 pkt Malemen Kraków (Rurek) - 11 pkt
ST: Stupki Gniezno (Einstein) - 58 pkt =LBN= (grzyb...) - 25 pkt
2 mecz: ET-ST 2:4
ET: Unia Tarnów I (Eureka) - 52 pkt Fc Moherteam (Guti) - 9 pkt
ST: Power Gniezno (Hyziu) - 71 pkt ZieloniGniezno (Zielony815) - 18 pkt


2 kolejka 21.12.2012
Krzyżacka Gwardia - Mocny Full Team 7:5 (160:140)
1. mecz KG - MFT 5:1 (109:41)
AG: Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) - Anioły UNIBAX (teves) 55 - 54
MFT: Paula Bydgoszcz (Paula) - Lubella Lublin (Roko) 36 - 5
2. mecz KG - MFT 2:4 (51:99)
AG: KS Adriana Toruń (adja) - Apator Toruń (Kwiatek) 39 - 12
MFT: Promień Żary (ukppku) - WandaNowaHuta (MichalKR) 65 - 34

No Name - Sportowa Masters Bydgoszcz 5-7 (118-182)
1 mecz NN - SMB 4-2
NN - Warsilia Gdańsk (Tomecki) i Husaria Factor (Waldiv) 69 i 20
SMB - FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 56 i 5
2 mecz NN - SMB 1-5
NN - Kozły Lublin (Lander) i KugelSpeed (Kugel99) 10 i 19
SMB - ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) i STARTLECHMA (lech) 75 i 46

Wojak Team - Young Tigers 6:6 (158:142)
1. mecz WT - YT 4:2 (100:50)
WT:ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) i Real Starszydle (Rusek) 74 i 26
YT: Polonia Osielsko (matti_1) - Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGw) 50 i 0
2. mecz WT - YT 2:4 (58:92)
WTJęzykolmo (mendzel) i Ostrowskie Diabły (Casaletto) 58 i 0
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. (Squall1) - StalGorzow1947 (przemo1986) 67 i 25

Wild Tigers - Sportowa Bydgoszcz 8-4 (178-122)
1 mecz WT - SB 5-1
WT - Polonia Leszno (Krychu710) i Błyskawice Leszno (ghost123) 62 i 41
SB - GKM Grudziądz (prezes) i Orliki Fordon (Vinyll) 37 i 10
2 mecz WT - SB 3-3
WT - Victory Leszno (Speed) i Unia Leszno (Junior1995) 75 i 0
SB - Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) i Speedway Team Stal Gorzów (delfin) 27 i 48

Junior Tigers - Evil Tigers 6:6 (151:149)
1 mecz JT-ET 3:3 (63:87)
JT: Stal_Piaski (seba731) - 36 pkt Wybrzeze (specjal2009) - 27 pkt
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) - 65 pkt Malemen Kraków (Rurek) - 22 pkt
2 mecz JT-ET 3:3 (88:62)
JT: ZKŻ Załawcze (Marex87) - 51 pkt Lukas Lublin (Lukas87) - 37 pkt
ET: Unia Tarnów I (Eureka) - 62 pkt Fc Moherteam (Guti) - 0 pkt

Speedway Tigers - Anielska Gwardia 10:2 (247:53)[/color]
1. mecz ST - AG 5:1 (122:28)
ST: Power Gniezno (Hyziu) - 71 pkt =LBN= (grzyb...) - 51 pkt
AG: ApatorS (Marcelinio) - 25 pkt KS Apator (grzechoo) - 3 pkt
2. mecz ST - AG 5:1 (125:25)
ST: Stupki Gniezno (Einstein) - 75 pkt ZieloniGniezno (Zielony815) - 50 pkt
AG: Alfa Lubicz (kielpin) - 10 pkt KS Apator Toruń (Sleevin) - 15 pkt


3 kolejka 04.01.2013
Young Tigers - No Name 10:2 (231:69)
1 mecz YT - NN 5:1 (108:42)
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. (Squall1) i Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGw) 66 i 42
NN: Warsilia Gdańsk (Tomecki) i Husaria Factor (Waldiv) 41 i 1
2 mecz YT - NN 5:1 (123:27)
YT: Polonia Osielsko (matti_1) i StalGorzow1947 (przemo1986) 74 i 49
NN: KugelSpeed (Kugel99) i Kozły Lublin (Lander) 21 i 6

Mocny Full Team - Sportowa Masters Bydgoszcz 7:5 (170:130)
1 mecz MFT - SMB 4-2
MFT: WandaNowaHuta (MichalKR) i Promień Żary (ukppku) 30i66
SMB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 54 i 0
2 mecz MFT - SMB 3-3
MFT: Lubella Lublin (Roko) i Paula Bydgoszcz (Paula) 26 i 48
SMB: ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) i STARTLECHMA (lech) 67 i 9

Krzyżacka Gwardia - Wojak Team 6:6 (133:167)
1. mecz KG - WT 3:3 (57:93)
KG: Apator Toruń (Kwiatek) - KS Adriana Toruń (adja) 20 - 37
WT: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) - Real Starszydle (Rusek) 74 - 19
2. mecz KG - WT 3:3 (76:74)
KG: Anioły UNIBAX (teves) - Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 46 - 30
WT: Polmo (mendzel) - Ostrowskie Diabły (Casaletto) 70 - 4

Anielska Gwardia - Junior Tigers 2:10 (59:241)
1. mecz AG - JT 1:5 (32:118)
AG: KS Apator Toruń (Sleevin) - ApatorS (Marcelinio) 0 - 32
JT: Stal_Piaski (seba731) - Wybrzeze (specjal2009) 61 - 57
2. mecz AG - JT 1:5 (27:123)
AG: Alfa Lubicz (kielpin) - KS Apator (grzechoo) 19 - 8
JT: ZKŻ Załawcze (Marex87) - Lukas Lublin (Lukas87) 60 - 63

Sportowa Bydgoszcz - Evil Tigers 2-10 (72:228)
1 mecz SB - ET 1:5 (40:110)
SB: Orliki Fordon (Vinyll) - 10 pkt i GKM Grudziądz (prezes) - 30 pkt
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) - 72 pkt i Malemen Kraków (Rurek) - 38 pkt
2 mecz SB - ET 1:5 (32:118)
SB: Speedway Team Stal Gorzów (delfin) - 32 pkt i Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) - 0 pkt
ET: Unia Tarnów I (Eureka) - 75 pkt i Fc Moherteam (Guti) - 43 pkt

Wild Tigers - Speedway Tigers 2:9 (55:95)
1. mecz WT - ST 0:5 (0:0)
WT: Victory Leszno (Speed) - 0 pkt Polonia Leszno (Krychu710) - 0 pkt
ST: Stupki Gniezno (Einstein) - 0 pkt ZieloniGniezno (Zielony815) - 0 pkt
2. mecz WT - ST 2:4 (55:95)
WT: Unia Leszno (Junior1995) - 38 pkt Błyskawice Leszno (ghost123) - 17 pkt
ST: Power Gniezno (Hyziu) - 65 pkt =LBN= (grzyb...) - 30 pkt


4 kolejka 11.01.2013
Mocny Full Team - Young Tigers 6:6 (144:156)
1 mecz MFT - YT 3:3 (75:75)
MFT: Paula Bydgoszcz (PAULA) - Lubella Lublin (Roko) 46 i 29
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. (Squall1) i StalGorzow1947 (przemo1986) 75 i 0
2 mecz MFT - YT 3:3 (69:81)
MFT: Promień Żary (ukppku) - WandaNowaHuta (MichalKR) 56 i 13
YT: Polonia Osielsko (matti_1) i Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGw) 41 i 40

Sportowa Masters Bydgoszcz - Krzyżacka Gwardia 5-7 (125-175)
1. mecz: SMB - KG 2-4
SMB: Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) i FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) 6 i 51
KG:Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) - KS Adriana Toruń (adja) 59 i 34
2. mecz: SMB - KG 3-3
SMB: STARTLECHMA (lech) i ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) 6 i 62
KG:Anioły UNIBAX (teves) - Apator Toruń (Kwiatek) 57 i 25

No Name - Wojak Team 4:8 (95:205)
1 mecz NN - WT
NN: Husaria Factor (Waldiv) i Warsilia Gdańsk (Tomecki) - 18 i 51
WT: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) i Real Starszydle (Rusek) - 72 i 9
2 mecz NN - WT
NN: KugelSpeed (Kugel99) i Kozły Lublin (Lander) - 20 i 6
WT: Polmo (mendzel) - Ostrowskie Diabły (Casaletto) - 75 i 49

Sportowa Bydgoszcz - Anielska Gwardia 4-8 (114-186)
1. mecz SB - AG 1-5
SB: Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) i Speedway Team Stal Gorzów (delfin) 39 i 0
AG: KS Apator (grzechoo) - ApatorS (Marcelinio) 42 i 69
2. mecz SB - AG 3-3
SB: GKM Grudziądz (prezes) i Orliki Fordon (Vinyll) 75 i 0
AG: Alfa Lubicz (kielpin) - KS Apator Toruń (Sleevin) 40 i 35

Evil Tigers - Wild Tigers 6:6 (164:136)
1 mecz ET - WT 2:4 (57:93)
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) - 51 pkt i Malemen Kraków (Rurek) - 6 pkt
WT: Victory Leszno (Speed) - 69 pkt i Polonia Leszno (Krychu710) - 24 pkt
2 mecz ET - WT 4:2 (107:43)
ET: Unia Tarnów I (Eureka) - 73 pkt i Fc Moherteam (Guti) - 34 pkt
WT: Unia Leszno (Junior1995) - 0 pkt (WO) i Błyskawice Leszno (ghost123) - 43 pkt

Junior Tigers - Speedway Tigers 5:7 (124:176)
1. mecz JT - ST 2:4 (57:93)
JT: ZKŻ Załawcze (Marex87) - 39 pkt Wybrzeze (specjal2009) - 18 pkt
ST: Power Gniezno (Hyziu) - 66 pkt =LBN= (grzyb...) - 27 pkt
2. mecz JT - ST 3:3 (67:83)
JT: Lukas Lublin (Lukas86) - 43 pkt Stal_Piaski (seba731) - 24 pkt
ST: Stupki Gniezno (Einstein) - 71 pkt ZieloniGniezno (Zielony815) - 12 pkt


5 kolejka 18.01.2013
Young Tigers - Sportowa Masters Bydgoszcz 9:3 (206:94)
1 mecz YT - SMB 5:1 (101:49)
YT: Polonia Osielsko (matti_1) i Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGw) 50 i 51
SMB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 49 i 0
2 mecz YT - SMB 4:2 (105:45)
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. (Squall1) i StalGorzow1947 (przemo1986) 73 i 32
SMB: ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) i STARTLECHMA (lech) 44 i 1

Krzyżacka Gwardia - No Name 7:5 (169:131)
1. mecz KG - NN 2:4 (47:103)
KG:KS Adriana Toruń (adja) i Apator Toruń (Kwiatek) 18 - 29
NN: Husaria Factor (Waldiv) i Warsilia Gdańsk (Tomecki) 28 - 75
2. mecz KG - NN 5:1 (122:28)
KG:Anioły UNIBAX (teves) i Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 65 - 57
NN: Kozły Lublin (Lander) i KugelSpeed (Kugel99) 7 - 21

Wojak Team - Mocny Full Team 9:2 (223:52)
1 mecz WT - MFT 4-2 (98-52)
WT:ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) 75 pkt i Real Starszydle (Rusek) 23pkt
MFTJęzykaula Bydgoszcz (PAULA) 38pkt - Lubella Lublin (Roko) 14pkt
2 mecz WT-MFT 5:0 (125:0)
WTJęzykolmo (mendzel) - Ostrowskie Diabły (Casaletto)
MFT: Promień Żary (ukppku) - WandaNowaHuta (MichalKR

Anielska Gwardia - Evil Tigers 2:10 (50:250)
1. mecz AG - ET 1:5 (25:125)
AG: KS Apator (grzechoo) - KS Stal Toruń (Kamilex) 25 - 0
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) - Malemen Kraków (Rurek) 72 - 53
2. mecz AG - ET 1:5 (25:125)
AG: KS Apator Toruń (Sleevin) - K2 Toruń (Stachoo81) 25 - 0
ET: Unia Tarnów I (Eureka) - Fc Moherteam (Guti) 75 - 50

Wild Tigers - Junior Tigers 5:7 (139:160)
1 mecz WT-JT 4:2 (100:50)
WT: Victory Leszno (Speed) - Polonia Leszno (Krychu710) 75-25
JT: ZKŻ Załawcze (Marex87) - Wybrzeze (specjal2009) 33-17
2 mecz: WT-JT 1:5 (39:110)
WT: Unia Leszno (Junior1995) - Błyskawice Leszno (ghost123) 0-39
JT: JT: Lukas Lublin (Lukas86) - Stal_Piaski (seba731) 60-50

Speedway Tigers - Sportowa Bydgoszcz 10:2 (243:57)
1. mecz ST - SB 5:1 (118:32)
ST: Power Gniezno (Hyziu) - 71 pkt =LBN= (grzyb...) - 47 pkt
SB: GKM Grudziądz (prezes) - 28 pkt Orliki Fordon (Vinyll) - 4 pkt
2. mecz ST - SB 5:1 (125:25)
ST: Stupki Gniezno (Einstein) - 75 pkt ZieloniGniezno (Zielony815) - 50 pkt
SB: Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) - 25 pkt BULSI LESZNO (Szymon2782) - ns pkt


6 kolejka 25.01.2013
Krzyżacka Gwardia - Young Tigers 6:6 (130:170)
pierwszy mecz: 3:9 bonus:Young Tigers
1. mecz: Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 4:2 (84:66)
KG: Anioły UNIBAX (teves) i Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 49 i 35 (4 wygrane biegi indywidualnie)
YT: Polonia Osielsko (matti_1) i Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGw) 31 i 35 (7 wygranych biegów indywidualnie)
2. mecz: KS Adriana Toruń (adja) 2:4 (46:104)
KG: KS Adriana Toruń (adja) i Apator Toruń (Kwiatek) 37 i 9
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. (Squall1) i StalGorzow1947 (przemo1986) 74 i 30

No Name - Mocny Full Team 5:7 (120:180)
pierwszy mecz: 4:8 bonus: Mocny Full Team
1 mecz, organizator: Warsilia Gdańsk (Tomecki)
NN: Warsilia Gdańsk (Tomecki) i Husaria Factor (Waldiv) - 66 + 29
MFT: Paula Bydgoszcz (PAULA) i Lubella Lublin (Roko) - 46 + 9
2 mecz, organizator: anty falubaz (misiek_kssg)
NN: anty falubaz (misiek_kssg) i KugelSpeed (Kugel99) - 8 + 17
MFT: Promień Żary (ukppku) i WandaNowaHuta (MichalKR) - 75 + 50

Wojak Team - Sportowa Masters Bydgoszcz 4-7 (90-185)
pierwszy mecz: 8:4 bonus: Wojak Team
1org: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) 4-2
WT: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) i Real Starszydle (Rusek) 68 i 22
SMB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 55 i 5
2org: Polmo (mendzel) 0-5 (0-75) WO
WT: Polmo (mendzel) i Ostrowskie Diabły (Casaletto) WO
SMB: ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) i STARTLECHMA (lech) ? i ? (razem 75)

Wild Tigers - Anielska Gwardia 8:1 (197:25)
pierwszy mecz: 10:2 bonus: Wild Tigers
1. organizator: Speed 5:1 (125:25)
WT: Victory Leszno (Speed) - Polonia Leszno (Krychu710) 73 - 52
AG: KS Apator (grzechoo) - KS Stal Toruń (Kamilex) 25 - 0
2. organizator: Junior1995 3:0 (72:0)
WT: Unia Leszno (Junior1995) - Błyskawice Leszno (ghost123) 72 - 0
AG: KS Apator Toruń (Sleevin) - K2 Toruń (Stachoo81) 0 - 0

Junior Tigers - Sportowa Bydgoszcz 9-3 (227-73)
pierwszy mecz: 10:2 bonus: Junior Tigers
1org: Marex87 4-2
JT: ZKŻ Załawcze (Marex87) i Wybrzeze (specjal2009) 60 i 42
SB: GKM Grudziądz (prezes) i Orliki Fordon (Vinyll) 42 i 6
2 org: Lukas86 5-1
JT: Lukas Lublin (Lukas86) - Stal_Piaski (seba761) 67 i 58
SB: Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) i BULSI LESZNO (Szymon2782) 9 i 16

Speedway Tigers - Evil Tigers 7:5 (170:130)
pierwszy mecz: 8:4 bonus: Speedway Tigers
1. Organizator - Power Gniezno (Hyziu) 4:2 (95:55)
ST: Power Gniezno (Hyziu) - 64 pkt =LBN= (grzyb...) - 31 pkt
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) - 43 pkt Malemen Kraków (Rurek) - 12 pkt
2. Organizator - ZieloniGniezno (Zielony815) 3:3 (75:75)
ST: Stupki Gniezno (Einstein) - 61 pkt ZieloniGniezno (Zielony815) - 14 pkt
ET: Unia Tarnów I (Eureka) - 63 pkt Fc Moherteam (Guti) - 12 pkt


7 kolejka 01.02.2013
Mocny Full Team - Krzyżacka Gwardia 6:6 (154:146)
pierwszy mecz: 5:7 bonus: Krzyżacka Gwardia[/b]
1. mecz: Paula Bydgoszcz (PAULA) 3:3 (74:76)
MFT: Paula Bydgoszcz (PAULA) i WandaNowaHuta (MichalKR) 39 - 37
KG: Anioły UNIBAX (teves) i Apator Toruń (Kwiatek) 63 - 11
2. mecz: Promień Żary (ukppku) 3:3 (80:70)
MFT: Promień Żary (ukppku) i Lubella Lublin (Roko) 75 - 5
KG: KS Adriana Toruń (adja) i Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 27 - 43

Sportowa Masters Bydgoszcz - No Name 8:4 (189:111)
pierwszy mecz: 7:5 bonus:Sportowa Masters Bydgoszcz[/b]
1 mecz, SMB 3:3 NN
SMB:FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) - 42 + 52
NN: Warsilia Gdańsk (Tomecki) i anty falubaz (misiek_kssg) - 56 + 0
2 mecz, SMB 5:1 NN
SMB:Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) i STARTLECHMA (lech) - 53 + 42
NN: KugelSpeed (Kugel99) i Kozły Lublin (Lander) - 40 + 15

Young Tigers - Wojak Team 10:0 (250:0)
pierwszy mecz: 6:6 bonus: Young Tigers
Brak składu Wojak Team. Walkower na rzecz Young Tigers


Sportowa Bydgoszcz - Wild Tigers 2:10 (63:237)
pierwszy mecz: 4:8 bonus:[/b]
1 mecz: Orliki Fordon (Vinyll) 1-5
SB: Orliki Fordon (Vinyll) i GKM Grudziądz (prezes) 6 i 32
WT: Victory Leszno (Speed) - Polonia Leszno (Krychu710) 73 i 39
2 mecz: BULSI LESZNO (Szymon2782) 1-5
SB: BULSI LESZNO (Szymon2782) i Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) 20 i 5
WT: Unia Leszno (Junior1995) - Błyskawice Leszno (ghost123) 75 i 50

Evil Tigers - Junior Tigers 5:7 (153:147)
pierwszy mecz: 6:6 bonus:Junior Tigers[/b]
1 mecz: 2:4
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) - 50 pkt i Malemen Kraków (Rurek) - 15 pkt
JT: ZKŻ Załawcze (Marex87) - 55 pkt i Wybrzeze (specjal2009) - 30 pkt
2 mecz: 3:3
ET: Unia Tarnów I (Eureka) - 71 pkt i Fc Moherteam (Guti) - 17 pkt
JT: Lukas Lublin (Lukas86) - 37 pkt i Stal_Piaski (seba761) - 25 pkt

Anielska Gwardia - Speedway Tigers 4:8 (99:200)
pierwszy mecz: 2:10 bonus: Speedway Tigers[/b]
1. organizator: KS Apator Toruń (Sleevin) 3:3 (74:75)
AG: KS Apator Toruń (Sleevin) - KS Skarpa Toiruń (Testament) 38 - 36
ST: Stupki Gniezno (Einstein) - ZieloniGniezno (Zielony815) 75 - 0
2. organizator: KS Apator (grzechoo) 1:5 (25:125)
AG: KS Apator (grzechoo) - Filipiarek II Toruń (arek75) 25 - 0
ST: Power Gniezno (Hyziu) - =LBN= (grzyb...) 70 - 55


8 kolejka 08.02.2013
No Name - Young Tigers 2:10 (72:228)
pierwszy mecz: 2:10 bonus: Young Tigers[/b]
1 mecz, organizator: KugelSpeed (Kugel99) 1:5 (25:125)
NN: KugelSpeed (Kugel99) i anty falubaz (misiek_kssg) 20 i 5
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. (Squall1) i StalGorzow1947 (przemo1986) 75 i 50
2 mecz, organizator: Husaria Factor (Waldiv) 1:5 (47:103)
NN: Husaria Factor (Waldiv) i Warsilia Gdańsk (Tomecki) 3 i 44
YT: Polonia Osielsko (matti_1) i Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGw) 54 i 49

Sportowa Masters Bydgoszcz - Mocny Full Team 5-7 (125-175)
pierwszy mecz: 5:7 bonus: Mocny Full Team[/b]
1 ORG: ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) 2-4
SMB ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) i Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 52 i 6
MFT Promień Żary (ukppku) i Lubella Lublin (Roko) 71 i 21
2 ORG: STARTLECHMA (lech) 3-3
SMB STARTLECHMA (lech) i FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) 1 i 66
MFT Paula Bydgoszcz (PAULA) i WandaNowaHuta (MichalKR) 41 i 42

Wojak Team - Krzyżacka Gwardia 3:8 (71:79)
pierwszy mecz: 6:6 bonus: Krzyżacka Gwardia[/b]
1. mecz: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) 3:3 (71:79)
WT: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) i Real Starszydle (Rusek) 65 - 6
KG: KS Adriana Toruń (adja) i Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 48 - 31
2. mecz: Polmo (mendzel) WO 0:5
WT: Polmo (mendzel) i Ostrowskie Diabły (Casaletto)
KG: Anioły UNIBAX (teves) i Apator Toruń (Kwiatek)

Junior Tigers - Anielska Gwardia 10:2 (237:52)
pierwszy mecz: 10:2 bonus: Junior Tigers[/b]
1. organizator: ZKŻ Załawcze (Marex87) 5:1 (125:25)
JT: ZKŻ Załawcze (Marex87) - Lukas Lublin (Lukas86) 70 - 55
AG: KS Apator (grzechoo) - Filipiarek II Toruń (arek75) 20 - 5
2. organizator: Stal_Piaski (seba761) 5:1 (112:27)
JT: Stal_Piaski (seba761) - Wybrzeze (specjal2009) 53 - 59
AG: KS Apator Toruń (Sleevin) - KS Skarpa Toiruń (Testament) 17 - 10

Evil Tigers - Sportowa Bydgoszcz 9-3 (226-74)
pierwszy mecz: 10:2 bonus: Evil Tigers[/b]
1 ORG: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 4-2
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) i Malemen Kraków (Rurek) 59 i 42
SB: GKM Grudziądz (prezes) i Orliki Fordon (Vinyll) 43 i 6
2 ORG: Organizator - Unia Tarnów I (Eureka) 5-1
ET: Unia Tarnów I (Eureka) i Fc Moherteam (Guti) 75 i 50
SB: Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) i BULSI LESZNO (Szymon2782) 3 i 22

Speedway Tigers - Wild Tigers 6:6 (151:149)
pierwszy mecz: 9:2 bonus: Speedway Tigers[/b]
1. Organizator - Power Gniezno (Hyziu) 3:3 (65:85)
ST: Power Gniezno (Hyziu) - 51 pkt =LBN= (grzyb...) - 14 pkt
WT: Victory Leszno (Speed) - 47 pkt Unia Leszno (Junior1995) - 38 pkt
2. Organizator - Stupki Gniezno (Einstein) 3:3 (86:64)
ST: Stupki Gniezno (Einstein) - 71 pkt ZieloniGniezno (Zielony815) - 15 pkt
WT: Polonia Leszno (Krychu710) - 44 pkt Błyskawice Leszno (Ghost123) - 20 pkt


9 kolejka 15.02.2013
Young Tigers - Mocny Full Team 9:3 (209:91)
pierwszy mecz: 6:6 bonus: Young Tigers[/b]
1 mecz, organizator: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. (Squall1) 4:2 (92:58)
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. (Squall1) i StalGorzow1947 (przemo1986) 67 i 25
MFT: Promień Żary (ukppku) i Lubella Lublin (Roko) 58 i 0
2 mecz, organizator: Polonia Osielsko (matti_1) 5:1 (117:33)
YT: Polonia Osielsko (matti_1) i Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGw) 64 i 53
MFT: Paula Bydgoszcz (PAULA) i WandaNowaHuta (MichalKR) 33 i 0

Krzyżacka Gwardia - Sportowa Masters Bydgoszcz 7-5 (168-132)
pierwszy mecz: 7:5 bonus: Krzyżacka Gwardia[/b]
1. mecz: Anioły UNIBAX (teves) 5-1
KG: Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) - Anioły UNIBAX (teves) 47 i 62
SMB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 39 i 2
2. mecz: Apator Toruń (Kwiatek) 2-4
KG: KS Adriana Toruń (adja) - Apator Toruń (Kwiatek) 59 i 0
SMB: ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) i BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) 66 i 25


Wojak Team - No Name 9:3
pierwszy mecz: 8:4 bonus:Wojak Team[/b]
1 mecz, organizator:ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) 5:1
WT:ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) i Real Starszydle (Rusek) 72 + 50
NN: KugelSpeed (Kugel99) i Kozły Lublin (Lander) 21 + 7
2 mecz, organizatorJęzykolmo (mendzel) 4:2
WTJęzykolmo (mendzel) i Ostrowskie Diabły (Casaletto) 73 + 23
NN: Husaria Factor (Waldiv) i Warsilia Gdańsk (Tomecki) 11 + 43

Anielska Gwardia - Sportowa Bydgoszcz 5-7 (117-177)
pierwszy mecz: 8:4 bonus: Anielska Gwardia[/b]
1. organizator: KS Apator (grzechoo) 2-4
AG: KS Apator (grzechoo) - Power Pokemon (Stroszy) 42 i 0
SB: GKM Grudziądz (prezes) i Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) 75 i 33
2. organizator: KS Apator Toruń (Sleevin) 3-3
AG: KS Apator Toruń (Sleevin) - KS Skarpa Toiruń (Testament) 47 i 28
SB: BULSI LESZNO (Szymon2782) i Orliki Fordon (Vinyll) 0 i 69

Wild Tigers - Evil Tigers 7:5 (165:135)
pierwszy mecz: 6:6 bonus:Wild Tigers[/b]
1 mecz: org Speed 5:1 (112:38)
WT: Victory Leszno (Speed) - Unia Leszno (Junior1995) 63-49
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) i Malemen Kraków (Rurek) 29-9
2 mecz: org: Krychu710 2:4 (53:97)
WT: Polonia Leszno (Krychu710) - Błyskawice Leszno (ghost123) 53-0
ET: Unia Tarnów I (Eureka) i Fc Moherteam (Guti) 70-27

Speedway Tigers - Junior Tigers 8:4 (184:116)
pierwszy mecz: 7:5 bonus: Speedway Tigers[/b]
1. Organizator - Power Gniezno (Hyziu) 5:1 (107:43)
ST: Power Gniezno (Hyziu) - 71 pkt =LBN= (grzyb...) - 36 pkt
JT: Stal_Piaski (seba761) - 25 pkt Wybrzeze (specjal2009) - 18 pkt
2. Organizator - Stupki Gniezno (Einstein) 3:3 (77:73)
ST: Stupki Gniezno (Einstein) - 71 pkt ZieloniGniezno (Zielony815) - 6 pkt
JT: ZKŻ Załawcze (Marex87) - 44 pkt Lukas Lublin (Lukas86) - 29 pkt


10 kolejka 22.02.2013
Sportowa Masters Bydgoszcz - Young Tigers 3-9 (98:202)
pierwszy mecz: 3:9 bonus: Young Tigers [/b]
1 mecz, organizator:Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 1-5
SMB: Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) i STARTLECHMA (lech) 17 i 8
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. (Squall1) i StalGorzow1947 (przemo1986) 50 i 75
2 mecz, organizator:FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) 2-4
SMB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) 39 i 34
YT: Polonia Osielsko (matti_1) i Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGw) 42 i 35

No Name - Krzyżacka Gwardia 5:7 (118:182)
pierwszy mecz: 5:7 bonus: Krzyżacka Gwardia[/b]
1 mecz: 4:2
NN: Husaria Factor (Waldiv) i Warsilia Gdańsk (Tomecki) - 25 + 59
KG: Apator Toruń (Kwiatek) i Anioły UNIBAX (Teves) - 8 + 58
2 mecz: 1:5
NN: Kozły Lublin (Lander) i KugelSpeed (Kugel99) - 9 + 25
KG: Krzyżacy R3 Toruń (Kamykov) - KS Adriana Toruń (Adja) - 66 + 50

Mocny Full Team - Wojak Team 6:5 (130:91)
pierwszy mecz: 2:9 bonus: Wojak Team[/b]
1 mecz, organizator:Lubella Lublin 4:2 (79:17)
MFTJęzykromień Żary (ukppku) i Lubella Lublin (Roko) 65-14
WT:ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) i Real Starszydle (Rusek) 0-17
2 mecz, organizator:WandaNowaHuta(MichalKR) 2:3 (51:74)
MFTJęzykaula Bydgoszcz (PAULA) i WandaNowaHuta (MichalKR) 0-51
WTJęzykolmo (mendzel) i Ostrowskie Diabły (Casaletto) 74-0

Evil Tigers - Anielska Gwardia 10:2 (248:51)
pierwszy mecz: 10:2 bonus:Evil Tigers[/b]
1. organizator: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 5:1 (125:25)
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) - Malemen Kraków (Rurek) 73 - 52
AG: KS Apator (grzechoo) - Power Pokemon (Stroszy) 25 - 0
2. organizator: Unia Tarnów I (Eureka) 5:1 (123:26)
ET: Unia Tarnów I (Eureka) - Fc Moherteam (Guti) 72 - 51
AG: KS Apator Toruń (Sleevin) - KS Skarpa Toiruń (Testament) 0 - 26

Junior Tigers - Wild Tigers 2:4 (50:100)
pierwszy mecz: 7:5 (160:139) bonus: Wild Tigers[/b]
1 mecz: Org: Marex87 2:4 (50:100)
JT: ZKŻ Załawcze (Marex87) - Lukas Lublin (Lukas86) 50 -0
WT: Victory Leszno (Speed) - Błyskawice Leszno (ghost123) 74 - 26
2 mecz: Org: seba761 0:0
JT: Stal_Piaski (seba761) - Wybrzeze (specjal2009)
WT: Unia Leszno (Junior1995) - Polonia Leszno (Krychu710)

Sportowa Bydgoszcz - Speedway Tigers 3:9 (75:225)
pierwszy mecz: 2:10 bonus: Speedway Tigers[/b]
1. Organizator - GKM Grudziądz (prezes) 2:4 (47:103)
SB: GKM Grudziądz (prezes) - 37 pkt BULSI LESZNO (Szymon2782) - 10 pkt
ST: Stupki Gniezno (Einstein) - 74 pkt Zieloni Gniezno (Zielony815) - 29 pkt
2. Organizator - Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) 1:5 (28:122)
SB: Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) - 5 pkt Orliki Fordon (Vinyll) - 23 pkt
ST: Power Gniezno (Hyziu) - 69 pkt =LBN= (grzyb...) - 53 pkt


11 kolejka 1.03.2013
Półfinały:
Wild Tigers - Young Tigers - 5:6 (115:35)
1 mecz, organizator: Krychu710 0:5
WTJęzykolonia Leszno (Krychu710) i Błyskawice Leszno (ghost123)
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. (Squall1) i StalGorzow1947 (przemo1986)
2 mecz, organizator: Speed 5:1 (115:35)
WT:Victory Leszno (Speed) i Unia Leszno (Junior1995) 67 i 48
YT: Polonia Osielsko (matti_1) i Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGw) 17 i 18

Krzyzacka Gwardia - Speedway Tigers - 5:7 (103:187)
1. Organizator - KS Adriana Toruń (adja) 2:4 (50:100)
KG: KS Adriana Toruń (adja) - 39 pkt Apator Toruń (Kwiatek) - 11 pkt
ST: Stupki Gniezno (Einstein) - 71 pkt Zieloni Gniezno (Zielony815) - 29 pkt
2. Organizator - Anioły UNIBAX (teves) 3:3 (53:87)
KG: Anioły UNIBAX (teves) - 29 pkt Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) - 24 pkt
ST: Power Gniezno (Hyziu) - 66 pkt =LBN= (grzyb...) - 21 pkt

Grupa o miejsca 5-8
Evil Tigers - Mocny Full Team 6-6 (178-122)
1. mecz org. Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki): 3-3 (80-70)
ET:Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) - 55 pkt i Malemen Kraków (Rurek) 25 pkt
MFTJęzykromień Żary (ukppku) - 66 pkt i Lubella Lublin (Roko) - 4 pkt
2. mecz org. Unia Tarnów I (Eureka) 3-3 (98-52)
ET: Unia Tarnów I (Eureka) - 75 pkt i Fc Moherteam (Guti) - 23 pkt
MFTJęzykaula Bydgoszcz (PAULA) 23 pkt i WandaNowaHuta (MichalKR) - 29 pkt


Wojak Team - Junior Tigers 3:3 (83:67)
1 mecz, organizator: Marex87 3:3 (83:67)
JT: ZKŻ Załawcze (Marex87) - Lukas Lublin (Lukas86) 47-36
WT:ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) i Real Starszydle (Rusek) 61-6
2 mecz, organizator: seba761 0:0
JT: Stal_Piaski (seba761) - Wybrzeze (specjal2009)
WTJęzykolmo (mendzel) i Ostrowskie Diabły (Casaletto)

Grupa spadkowa
Sportowa Bydgoszcz - Sportowa Masters Bydgoszcz - 5-7 (118-182)
1 org: Orliki Fordon (Vinyll) 3 - 3
SB: Orliki Fordon (Vinyll) i GKM Grudziądz (prezes) 18 i 51
SMB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 70 i 11
2org: BULSI LESZNO (Szymon2782) 2 - 4
SB: BULSI LESZNO (Szymon2782) i Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) 45 i 4
SMB: ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) i STARTLECHMA (lech) 74 i 27

No Name - Anielska Gwardia - 10:2 (230:70)
1 mecz:
NN: anty falubaz (misiek_kssg) i KugelSpeed (Kugel99) = 49 + 58
AG: KS Apator Toruń (Sleevin) i Filiparek II Toruń (Arek75) = 34 + 9
2 mecz:
NN: Warsilia Gdańsk (Tomecki) i Husaria Factor (Waldiv) = 72 + 51
AG: KS Apator (Grzechoo) i KS Skarpa Toiruń (Testament) = 20 + 7


12 kolejka 8.03.2013
Półfinały:
Young Tigers - Wild Tigers 6:6 (152:148)
pierwszy mecz: 6:5 (35:115), Awans Young Tigers
1 mecz: org:Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. (Squall1) 4:2 (88:62)
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. (Squall1) i StalGorzow1947 (przemo1986) 63 i 25
WT: Victory Leszno (Speed) - Błyskawice Leszno (ghost123) 62 i 0
2 mecz: org: Polonia Osielsko (matti_1) 2:4 (64:86)
YT: Polonia Osielsko (matti_1) i Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGw) 36 i 28
WT: Unia Leszno (Junior1995) - Polonia Leszno (Krychu710) 56 i 30

Speedway Tigers - Krzyzacka Gwardia 8:4 (203:96)
pierwszy mecz: 7:5 (187:103), Awans Speedway Tigers
1. Organizator - Power Gniezno (Hyziu) 4:2 (108:41)
ST: Power Gniezno (Hyziu) - 72 pkt ZieloniGniezno (Zielony815) - 36 pkt
KG: Anioły UNIBAX (teves) - 41 pkt Apator Toruń (Kwiatek) - - pkt
2. Organizator - Stupki Gniezno (Einstein) 4:2 (95:55)
ST: Stupki Gniezno (Einstein) - 69 pkt =LBN= (grzyb…) - 26 pkt
KG: Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) - 34 pkt KS Adriana Toruń (adja) - 21 pkt

Grupa o miejsca 5-8
Mocny Full Team - Evil Tigers 3:3 (71:79)
pierwszy mecz: 6-6 (122-178) awans: Evil Tigers
1. org.WandaNowaHuta (MichalKR) 0:0
MFT:WandaNowaHuta (MichalKR) i Paula Bydgoszcz (PAULA)
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) i Malemen Kraków (Rurek)
2. org.Promień Żary (ukppku) 3:3 (71:79)
MFTJęzykromień Żary (ukppku) i Lubella Lublin (Roko) 71-0
ET: Unia Tarnów I (Eureka) i Fc Moherteam (Guti) 54-25

Junior Tigers - Wojak Team 6:6 (152:148)
pierwszy mecz: 3:3 (67:83) awans: Wojak Team
1 mecz,ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) 3:3 (69:81)
WT:ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) i Real Starszydle (Rusek) 62-7
JT: ZKŻ Załawcze (Marex87) - Lukas Lublin (Lukas86) 44-37
2 mecz, organizatorJęzykolmo (mendzel) 3:3 (83:67)
WTJęzykolmo (mendzel) i Ostrowskie Diabły (Casaletto) 66-17
JT: Stal_Piaski (seba761) - Wybrzeze (specjal2009) 40-27

Grupa spadkowa
Sportowa Masters Bydgoszcz - Sportowa Bydgoszcz 9-3 (203-97)
Pierwszy mecz 7-5. Bonus: SMB
1 org: BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) 5-1
SMB: BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) i FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) 34 i 67
SB: Orliki Fordon (Vinyll) i GKM Grudziądz (prezes) 19 i 30
2 org: ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) 4-2
SMB: ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) i Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 73 i 29
SB: BULSI LESZNO (Szymon2782) i Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) 42 i 6

Anielska Gwardia - No Name 3:9 (76:224)
pierwszy mecz 2:10 awans: No Name
1. organizator: KS Apator (Grzechoo) 2:4 (51:99)
AG: KS Apator (Grzechoo) i KS Skarpa Toiruń (Testament) 46 - 5
NN: anty falubaz (misiek_kssg) i KugelSpeed (Kugel99) 45 - 54
2. organizator: KS Apator Toruń (Sleevin) 1:5 (25:125)
AG: KS Apator Toruń (Sleevin) i Filiparek II Toruń (Arek75) 14 - 11
NN: Warsilia Gdańsk (Tomecki) i Husaria Factor (Waldiv) 75 - 50



RE: Terminiarz VII sezon LM - Speed - 2012-12-06

I Liga Miast

1 kolejka 14.12.2012
Leszczyńska Siła Rażenia - Stalowa Gwardia 8:4 [195:102]
1 mecz LSR-SG: 5:1 [120:30]
LSR: Red Bull Leszno (Waleccrane) ; Szakiq UL (SzakiUL) 73 pkt.- 47 pkt.
SG: Czarni Inowrocław (jack21) ; Ks Apator Toruń (komputer96) 29 pkt. - 1 pkt.
2 mecz LSR-SG: 3:3 [75:72]
LSR: KS Queen Leszno (bolo8333) ; Polonia Siemowo (becik) 75 pkt. - 0 pkt.
SG: Krzyżacy Toruń 1962 (Snajper) ; KS Skarpa Toiruń (Testament) 35 pkt. - 37 pkt.

Little Sportowa Bydgoszcz - Sportowa Junior Bydgoszcz 6:6 [150:150]
1 mecz LSB - SJB 2-4
LSB - Kanarki Ostrów (DRK) i BKS Polonia (oczko007dk) 46 i 11
SJB - Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibiol 215) i POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) 65 i 28
2 mecz LSB - SJB 4-2
LSB - BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) i Solino Inowrocław (MarekAureliusz) 28 i 65
SJB - 19Kolejarz (morello) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 0 i 57

Toruńska Gwardia - Rybki Rybnik 5:1 [104:46]
1 mecz TG - RR 5-1
TG:Krzyżacy (mario) 64pkt. miejsce 1 i LOT Czerniewice (janek1449) 40pkt. miejsce 2
RR:RKS Górnik Rybnik (Niszczycielski) 31pkt. miejsce 3 i Budowlani Rybnik (WALECZNY213) 15pkt. miejsce 4
2 mecz TG - RR 0:0
TG:KSA 1962 (ZAJAC17) i Marasy Toruń (Devilt2)
RR:Good Shark Rybnik (kiba22) i RKS RoW RybniK (mats12345)

Lech Premium Team - Leszczyńska Siła Młodych 7:5 [156:144]
1 mecz LPT-LSM: 4:2 [94:56]
LPT: Leigh Adams Team (jachu95) ; Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) 75 pkt. - 19 pkt.
LSM: Leszczyńskie Byki Pawłowice (junak1) ; WZB Leszno (Maciej_D) 48 pkt. - 8 pkt.
2 mecz LPT-LSM: 3:3 [62:88]
LPT: DZM Unia Dębica (zumazax167) ; Buczka Tarnów (pietrek) 0 pkt. - 62 pkt.
LSM: Speedway Team Kąkolewo (seba080196) ; Zato Leszno (mika1688) 36 pkt. - 52 pkt.


2 kolejka 21.12.2012
Stalowa Gwardia - Little Sportowa Bydgoszcz 6:6 [163:137]
1 mecz SG - LSB 3:3 [86:64]
SG - Krzyżacy Toruń 1962 (Snajper) i KS Skarpa Toiruń (Testament) 46 - 40
LSB - Kanarki Ostrów (DRK) i BKS Polonia (oczko007dk) 62 - 2
2 mecz SG - LSB 3:3 [77:73]
SG - Czarni Inowrocław (Jack21) i Ks Apator Toruń (komputer96) 68 - 9
LSB - BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) i Solino Inowrocław (MarekAureliusz) 20 - 53

Sportowa Junior Bydgoszcz - Leszczyńska Siła Rażenia 3:9 (76:220)
1. mecz. Organizator: Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibiol 215) 1-5
SJB: Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibiol 215) i POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) 25 i 4
LSR: Red Bull Leszno (Waleccrane) ; Szakiq UL (SzakiUL) 71 i 50
2. mecz. Organizator: BULSI LESZNO (Szymon2782) 2-4
SJB: BULSI LESZNO (Szymon2782) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 45 i 2
LSR: KS Queen Leszno (bolo8333) ; Polonia Siemowo (becik) 64 i 35

Rybki Rybnik - Lech Premium Team 5:7 (120:180)
1. mecz RR - LPT 2:4 (56:94)
RR: RKS Górnik Rybnik (Niszczycielski) ; Good Shark Rybnik (kiba22) - 44 pkt ; 12 pkt
LPT: Buczka Tarnów (pietrek) ; Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) - 71 pkt ; 23 pkt
2. mecz RR - LPT 3:3 (64:86)
RR: Budowlani Rybnik (WALECZNY213) ; RKS RoW RybniK (mats12345) - 46 pkt ; 18 pkt
LPT: Leigh Adams Team (jachu95) ; DZM Unia Dębica (zumazax167) - 75 pkt ; 11 pkt

Leszczyńska Siła Młodych - Toruńska Gwardia 7:5 [163:137]
1. mecz LSM - TG 4:2 [89:61]
LSM: Leszczyńskie Byki Pawłowice (junak1) ; Speedway Team Kąkolewo (seba080196) - 62 pkt ; 27 pkt
TG: Krzyżacy (mario), Marasy Toruń (Devilt2) - 58 pkt ; 3 pkt
2. mecz LSM - TG 3:3 [74:76]
LSM: WZB Leszno (Maciej_D) ; Zato Leszno (mika1688) - 10 pkt ; 64 pkt
TG: KSA 1962 (ZAJAC17), LOT Czerniewice (janek1449) - 38 pkt ; 38 pkt


3 kolejka 04.01.2013
Lech Premium Team - Stalowa Gwardia 8:4 (188:112)
1 mecz LPT - SG 3:3 (74:76)
LPT: DZM Unia Dębica (zumazax167) i Buczka Tarnów (pietrek) 0 pkt; 74 pkt
SG - Czarni Inowrocław (Jack21) i Ks Apator Toruń (komputer96) 51 pkt; 25 pkt
2 mecz LPT - SG 5:1 (114:36)
LPT: Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) i Liegh Adams Team (jachu95) 39 pkt; 75 pkt
SG - Krzyżacy Toruń 1962 (Snajper) i KS Skarpa Toiruń (Testament) 20 pkt; 16 pkt
Toruńska Gwardia - Sportowa Junior Bydgoszcz 8:4 (179:121)
1. TG - SJB 5:1
TG:LOT Czerniewice (janek1449) i Krzyżacy (mario) 41 i 72
SJB: Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibiol 215) i POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) 33 i 4
2. mecz TG - SJB 3:3
TG:Marasy Toruń (Devilt2) i KSA 1962 (ZAJAC17) 26 i 40
SJB: 19Kolejarz (morello) i BULSI LESZNO (Szymon2782) 21 i 63

Little Sportowa Bydgoszcz - Rybki Rybnik 5:7 (132:168)
1 mecz LSB - RR 2:4
LSB: BKS Polonia (oczko007dk) i Kanarki Ostrów (DRK) 4 i 49
RR:WALECZNY213 (Budowlani Rybnik) i kiba22 (Good Shark Rybnik) 68 i 29
2 mecz LSB - RR 3:3
LSB: BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) i Solino Inowrocław (MarekAureliusz) 29 i 50
RR:Niszczycielski (RKS Górnik Rybnik) i mats12345 (RKS RoW RybniK) 58 i 13

Leszczyńska Siła Rażenia - Leszczyńska Siła Młodych 9:3 [220:80]
1 mecz. LSR - LSM 5:1
LSR: Red Bull Leszno (Waleccrane) ; KS Queen Leszno (bolo8333) - 75 pkt ; 24 pkt
LSM: Zato Leszno (mika1688) 4.12 ; Leszczyńskie Byki Pawłowice (junak1) - 8 pkt. ; 43 pkt
2 mecz. LSR - LSM 4:2
LSR: Szakiq UL (SzakiUL) ; Polonia Siemowo (Becik) - 55 pkt. ; 66 pkt.
LSM: Speedway Team Kąkolewo (seba080196) ; WZB Leszno (Maciej_D) - 25 pkt. ; 4 pkt.


4 kolejka 11.01.2013
Sportowa Junior Bydgoszcz - Lech Premium Team 6-6 (156-144)
Mecz 1: SJB - LPT 3-3
SJB: Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) i BULSI LESZNO (Szymon2782) 24 i 57
LPT: Buczka Tarnów (pietrek) i Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) 66 i 3
Mecz 2: SJB - LPT 3-3
SJB: 19Kolejarz (morello) i Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibiol 215) 30 i 45
LPT: DZM Unia Dębica (zumazax167) i Liegh Adams Team (jachu95) 0 i 75

Stalowa Gwardia - Toruńska Gwardia 3:9 (74:226)
1. SB - TG 2:4
SG: Czarni Inowrocław (Jack21) i Ks Apator Toruń (komputer96) 45 i 3
TG: Krzyżacy (mario) i Marasy Toruń (Devilt2) 70 i 32
2. SB - TG 1:5
SG: Krzyżacy Toruń 1962 (Snajper) i KS Skarpa Toiruń (Testament) 22 i 4
TG: KSA 1962 (ZAJAC17) i LOT Czerniewice (janek1449) 58 i 66

Rybki Rybnik - Leszczyńska Siła Rażenia 2:10 (61:239)
1 mecz RR - LSR 1:5 (27:123)
RR: WALECZNY213 (Budowlani Rybnik) i kiba22 (Good Shark Rybnik) - 26 pkt i 1 pkt
LSR: Red Bull Leszno (Waleccrane) ; KS Queen Leszno (bolo8333) - 72 pkt. i 51 pkt.
2 mecz RR - LSR 1:5 (34:116)
RR: Niszczycielski (RKS Górnik Rybnik) i mats12345 (RKS RoW RybniK) - 31 pkt. i 3 pkt.
LSR: Szakiq UL (SzakiUL) ; Polonia Siemowo (Becik) - 60 pkt. i 56 pkt.

Leszczyńska Siła Młodych - Little Sportowa Bydoszcz 9-3 (218-82)
1 mecz LSM - LSB 5-1
LSM Leszczyńskie Byki Pawłowice (junak1) ; Speedway Team Kąkolewo (seba080196) 75 i 46
LSB Kanarki Ostrów (DRK) i BKS Polonia (oczko007dk) 27 i 2
2 mecz LSM - LSB 4-2
LSM Zato Leszno (mika1688) ; WZB Leszno (Maciej_D) 22 i 75
LSB BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) i LSB Solino Inowrocław (MarekAureliusz) 6 i 47


5 kolejka 18.01.2013
Sportowa Junior Bydgoszcz - Stalowa Gwardia 7-5 (164-134)
1 mecz SJB - SG 2-4
SJBJęzykOLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) i 19Kolejarz (morello) 2 i 52
SG: Czarni Inowrocław (Jack21) ; Krzyżacy Toruń 1962 (Snajper) 67 i 27
2 mecz SJB- SG 5-1
SJB:Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibiol 215) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 62 i 48
SG: KS TATRA TORONTO (ptaszek74) ; Ks Apator Toruń (komputer96) 38 i 2

Rybki Rybnik - Leszczyńska Siła Młodych 3:9 (92:208)
1 mecz RR - LSM
RR: WALECZNY213 (Budowlani Rybnik) i kiba22 (Good Shark Rybnik) - 36 pkt. ; 2 pkt.
LSM: Speedway Team Kąkolewo (seba080196) ; Zato Leszno (mika1688) - 50 pkt. ; 62 pkt
2 mecz RR - LSM
RR: Niszczycielski (RKS Górnik Rybnik) i mats12345 (RKS RoW RybniK) - 43 pkt. ; 11 pkt.
LSM: Leszczyńskie Byki Pawłowice (junak1) ; WZB Leszno (Maciej_D) - 74 pkt. ; 22 pkt.

Lech Premium Team - Toruńska Gwardia 5:6 (116:158)
1 mecz LPT - TG 5:1 (116:33)
Falubazzz (stopek) - Buczka Tarnów (pietrek)
TG:LOT Czerniewice (Janek1449) i Marasy Toruń (Devilt2)
2 mecz LPT - TG 0:5 (0:125)
LTP: Liegh Adams Team (jachu95) - Fc Falubazik (demolka)
TG: Krzyżacy (mario) - Sparta Łysomice (Wodz)

Leszczyńska Siła Rażenia - Little Sportowa Bydgoszcz 10-2 (236-62)
1 mecz 5-1
LSR: Szakiq UL (SzakiUL) i KS Queen Leszno (bolo8333) 57 i 64
LSB: Kanarki Ostrów (DRK) i BKS Polonia (oczko007dk) 27 i 0
2 mecz 5-1
LSR: Polonia Siemowo (Becik) i Red Bull Leszno (Waleccrane) 41 i 74
LSB: BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) i Solino Inowrocław (MarekAureliusz) 6 i 26


6 kolejka 25.01.2013
Leszczyńska Siła Młodych - Sportowa Junior Bydgoszcz 9:3 (229:71)
1 org: LSM - SJB 4:2 (104:46)
LSM: Zato Leszno (mika1688) ; WZB Leszno (Maciej_D) - 75 pkt. ; 29 pkt.
SJB: 19Kolejarz (morello) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) - NS ; 46 pkt.
2 org: Leszczyńskie Byki Pawłowice (junak1) 5:1 (125:25)
LSM: Leszczyńskie Byki Pawłowice (junak1) ; Speedway Team Kąkolewo (seba080196) - 75 pkt. ; 50 pkt.
SJB: Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibiol 215) i POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) - NS - 25 pkt.

Stalowa Gwardia - Rybki Rybnik 7:5 (169-130)
1 mecz : SG - RR 3-3
SG : KS TATRA TORONTO (ptaszek74) i Ks Apator Toruń (komputer96) 53 i 22
RR : RKS Górnik Rybnik (Niszczycielski) i RKS RoW RybniK (mats12345) 62 i 13
2 mecz : SG - RR 4-2
SG : Czarni Inowrocław (Jack21) i Krzyżacy Toruń 1962 (Snajper) 67 i 27
RR : Budowlani Rybnik (WALECZNY213) i Good Shark Rybnik (kiba22) 55 i 0

Toruńska Gwardia - Leszczynska Siła Rażenia 3:8 (81:194)
1 mecz TG - LSR: 3:3 (81:69)
TG: Wodz (Sparta Łysomice) i LOT Czerniewice (janek1449) - 71 pkt. ; 10 pkt.
LSR: Szakiq UL (SzakiUL) i KS Queen Leszno (bolo8333) - 28 pkt. ; 41 pkt.
2 mecz TG - LSR : walkower na korzyść LSR 0:5 (0:125)
TG:Krzyżacy (mario) i Marasy Toruń (Devilt2)
LSR: Polonia Siemowo (Becik) i Red Bull Leszno (Waleccrane)

Little Sportowa Bydgoszcz - Lech Premium Team 4:8 (96:189)
mecz 1: Kanarki Ostrów (DRK) 1:5 (25:125)
LSB: Kanarki Ostrów (DRK) i BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) 17 pkt ; 8 pkt
LPT: Buczka Tarnów (pietrek) ; Liegh Adams Team (jachu95) 50 pkt ; 75 pkt
mecz 2: Solino Inowrocław (MarekAureliusz) 3:3 (71:64)
LSB: Anibar g-dz (bartas1706) i Solino Inowrocław (MarekAureliusz) 33 pkt ; 38 pkt
LPT: Falubazzz (stopek) ; Fc Falubazik (demolka) 60 pkt ; 4 pkt


7 kolejka 01.02.2013
Leszczyńska Siła Młodych - Stalowa Gwardia 8:4 (170:130)
1 mecz : WZB Leszno (Maciej_D) 3:3 (62:88)
LSM: Zato Leszno (mika1688) ; WZB Leszno (Maciej_D) - 62 pkt. ; 0 pkt.
SG: Alfa Lubicz (kielpin) ; Czarni Inowrocław (Jack21) - 58 pkt. ; 30 pkt.
2 mecz : Speedway Team Kąkolewo (seba080196) 5:1 (108:42)
LSM: Leszczyńskie Byki Pawłowice (junak1) ; Speedway Team Kąkolewo (seba080196) - 71 pkt. ; 37 pkt.
SG: KSA 1962 (ZAJAC17) ; KS TATRA TORONTO (ptaszek74) - 35 pkt. ; 7 pkt.

Sportowa Junior Bydgoszcz - Rybki Rybnik 6:6 (180:119)
1 mecz : BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) 4-2
SJB : BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 75 i 36
RR : WALECZNY213 (Budowlani Rybnik) i kiba22 (Good Shark Rybnik) 38 i 0
2 mecz : POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) 2-4
SJB : POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) i Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibiol 215) 15 i 54
RR : Niszczycielski (RKS Górnik Rybnik) i mats12345 (RKS RoW RybniK) 62 i 19

Toruńska Gwardia - Little Sportowa Bydgoszcz 8-3 (179:94)
1 org: LOT Czerniewice (janek1449) TG 3-2 LSB
TG: LOT Czerniewice (janek1449) 1m. 75pkt i Krzyżacy (mario) 0 pkt
LSB: Kanarki Ostrów (DRK) 2m. 50pkt i BKS Polonia (oczko007dk) 0 pkt
2 org: Wodz (Sparta Łysomice) TG 5-1 LSB
TG: ApatorS (Marcelinio) 1m. 61pkt i Wodz (Sparta Łysomice) 2m. 43pkt
LSB: Anibar g-dz (bartas1706) 4m. 10pkt i Solino Inowrocław (MarekAureliusz) 3m. 34pkt

Leszczyńska Siła Rażenia - Lech Premium Team 7:5 (165:135)
mecz 1: Szakiq UL (SzakiUL) 3:3 (65:85)
LSR: Szakiq UL (SzakiUL) i KS Queen Leszno (bolo8333) - 30 pkt. (5 biegowych zwycięstw) ; 35 pkt.
LPT: Buczka Tarnów (pietrek) ; Falubazzz (stopek) - 30 pkt. (3 biegowe zwycięstwa) ; 55 pkt.
mecz 2: Red Bull Leszno (Waleccrane) 4:2 (100:50)
LSR: Polonia Siemowo (Becik) i Red Bull Leszno (Waleccrane) - 30 pkt. ; 70 pkt.
LPT: Liegh Adams Team (jachu95) ; Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) - 45 pkt. ; 5 pkt.


8 kolejka 08.02.2013
Stalowa Gwardia - Leszczyńska Siła Młodych 6:6 (158:142)
Pierwszy mecz: 4:8 bonus: Leszczyńska Siła Młodych
1 mecz. SG - LSM 3:3
SG: KS TATRA TORONTO (ptaszek74) ; Czarni Inowrocław (Jack21) 26 i 50
LSM: Leszczyńskie Byki Pawłowice (junak1) ; WZB Leszno (Maciej_D) 74 i 0
2 mecz. SG - LSM 3:3
SG: Alfa Lubicz (kielpin) ; KSA 1962 (ZAJAC17) 50 i 32
LSM: Zato Leszno (mika1688) ; Speedway Team Kąkolewo (seba080196) 56 i 12

Rybki Rybnik - Sportowa Junior Bydgoszcz 2-4 (55-95)
Pierwszy mecz: 6:6 bonus: Sportowa Junior Bydgoszcz
1 mecz : WALECZNY213 (Budowlani Rybnik) 2-4
RR : WALECZNY213 (Budowlani Rybnik) i kiba22 (Good Shark Rybnik) 51 i 4
SJB : Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibiol 215) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 54 i 41
2 mecz : mats12345 (RKS RoW RybniK) 0-0 (brak zorganizowanego czwórmeczu*)
RR : mats12345 (RKS RoW RybniK) i
SJB : BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) i 19Kolejarz (morello)

Little Sportowa Bydgoszcz - Toruńska Gwardia 4:8 (124:176)
Pierwszy mecz: 3:8 bonus: Toruńska Gwardia
1 org: Anibar g-dz (bartas1706)
LSB: Anibar g-dz (bartas1706) i Solino Inowrocław (MarekAureliusz) 37 pkt i 18 pkt
TG: LOT Czerniewice (janek1449) i Wodz (Sparta Łysomice) 53 pkt i 42 pkt
2 org: StachuTeam (Davido100)
LSB: StachuTeam (Davido100) i Kanarki Ostrów (DRK) 54 pkt i 15 pkt
TG: ApatorS (Marcelinio) i Marasy Toruń (Devilt2) 68 pkt i 13 pkt

Lech Premium Team - Leszczyńska Siła Rażenia 7:5 (153:147)
Pierwszy mecz: 5:7 bonus: -
1 mecz. org: Buczka Tarnów (pietrek) 2:4 (51:99)
LPT: Fc Falubazik (demolka) ; Buczka Tarnów (pietrek) 5 pkt ; 46 pkt
LSM: Red Bull Leszno (Waleccrane) ; Szakiq UL (SzakiUL) 73 pkt ; 26 pkt
2 mecz. org: Liegh Adams Team (jachu95) 5:1 (102:48)
LPT: Falubazzz (stopek) ; Liegh Adams Team (jachu95) 46 pkt ; 56 pkt
LSM: KS Queen Leszno (bolo8333) ; Polonia Siemowo (Becik) 26 pkt ; 22 pkt


9 kolejka 15.02.2013
Sportowa Junior Bydgoszcz - Leszczyńska Siła Młodych 5:7 (116:183)
Pierwszy mecz: 3:9 bonus: Leszczyńska Siła Młodych
1 mecz. org.: BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) 3:3 (68:81)
SJB: BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) - 68 pkt. ; 0 pkt.
LSM: Leszczyńskie Byki Pawłowice (junak1) ; WZB Leszno (Maciej_D) - 55 pkt. ; 26 pkt.
2 mecz. org.: Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibiol 215) 2:4 (48:102)
SJB: Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibiol 215) i 19Kolejarz (morello) - 38 pkt. ; 10 pkt.
LSM: Zato Leszno (mika1688) ; Speedway Team Kąkolewo (seba080196) - 75 pkt. ; 27 pkt.

Rybki Rybnik - Stalowa Gwardia 2:10 (82 : 218)
Pierwszy mecz: 5:7 bonus: Stalowa Gwardia
1 mecz org.: Budowlani Rybnik (WALECZNY213) (35 : 115)
RR: Budowlani Rybnik (WALECZNY213) i Good Shark Rybnik (kiba22) (34 i 1)
SG: Alfa Lubicz (kielpin) i Czarni Inowrocław (Jack21) (70 i 45)
2 mecz org.: RKS Górnik Rybnik (Niszczycielski) (47 : 103)
RR: RKS Górnik Rybnik (Niszczycielski) i Czesiu Opole (czesiu154) (22 i 25)
SG: Maja falubaz (Maja falubaz) i Lane Masters Terminator (Iceman) (59 i 44)

Leszczynska Siła Rażenia - Toruńska Gwardia 5:7 (155:145)
Pierwszy mecz: 8:3 bonus: Leszczynska Siła Rażenia
1 mecz. org: Red Bull Leszno (Waleccrane) 3:3 (86:64)
LSR: Polonia Siemowo (Becik) i Red Bull Leszno (Waleccrane) - 14 pkt. ; 72 pkt.
TG:LOT Czerniewice (janek1449) i ApatorS (Marcelinio) - 25 pkt. ; 39 pkt.
2 mecz. org: KS Queen Leszno (bolo8333) 2:4 (69:81)
LSR: Szakiq UL (SzakiUL) i KS Queen Leszno (bolo8333) - 28 pkt. ; 41 pkt.
TG:Wodz (Sparta Łysomice) i Krzyżacy (mario) - 37 pkt. ; 44 pkt.

Lech Premium Team - Little Sportowa Bydgoszcz 6-6 (133-164)
Pierwszy mecz: 8:4 bonus: Lech Premium Team
1 - org: Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) 3-3
LPT: Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) ; Falubazzz (stopek) 0 i 67
LSB: Anibar g-dz (bartas1706) i Solino Inowrocław (MarekAureliusz) 44 i 39
2 - org: Buczka Tarnów (pietrek) 3-3
LPT: Buczka Tarnów (pietrek) ; DZM Unia Dębica (zumazax167) 66 i 0
LSB: StachuTeam (Davido100) i Kanarki Ostrów (DRK) 59 i 22


10 kolejka 22.02.2013
Stalowa Gwardia - Sportowa Junior Bydgoszcz 9:3 (215:85)
Pierwszy mecz: 5:7 bonus: Stalowa Gwardia
1 mecz: SG-SJB 4:2 (95:55)
SG: Czarni Inowrocław (Jack21) i Alfa Lubicz (kielpin) 34 i 61
SJB: BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) i POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) 55 i 0
2 mecz: SG-SJB 5:1 (120:30)
SG: Maja falubaz (Maja falubaz) i Lane Masters Terminator (Iceman) 64 i 56
SJB: 19Kolejarz (morello) i Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibol 215) 3 i 27

Leszczyńska Siła Młodych - Rybki Rybnik 9:3 (201:99)
Pierwszy mecz: 9:3 bonus: Leszczyńska Siła Młodych
1 mecz : Leszczyńskie Byki Pawłowice (junak1) 4:2
LSM : Leszczyńskie Byki Pawłowice (junak1) ; WZB Leszno (Maciej_D) - 75 pkt. ; 27 pkt.
RR : czesiu154 (Czesiu Opole) i kiba22 (Good Shark Rybnik) - 36 pkt. ; 12 pkt.
2 mecz : Speedway Team Kąkolewo (seba080196) 5:1
LSM : Zato Leszno (mika1688) ; Speedway Team Kąkolewo (seba080196) - 66 pkt. ; 33 pkt.
RR : WALECZNY213 (Budowlani Rybnik) i Niszczycielski (RKS Górnik Rybnik) - 20 pkt. ; 31 pkt.

Toruńska Gwardia - Lech Premium Team 4:8 (156:144)
Pierwszy mecz: 6:5 bonus: Lech Premium Team
1 mecz: LOT Czerniewice (janek1449) 3:3 (98:52)
TG: LOT Czerniewice (janek1449) i Krzyżacy (mario) 48 pkt ; 50 pkt
LPT: Buczka Tarnów (pietrek) ; Fc Falubazik (demolka) 52 pkt ; 0 pkt
2 mecz: ApatorS (Marcelinio) 1:5 (58:92)
TG: ApatorS (Marcelinio) i Wodz (Sparta Łysomice) 32 pkt ; 26 pkt
LPT: Leigh Adams Team (jachu95) ; Falubazzz (stopek) 48 pkt ; 44 pkt

Little Sportowa Bydgoszcz - Leszczyńska Siła Rażenia 2-10 (70:229)
Pierwszy mecz: 2:10 bonus: Leszczyńska Siła Rażenia
1 org. BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) 1-5
LSB:BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) i Anibar g-dz (bartas1706) 0 i 36
LSR: Szakiq UL (SzakiUL) i KS Queen Leszno (bolo8333) 51 i 62
2 org.BKS Polonia (oczko007dk) 1-5
LSB:BKS Polonia (oczko007dk) i StachuTeam (Davido100) 1 i 33
LSR: Polonia Siemowo (Becik) i Red Bull Leszno (Waleccrane) 42 i 74


11 kolejka 1.03.2013
Lech Premium Team - Sportowa Junior Bydgoszcz 10:2 (236:64)
Pierwszy mecz: 6:6 bonus: Lech Premium Team
1 org: Litmen (litmen) 5:1 (120:30)
LPT: Litmen (litmen) ; Liegh Adams Team (jachu95) 63 pkt ; 57 pkt
SJB: BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) i POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) 30 pkt ; 0 pkt
2 org: Buczka Tarnów (pietrek) 5:1 (116:34)
LPT: Buczka Tarnów (pietrek) ; Falubazzz (stopek) 52 pkt ; 64 pkt
SJB: Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibiol 215) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 21 pkt ; 13 pkt

Toruńska Gwardia - Stalowa Gwardia 6:6 (172:128)
Pierwszy mecz: 9:3 bonus: Toruńska Gwardia
1 mecz: TG-SG 3:3 (92:58)
TG: LOT Czerniewice (janek1449) i ApatorS (Marcelinio) 45 i 47
SG: Lane Masters Terminator (Iceman) i Czarni Inowrocław (Jack21) 50 i 8
2 mecz: TG-SG 3:3 (80:70)
TG: Krzyżacy (mario) i Wodz (Sparta Łysomice) 42 i 38
SG: Alfa Lubicz (kielpin) i Maja falubaz (Maja falubaz) 22 i 48

Leszczyńska Siła Rażenia - Rybki Rybnik 10:2 (242:58)
Pierwszy mecz: 10:2 bonus: Leszczyńska Siła Rażenia
1 mecz : Szakiq UL (SzakiUL)
LSR : Szakiq UL (SzakiUL) i KS Queen Leszno (bolo8333) - 59 pkt. ; 62 pkt.
RR : czesiu154 (Czesiu Opole) i kiba22 (Good Shark Rybnik) - 24 pkt. ; 5 pkt.
2 mecz : Red Bull Leszno (Waleccrane)
LSR : Polonia Siemowo (Becik) i Red Bull Leszno (Waleccrane) - 46 pkt. ; 75 pkt.
RR : WALECZNY213 (Budowlani Rybnik) i Niszczycielski (RKS Górnik Rybnik) - 10 pkt. ; 19 pkt

Little Sportowa Bydoszcz - Leszczyńska Siła Młodych 6:6 (133:167)
Pierwszy mecz: 3:9 bonus: Leszczyńska Siła Młodych
1 org.Kanarki Ostrów (DRK)
LSB:Kanarki Ostrów (DRK) i StachuTeam (Davido100) - 17 pkt. ; 54 pkt.
LSM: Leszczyńskie Byki Pawłowice (junak1) ; WZB Leszno (Maciej_D) - 69 pkt. ; 10 pkt.
2 org.Solino Inowrocław (MarekAureliusz)
LSB:Solino Inowrocław (MarekAureliusz) i Anibar g-dz (bartas1706) - 29 pkt. ; 33 pkt.
LSM: Zato Leszno (mika1688) ; Speedway Team Kąkolewo (seba080196) - 68 pkt. ; 20 pkt.


12 kolejka 8.03.2013
Stalowa Gwardia - Lech Premium Team 4:8 (129:171)
Pierwszy mecz: 4:8 bonus: Lech Premium Team
1 org: Maja falubaz (Maja falubaz) 1:5 (45:105)
SG: Maja falubaz (Maja falubaz) ; Czarni Inowrocław (Jack21) 37 pkt ; 8 pkt
LPT: Litmen (litmen) ; Falubazzz (stopek) 66 pkt ; 39 pkt
2 org: Lane Masters Terminator (Iceman) 3:3 (84:66)
SG: Lane Masters Terminator (Iceman) ; Alfa Lubicz (kielpin) 46 pkt ; 38 pkt
LPT: Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) ; Liegh Adams Team (jachu95) 6 pkt ; 60 pkt

Sportowa Junior Bydgoszcz - Toruńska Gwardia 2-10 (75-209)
Pierwszy mecz: 4:8 bonus: Toruńska Gwardia
1 mecz: SJB-TG 1-5
GOSPODARZ: 19Kolejarz (morello)
SJB:19Kolejarz (morello) i POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) 37 i 6
TG:Wodz (Sparta Łysomice) i ApatorS (Marcelinio) 39 i 52
2 mecz: SJB-TG 1-5
GOSPODARZ:Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster)
SJB:Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) i Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibiol 215) 11 i 21
TG: Krzyżacy (mario) i LOT Czerniewice (janek1449) 68 i 50

Rybki Rybnik - Little Sportowa Bydgoszcz 6-6 (166:134)
Pierwszy mecz: 7:5 bonus: Rybki Rybnik
1 org:WALECZNY213 (Budowlani Rybnik) 3-3
RR:WALECZNY213 (Budowlani Rybnik) i Niszczycielski (RKS Górnik Rybnik) 36 i 45
LSB: StachuTeam (Davido100) i BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) 64 i 5
2 org:czesiu154 (Czesiu Opole) 3-3
RR:czesiu154 (Czesiu Opole) i kiba22 (Good Shark Rybnik) 75 i 10
LSB: Kanarki Ostrów (DRK) i Solino Inowrocław (MarekAureliusz) 15 i 50

Leszczyńska Siła Młodych - Leszczyńska Siła Rażenia 2:10 (71:229)
Pierwszy mecz: 3:9 bonus: Leszczyńska Siła Rażenia
1 org. WZB Leszno (Maciej_D)
LSM: Leszczyńskie Byki Pawłowice (junak1) ; WZB Leszno (Maciej_D)
LSR: Szakiq UL (SzakiUL) i KS Queen Leszno (bolo8333)
2 org. Speedway Team Kąkolewo (seba080196)
LSM: Zato Leszno (mika1688) ; Speedway Team Kąkolewo (seba080196)
LSR: Polonia Siemowo (Becik) i Red Bull Leszno (Waleccrane)


13 kolejka 15.03.2013
Little Sportowa Bydgoszcz - Stalowa Gwardia 3-9 (97:203)
Pierwszy mecz: 6:6 bonus: Stalowa Gwardia
1 org:Anibar g-dz (bartas1706) 2-4
LSB:Anibar g-dz (bartas1706) i Solino Inowrocław (MarekAureliusz) 33 i 20
SG: Czarni Inowrocław (Jack21) ; Lane Masters Terminator (Iceman) 27 i 70
2 org: StachuTeam (Davido100) 1-5
LSB:StachuTeam (Davido100) i Kanarki Ostrów (DRK) 41 i 3
SG: Alfa Lubicz (kielpin) ; Maja falubaz (Maja falubaz) 49 i 57

Leszczyńska Siła Rażenia - Sportowa Junior Bydgoszcz 10-2 (250-48)
Pierwszy mecz: 9:3 bonus: Leszczyńska Siła Rażenia
1 org: Szakiq UL (SzakiUL) 5-1
LSR: Szakiq UL (SzakiUL) i KS Queen Leszno (bolo8333) 65 i 60
SJB: 19Kolejarz (morello) i POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) 24 i 1
2 org: Red Bull Leszno (Waleccrane) 5-1
LSR: Polonia Siemowo (Becik) i Red Bull Leszno (Waleccrane) 50 i 75
SJB: Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibiol 215) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 23 i 0

Lech Premium Team - Rybki Rybnik 10:1 (242:0)
Pierwszy mecz: 7:5 bonus: Lech Premium Team
1 org: Liegh Adams Team (jachu95) 5:0 (119:0)
LPT : Liegh Adams Team (jachu95) ; Fc Falubazik (demolka) 65 pkt ; 54 pkt
RR: WALECZNY213 (Budowlani Rybnik) i Niszczycielski (RKS Górnik Rybnik) - ; -
2 org: Litmen (litmen) 5:1 (124:0)
LPT : Litmen (litmen) ; Buczka Tarnów (pietrek) 75 pkt ; 48 pkt
RR: czesiu154 (Czesiu Opole) i kiba22 (Good Shark Rybnik) - ; 0 pkt

Toruńska Gwardia - Leszczyńska Siła Młodych 3:8 (71:204)
Pierwszy mecz: 5:7 bonus: Leszczyńska Siła Młodych
1 org.Wodz (Sparta Łysomice) 3:3 (71:79)
TG:Wodz (Sparta Łysomice) : LOT Czerniewice (janek1449) - 22 pkt. ; 49 pkt.
LSM: Leszczyńskie Byki Pawłowice (junak1) ; WZB Leszno (Maciej_D) - 69 pkt. ; 10 pkt.
2 org.ApatorS (Marcelinio) 0:5 (0:125)
TG:ApatorS (Marcelinio) : Krzyżacy (mario)
LSM: Zato Leszno (mika1688) ; Speedway Team Kąkolewo (seba080196)


14 kolejka 22.03.2013
Stalowa Gwardia - Leszczyńska Siła Rażenia
Pierwszy mecz: 4:8 bonus:
Sportowa Junior Bydgoszcz - Little Sportowa Bydgoszcz
Pierwszy mecz: 6:6 bonus:
Rybki Rybnik - Toruńska Gwardia
Pierwszy mecz: 1:5 bonus:
Leszczyńska Siła Młodych - Lech Premium Team
Pierwszy mecz: 5:7 bonus: