Oficjalne forum gry Speedway-World
Stadion - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Stadion (/showthread.php?tid=2198)



Stadion - MichalKR - 2012-08-31

Nie wiem moim zdaniem pasowało by wprowadzić rzeczy mające na celu zachęcenie graczy do gry dłużej niż jeden sezon . Np kiedyś była mowa o infrastrukturze stadionowej i można by ją wprowadzić ale dla graczy którzy grają co najmniej 1 sezon ... powinno to zachęcić ludzi do dłuższego pozostania w grze. Kolejnym aspektem powinno być wprowadzenie wymogów dla stadionów w poszczególnych ligach tak aby np w 4 lidze nie było kogoś kto nie ma na stadionie dmuchanych band ani dobudowanych kilku miejsc . Troszkę urealistyczniło by to naszą rozgrywkę Uśmiech


RE: Stadion - szuwarek - 2012-09-01

Ja osobiscie zachecalbym do dolozenia infrastruktury stadionowej aby faktycznie bylo ciekawiej i chetniej by przychodzili kibice na mecze. Proponuje dolozyc do rozbudowy stadionu: szatnie, gab. odnowy, bufet, toalety, parking, zadaszenie (bylo juz gdzies), kontrakty reklamowe oraz tv.
W sumie warto jak pisal MichalKR wprowadzic na poszczegolnych poziomach lig, np. Ekstra i 1 ten sam poziom wymagan minimalnych, potem 2 i 3 liga ten sam, 4 i 5 ten sam a 6 liga - startowo, podobnie jak to jest w rzeczywisctosci, gdy musza byc dmuchane bandy w danej lidze.


RE: Stadion - sprinter - 2012-09-01

Biednemu zawsze wiatr w oczy. Nawet tutaj gracz w 5, 6 lidze klepie biedę. Gdy tabela danej grupy po dwóch, trzech kolejkach ligowy robi się szara (przybywa drużyn nieaktywnych) to pozostali zaangażowani gracze maja przesr.... jak w ruskim czołu. Jadąc mecz ligowy na własnym stadionie z nieaktywną drużyną przy słonecznej pogodzie zbyt duża inwestycja w reklamę jest nieopłacalna.Np. dając na reklamę 100 000 przychód z meczu to 190 000 i brak kompletu kibiców na stadionie.
W takim razie jak taki początkujący gracz ma uciułać na kontrakty, zakup zawodnika itp?
To jeden z powodów zarzynania nowo powstających klubów i rezygnacja z gry.
Co do rozbudowy stadionowej infrastruktury to uważam że budowa dmuchanych band to warunek przystąpienia do rozgrywek tak samo jak zakup motorów.



RE: Stadion - kamykov - 2012-09-01

(2012-09-01, 11:50:54)sprinter napisał(a): Biednemu zawsze wiatr w oczy. Nawet tutaj gracz w 5, 6 lidze klepie biedę. Gdy tabela danej grupy po dwóch, trzech kolejkach ligowy robi się szara (przybywa drużyn nieaktywnych) to pozostali zaangażowani gracze maja przesr.... jak w ruskim czołu. Jadąc mecz ligowy na własnym stadionie z nieaktywną drużyną przy słonecznej pogodzie zbyt duża inwestycja w reklamę jest nieopłacalna.Np. dając na reklamę 100 000 przychód z meczu to 190 000 i brak kompletu kibiców na stadionie.
W takim razie jak taki początkujący gracz ma uciułać na kontrakty, zakup zawodnika itp?
To jeden z powodów zarzynania nowo powstających klubów i rezygnacja z gry.
Co do rozbudowy stadionowej infrastruktury to uważam że budowa dmuchanych band to warunek przystąpienia do rozgrywek tak samo jak zakup motorów.

Nie chce nikogo obrażać ale już tego czytać się nie da jacy niektórzy są biedni w 5 i 6 lidze. Myślicie że tylko Wy zaczynacie od 5 ligi??? To jest manager trzeba trochę pokombinować by odnaleźć najlepsze ustawienia cen biletów, reklam. Inni tak nie narzekają i jakoś rok w rok są coraz wyżej.


RE: Stadion - sprinter - 2012-09-01

kamykov.... syty głodnego nie zrozumie. Masz to za sobą więc lepiej nie zabieraj głosu. Widząc tylko czubek własnego nosa trudno zauważyć że gra sie nie rozwija. To jest manager i trzeba pokombinować............bardzo odkrywcze.


RE: Stadion - Vinyll - 2012-09-01

Sprinter nie przesadzaj , ja też jestem w 5 lidze i cały czas na minusie prawie jadę , ale tak musi być w końcu wyjdziemy na swoje .


RE: Stadion - jacekpulo - 2012-09-01

to czy jedziesz z graczem aktywnym czy nie to bez różnicy jeśli chodzi o ilość kibiców. Ja w 4 lidze wydaje na reklamę 40000 i na czysto zostaje mi jakieś 250000, a mój bratanek w 6 lidze podobnie-trochę mniej bo mniejszy stadion. Więc gdzieś popełniłeś błąd skoro Twój zysk to tylko 90000.


RE: Stadion - sprinter - 2012-09-01

Nie przesadzam, tylko dlaczego nie mam zarabiać więcej jadąc z botem których w grupie przybywa? Tą droga nie stac mnie na lepszych zawodników i ich pensje. To jest (przychód z meczów ligowych, indy) podstawowe źródło utrzymania klubu. To żadna satysfakcja awansować z grupy w której są aktywne 3, 4 drużyny.

jacekpulo błędu w ustawieniach nie ma gdyż ceny biletów są optymalne 40/80/200. To mój pierwszy mecz w tym sezonie z botem i taka niespodzianka. W szóstej lidze nie zwracałem na to uwagi bo kwoty na reklamy były symboliczne.


RE: Stadion - kamykov - 2012-09-01

(2012-09-01, 13:46:50)sprinter napisał(a): Nie przesadzam, tylko dlaczego nie mam zarabiać więcej jadąc z botem których w grupie przybywa? Tą droga nie stac mnie na lepszych zawodników i ich pensje. To jest (przychód z meczów ligowych, indy) podstawowe źródło utrzymania klubu. To żadna satysfakcja awansować z grupy w której są aktywne 3, 4 drużyny.

jacekpulo błędu w ustawieniach nie ma gdyż ceny biletów są optymalne 40/80/200. To mój pierwszy mecz w tym sezonie z botem i taka niespodzianka. W szóstej lidze nie zwracałem na to uwagi bo kwoty na reklamy były symboliczne.

Jadąc z Botem oszczędzasz aż dziwne że tego nie zauważyłeś.



RE: Stadion - sprinter - 2012-09-01

"Jadąc z Botem oszczędzasz aż dziwne że tego nie zauważyłeś."

czy można jasniej?




RE: Stadion - MichalKR - 2012-09-01

(2012-09-01, 14:12:10)sprinter napisał(a): "Jadąc z Botem oszczędzasz aż dziwne że tego nie zauważyłeś."

czy można jasniej?

no przy normalnym meczu z aktywnym graczem czasem trzeba co bieg naprawiać i wymieniać motory a z botem masz wygrana od ręki może nie ma takich emocji ale za to pewna wygrana a tak w ogóle otworzyłem ten temat bo ktoś napisał że to ciekawy pomysł i czekałem na opinie wszystkich a nie przepychanki o to kto jest biedny a kto bogaty i jak to jest źle ...


RE: Stadion - sprinter - 2012-09-01

Kolego takie teksty to do naprawdę zielonych graczy którzy po raz pierwszy założyli drużynę. Biorąc pod uwagę twoje propozycje związane z rozbudowa infrastruktury to będąc finansowym golcem nie jestem w stanie budować: barów, sklepów, gabinetów odnowy itp...


RE: Stadion - jacekpulo - 2012-09-01

sprinter ceny masz optymalne fakt czyli błąd w innym miejscu. Podałem Ci przykład, że ja czy mój bratanek przy dofinansowaniu 40000 zarabiamy ponad 200000 na mecz. Jeszcze raz Ci napiszę, że to czy grasz z botem czy z aktywnym nic nie ma do ilości kibiców w danej lidze-przynajmniej ja takiej różnicy nigdy nie odczułem. Myślę, że powinieneś bardziej równomiernie rozbudowywać stadion oczywiście z przewagą tych miejsc których teraz masz najwięcej. To co teraz masz to moim zdaniem za duża różnica i na tym tracisz. Tak mi się wydaje przynajmniej.