Oficjalne forum gry Speedway-World
rozgrywki-brak skladow - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: rozgrywki-brak skladow (/showthread.php?tid=2238)

Strony: 1 2 3


rozgrywki-brak skladow - Marek79 - 2012-09-06

Mam dwie propozycje,mianowicie jezeli ktos przyjmuje zaproszenie do 4meczu to tak samo jak w normalnych meczach powinien ponosic jakas odpowiedzialnosc(chyba finansowa) za nie wystawienie skladu. Zdaza sie ze w czwormeczu jedzie JEDNA nie raz DWIE druzyny,przeciez to parodia! Normalnie takie zawody wogole by sie nie odbyly. Turnieje indywidualne to podobna historia,zdazalo sie ze startowalo CZTERECH zawodnikow gospodarzy i tyle,a widzow bylo okolo 1000,przeciez to SMIESZNE-co oni ogladali? powinno sie ustalic minimum zawodnikow bioracych udzial w turnieju,moim zdaniem dwunastu,a jezeli tylu nie ma na 15minut przed rozpoczeciem zawody powinny byc ODWOLANE. Nie moze byc tak zeby klub zarabial na fikcyjnych zawodach. Moze i ja tez przez to czasami nie zarobie ale trudno,jakies zasady musza byc bo to zaczyna byc smieszne. Czekam na wasze opinie,co o tym myslicie?


wybacz ale muszę nagrodzić Cię za rażący błąd ortograficzny

sothis
Wybaczam i dziekuje,nie cierpie bledow.


RE: rozgrywki-brak skladow - Marek79 - 2012-09-06

Co jest? Wszystkim jest wygodnie ze zarabiaja kase za lipne zawody? Zapraszam do dyskusji.


RE: rozgrywki-brak skladow - Jack21 - 2012-09-06

jak dla mnie podoba mi się tylko opcja z czwórmeczami, fakt chore jest to że ktoś przyjmuje zaproszenie a później nie wystawia składu


RE: rozgrywki-brak skladow - sothis - 2012-09-06

powinna byc kara jak za nie wystawienie składu na mecz


RE: rozgrywki-brak skladow - grzyb... - 2012-09-06

(2012-09-06, 20:43:49)sothis napisał(a): powinna byc kara jak za nie wystawienie składu na mecz

dokładnie jesli kogos karac to nie organizatora turnieju tylko tą druzynę, ktora przyjęła zaproszenie a nie wystawiła składu, w lidze za niewystawienie składu płaci sie chyba 20.000, za niewystawienie w czwormeczu mozna podobnie


RE: rozgrywki-brak skladow - Marek79 - 2012-09-06

Odswiezam temat. Co myslicie o tym co napisalem o turniejach indywidualnych? No pomyslmy logicznie,jesli w turnieju jedzie czterech jezdzcow gospodarzy to gdzie tu SENS?


RE: rozgrywki-brak skladow - misiek_kssg - 2012-09-06

1. Czwórmecze. Gdy ruszyły te rozgrywki było trochę zamieszania w związku z wystawianiem składów. Zdarzało się bowiem... (mi z autopsji), że przyjąłem zapkę, po czym dowiedziałem się, że to czwórmecz dla seniorów, a ja wówczas dysponowałem kadrą prawie wyłącznie juniorską. Czy w tym przypadku należałaby mi się kara, za brak wystawienia składu ? (opcji wstawienia juniorów nie wchodziła w grę).
To oczywiście szybko zostało udoskonalone i aktualnie już przed przyjęciem zaproszenia wiesz kogo możesz wstawić.
W kwestii kary... trudno powiedzieć. W gruncie rzeczy, to w końcu ten, który nie wystawia składu już sam "karze" swoich zawodników, bowiem ich starty nie wpływają na stan motocykli, biegi nie są wliczane do sprawności, ale dodają xp. Zatem każdemu powinno zależeć, by jego kolarze odjechali te kolejne 5 biegów.
Kwestia limitu drużyn... . To nie jest takie proste. Załóżmy czysto teoretycznie, że jest w grze 200 osób.
Limit drużyn to teoretycznie 3, by zawody się odbyły. Czy zatem wszystkie czwórmecze zostaną odwołane, gdy każdy z userów zorganizuje sobie takie zawody, bo nie ma możliwości posiadać informacji, kto i gdzie bierze udział w turnieju ?
Inna sprawa, że mi się zdarzyło, że przyjąłem zaproszenie (szlag mnie trafia, gdy sobie to przypominam) po czym musiałem zapłacić ponad 20 tysięcy za udział w tej imprezie, bo organizator, był niespełna rozumu windując ceny biletów i reklamy... . Aktualnie ta kwestia już jest wyeliminowana i taka sytuacja nie powinna się powtórzyć, ale jak widzę zaproszenie z szóstej ligi, to zastanawiam się czy nie lepiej samemu odjechać sobie zawody...
2. Turnieje indywidualne. Tu kwestia wygląda podobnie jak w przypadku czwórmeczy i długo by o tym pisać.
Jedno jest jednak pewne. Jeżeli ktoś chce w to grać i nie bolą go zęby, bo jego zawodnicy oglądają plastrony rywali, to zaprosi kogoś na turniej i nie będzie głupeczkował. A jak jest zwykłą lamą, to prędzej czy później da sobie siana, bo dotrze do niego informacja, że jest cienki jak polsilver i pomylił zainteresowania.


RE: rozgrywki-brak skladow - Marek79 - 2012-09-06

To moze zrobic tak ze jezeli w czwormeczu jada trzy druzyny to odpowiednio przychodzi o 25% mniej widzow i kolejno jezeli jada dwie to o 50% mniej. I podobnie w indywidualnych,startuje 4 zawodnikow to o 75% mniej widzow,startuje od 5 do 8 zawodnikow to o 50% mniej,od 9 do 12 o 25% mniej. Mysle ze jest to jakies wyjscie. Za nie wystawienie skladu do 4meczu popieram grzyba...! ale jezeli za brak skladu w lidze jest 20tys to za 4mecz proponuje 10tys.


RE: rozgrywki-brak skladow - Jack21 - 2012-09-07

Ja również popieram pomysł grzyba i opcja 10tys też jest rozsądna ale co do mniejszej ilości widzów to nie jestem do końca przekonany to tak jakby karać inne drużyny za błędy tej co nie wystawiła składu, wiadomo im więcej ludzi większy zyskOczko


RE: rozgrywki-brak skladow - misiek_kssg - 2012-09-08

(2012-09-06, 21:06:17)Marek79 napisał(a): Odswiezam temat. Co myslicie o tym co napisalem o turniejach indywidualnych? No pomyslmy logicznie,jesli w turnieju jedzie czterech jezdzcow gospodarzy to gdzie tu SENS?
A wg mnie zaczynamy chyba szukać igły w stogu siana. Dziś ewidentnie jestem chyba ze wszystkim na NIE... Dlaczego mamy karać organizatora. A niech sobie jedzie nawet jednym zawodnikiem w turnieju. Czy żal komuś cztery litery ściska, że i on wyciągnie powiedzmy te 8-10 tysięcy za fikcyjny turniej, czwórmecz ? Ja jadę zawsze w pełnych składach z 3 innymi ekipami, ale zajmuje się swoimi "zabawkami", a nie czyimś podwórkiem. Dajmy spokój z pierdołami. Jak chce ktoś szczytować, bo jego gwiazdy cisną same trójki, to niech się spala, w meczu ligowym w końcu trafi na tego, kto pokaże mu, w którym szeregu są klasyfikowani jego kolarze.



RE: rozgrywki-brak skladow - Jack21 - 2012-09-08

Misiek podzielam twoją opinię ale wydaje mi się że lekko za ostro się wypowiedziałeśJęzyk co do indy to fakt kogo obchodzi ile osób jedzie, ale czy nie wkurza lub wkurzało Cię że wysłałeś zaproszenia na czwórmecz i gracze przyjęli a później nie wystawili składu i jechałeś sam lub we dwóch? chyba chodzi tu o zabawę więc jak już przyjąłeś to zaproszenie to wystaw ten skład byle jaki ale wystaw bo jeśli tak do tego będziemy podchodzi jak jest teraz to czwórmecze i indy będą tworzone tylko z chęci dorobienia się a nie sprawdzenia z innymi zawodnikami


RE: rozgrywki-brak skladow - misiek_kssg - 2012-09-08

No generalnie mam to "gdzieś". Po pierwsze turniej jest automatyczny i nie mam za wielkiego wpływu na jego przebieg, a po drugie to nie mój problem, że ktoś nie wystawia składu. Moi zawodnicy w takiej sytuacji umacniają się w przeciwieństwie do rywala ciułając kolejne dziesiąte punktu do xp.
Mnie bardziej wkurza to, że jeden pacjent dzisiaj założył już sobie już minimum piątą drużynę w grze, ale usilnie informuje wszystkich, że to konto należy do babci, a inne do dziadka... Dziwnym trafem wszyscy jadą na tym samym e-mailu... Skupuje szrot przez tydzień, a półtora miesiąca po rejestracji konto staje się nieaktywne... Wszystko dlatego, że dostał bana za wałki z transferami, ale nie dostał bana na IP tylko na drużynę. To jest problem, a nie jakieś niewystawienie składu przez Zośkę czy Grażynkę z poczty...


RE: rozgrywki-brak skladow - Jack21 - 2012-09-08

dla mnie i to i to jest problemem, a swoją drogą nawiązując do innego tematu w którym też prowadzimy konwersacjeOczko to wielu ludziom pomoże skupując złom skoro w inny sposób nie można się pozbyć niechcianych zawodników;D


RE: rozgrywki-brak skladow - misiek_kssg - 2012-09-08

Zatem napisz do niego i wyślij link polecający dla graczy z podobnymi kłopocikami Język Dopóki regulamin gry pozwala mu na takie zagrywki, to ogrom userów pozbędzie się "darmozjadów"...


RE: rozgrywki-brak skladow - Jack21 - 2012-09-08

no może poszukam owej złom babciJęzyk