Oficjalne forum gry Speedway-World
Ważne dot gry - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Gra (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pytania (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Ważne dot gry (/showthread.php?tid=236)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Ważne dot gry - radzik1 - 2014-05-17

Witam czy mogę zmienić logo drużyny


RE: Ważne dot gry - Mr. Zuma - 2014-05-17

Tak, możesz.
wchodzisz w:
Klub -> Ustawienia
Na samym dole możesz zmienić logo, wszystko Ci pisze co masz zrobić, tj. wrzucasz swoje nowe logo na poleconą tam stronkę i otrzymany adres URL wrzucasz w miejsce pokazane w grze i gotowe Uśmiech


RE: Ważne dot gry - buchal - 2014-11-23

nan pytanie co sie dzieje ze zawodnikami ktorzy znajduja sie w druzynach ktore w trakcie sezonu zostaja zablokowane??


RE: Ważne dot gry - Marek79 - 2014-11-23

Najlepsi są potem w wysypie 200 zawodników którzy pojawią się akurat jutro na liście transferowej a reszta jest rozdzielana do nowych drużyn.
(poprawcie jeżeli się mylę Uśmiech )


RE: Ważne dot gry - jurekspx - 2014-11-26

1. Dwie kolejki w tygodniu


RE: Ważne dot gry - wojtas_gkm - 2014-11-26

jurekspx o co chodzi?


RE: Ważne dot gry - Zdunek - 2014-11-30

chyba ze sa 2 tygodnie podwojne... ze liga jest w sobote i niedziele...


RE: Ważne dot gry - yarro81 - 2014-12-02

Witam nie wiem gdzie to napisać ale pisze tu po co wogóle są te mecze w pucharze jeżeli moja drużyna jestem w 5 lidze spotyka się z zespołem z 2 lub 1 wszej ligi nie wiem do czego służą te mecze chyba żeby faworyzować te lepsze ekipy niech mi ktoś odpowie


RE: Ważne dot gry - Tofik - 2014-12-04

Rozstawienie drużyn w pucharze odbywa się na zasadzie miejsca w rankingu najlepszy w rankingu spotyka się z najslabszym i dlatego jest tak w początkowej fazie że 5 ligowiec spotyka się z 1-2 ligowcem aby temu zapobiec można by było wprowadzić że Ci z wyższych lig przykładowo pierwsze dwie rundy nie jechali by ale jest pewien problem bo za każdy przejechany bieg w pucharze jest naliczane XP w pucharze jest to 0,03 więc ci co mieli by oczekiwać byli by stratni na XP dlatego też nie zgadzaja sie oni na takowe rozwiązanie i tu leży cały problem.A wiadomym jest że nie można inaczej rozstawić drużyn bo wypatrzyło by to rozgrywki kiedy by już w pierwszej rundzie spotkaly się dwie najlepsze drużyny z rankingu gry . Ale zapewniam cię że nikt nikogo nie faworyzuje.
Jeśli masz jakiś pomysł jak to rozwiązać odsyłam cię do wątku [POPRAWKA] Puchar Gry - nowy system


RE: Ważne dot gry - Turbina - 2015-02-09

Witam gram na samsung galaxy ace i nie wyświetla mi się obrazki oraz czat na forum a w ustaleniach mam wszystko dobrze nawet czache w telefonie zresetowalem co to może być ?


RE: Ważne dot gry - GM_Kuba - 2015-02-09

W opcjach przegladarki powinies miec opcje "Wczytuj obrazki" i z tą opcją pokominuj


RE: Ważne dot gry - Turbina - 2015-02-10

W telefonie mam wszystko ok bo teraz sprawdziłem więc nie wiem co jest nie tak :-(


RE: Ważne dot gry - Turbina - 2015-02-10

Patrzyłem i w telefonie man wszystko ok i na forum w ustaleniach też ma ok i nadal mam znaki zapytania.


RE: Ważne dot gry - Parnas1101 - 2015-03-23

Mam takie pytanie bo zauważyłem że do gry zostały wprowadzone nowe narodowości takie jak Łotwa,USA i Finlandia. Zauważyłem to przez to że do szkółki przyszedł mi Fin. A chodzi mi o to czemu nie ma tych narodowości na filtrze w listach transferowych ?
I jeszcze jedno kiedy te narodowości zostały wprowadzone ?


RE: Ważne dot gry - Tofik - 2015-03-23

Narodowosci były wprowadzane w pierwszej połowie grudnia 2014 r. Wgrane zostały pod koniec grudnia lub styczeń 2015. A czemu nie ma ich na LT . Bo pewno żaden jeszcze nie ukończył szkółki , ale tego to już nie wiem Uśmiech