Oficjalne forum gry Speedway-World
Prośby o usunięcie - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Gra (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Konta rodzinne i zgłaszanie transferów (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Prośby o usunięcie (/showthread.php?tid=246)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Prośby o usunięcie - Jacki177 - 2012-05-04

Proszę o usunięcie mojego konta z powodu braku czasu na grę. Login Jacki177 nazwa KSZB Toruń liga 8 grupa 70


RE: Prośby o usunięcie - ADM_Henrik - 2012-05-04

(2012-05-04, 17:25:08)Jacki177 napisał(a): Proszę o usunięcie mojego konta z powodu braku czasu na grę. Login Jacki177 nazwa KSZB Toruń liga 8 grupa 70



To jest SW a nie SM Duży uśmiech
Zgłoś to w grze na SM bo tam masz widzę taka drużynę założoną

[Obrazek: 87467,HA%20HA.jpg]


RE: Prośby o usunięcie - dawidst8 - 2012-05-05

Prosze o usunięcie mojej drużyny Login dawidst8 Zodiak Forever

/zrobione


RE: Prośby o usunięcie - MlodyWKS1 - 2012-05-13

Proszę o usunięcie drużyny Sparta Wrocław.WTS ponieważ zostało zablokowane bo długo nie grałem.Dlatego zrobiłem drugie konto o nazwie Sparta Wrocław... żebyście się nie pomylili które konto usunąć Język Może dlatego moje konto do tej pory nie jest zweryfikowane bo zobaczył ktoś ,że mam 2 ale jak się pytałem na czacie to powiedzieli ,że mogę założyć drugie konto jak jedno zablokowali także proszę usunąć drużynę Sparta Wrocław.WTS i prosiłbym o jak najszybsze zatwierdzenie drużyny Sparta Wrocław...


RE: Prośby o usunięcie - Triodex - 2012-05-14

Login: Triodex
Drużyna: K.S.S.G
Powód: Brak czasu na grę ...

/ zrobione


RE: Prośby o usunięcie - BloodyMietek - 2012-05-15

Witam, z niechęcią piszę ten post.
Proszę o usunięcie mojego konta, wraz z drużyną:
Nazwa drużyny: Rzeszów Wolves
Użytkownik: BloodyMietek
Adres e-mail: bloodymietek@gmail.com
Liga rozgrywkowa: 4 liga 13 klasa, miejsce 5.

Jako uzasadnienie muszę podać czynniki takie jak: problemy z tego roczną sesją, wyjazdy związane z pracą magisterską, no i na koniec praca zawodowa.

Dziękuję za mile spędzony czas w grze, nie żałuje żadnej sekundy poświęconej w grze. Mam nadzieje ze jeszcze kiedyś do was wrócę.

/zrobione


RE: Prośby o usunięcie - `KiaNeR! - 2012-06-09

New York Knicks
6liga 10 klasa
brat się przeprowadził i chce pograć na tym kompie ale swoją drużyną.

// Może grać kilka osób na jednym kompie i wystarczy to zgłosić w odpowiednim dziale


RE: Prośby o usunięcie - dybi - 2012-07-27

Witam. Proszę o usunięcie mojej drużyny Harnaś Toronto 6liga 3klasa (ID5619) login dybi z powodu braku prawidłowej autoryzacji drużyny co było przyczyną nieprawidłowego podanie przeze mnie adresu email. Przepraszam wszystkich graczy z którymi miałem rozegrać sparingi w najbliższych dniach.

/zrobione


RE: Prośby o usunięcie - Andrzej - 2012-09-16

i okazało się że jestem oszustem - mam zablokowane konto od ponad 24 godz. i żadnego info dlaczego - a myslalem ze tu jest normalnie

// Jaki masz login w grze i czy przypadkiem nie założyłeś 2 kont?


RE: Prośby o usunięcie - Andrzej - 2012-09-16

dwóch kont nie mam - skasowano mi konto(myslałem że na moją prośbę bo chciałem zacząć od nowa) bez żadnego info w moją stronę a dodam że jestem vipem - założyłem wtedy drugie konto(wczoraj) - ale moje pytanie brzmi dlaczego skasowano mi konto?

// Zgłaszałeś komuś na privie, że chcesz zacząć grę od nowa? Napisz którą drużyną chcesz grać, bo dwóch kont niestety mieć nie można.


RE: Prośby o usunięcie - Andrzej - 2012-09-17

zacznę od tego że nie otrzymałem odpowiedzi dlaczego zablokowano mi konto? - w momencie blokady miałem jedno konto - myslałem że ktoś przeczytał mój post że chcę skasować aktualne konto i zacząć od nowa i dlatego tak pomyślałem gdy zobaczyłem że konto mam zablokowane - pytam jeszcze raz dlaczego? - wtedy założyłem drugie konto bo myslałem że taka jest kolej rzeczy a tu widzę że nikt osoby powołane do tego nie czytają dokładnie forum bo by wiedziały że chciałem usunąć konto po to by zacząć od nowa - jest w wątku propozycje moje wyjasnienie ale przed zablokowaniem konta - dlatego po raz trzecie pytam dlaczego zablokowano mi konto? - posiadam vipa i nic nie zrobiłem sprzecznie z regułami gry, dlatego po raz czwarty pytam dlaczego zablokowano mi konto? - już mam dość tłumaczenie za coś czego robić nie powinienem a to ktoś inny mnie powinien się wytłumaczyć dlaczego zablokował mi konto mimo iż mam VIPa.
Mam nadzieję że otrzymam merytoryczną odpowiedź.


RE: Prośby o usunięcie - GM_Kuba - 2012-09-17

2012-09-14 14:58:01 | Nadawca: Andrzej |

Łagów SC kasacja konta
Witaj
Mam prośbę o kasację tej drużyny bym mógł zacząć od nowa bo nie widzę możliwości wyjścia z długów po kilku błędach które popełniłem na początku - chcę po prostu zacząć od nowa.
Pozdrawiam
Andrzej


RE: Prośby o usunięcie - Andrzej - 2012-09-17

rozumiem, że jest to odpowiedź na moje pytanie - ale nie do końca bo skoro prawidlowo odebraliście prośbę o kasację to czemu mam postawione zarzuty o dwa konta - ja rozumiem to tak: powinniscie skasować konto tak jak zrobiliście i pozwolić mi na drugie - ale niestety tego nie zrobiliście
stwarzacie niebotyczne problemy z niczego - i jak mam zachęcić ludzi żeby tu przyszli skoro vipów tak nieprofesjonalnie traktujecie żeby uzyć tylko delikatnego sformułowania
otrzymałem wiadomość że: Twoje konto pomyślnie przeszło proces weryfikacji i zostajesz pełnoprawnym uczestnikiem gry.
I co z tego skoro dalej jak chcę się zalogować wyskakuje mi czerwona płachta że konto zablokowane.
Poprosiłem o drugie hasło bo myslalem, że może coś źle zrobiłem ale dalej to samo czyli blokada.
już udalo mi się zalogować - tylko nastepne pytanie dlaczego przepadl mi vip gold który miałem jeszcze dosyć długo - nie pamietam dokładnie daty konca vipa ale na pewno nie był to silver tak jak teraz i na kilku dniach koniec


RE: Prośby o usunięcie - GM_Kuba - 2012-09-17

A czy ja jestem wszechwiedzący, że mam wiedzieć że masz jeszcze VIPA,i znam Twoj nowy nick ? Wiem na jakim koncie jakiego i na ile mam aktywować ?

No sorryy...


RE: Prośby o usunięcie - Andrzej - 2012-09-18

dzięki wielkie - już jest wszystko okUśmiech