Oficjalne forum gry Speedway-World
wyszukiwarka obozów - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: wyszukiwarka obozów (/showthread.php?tid=2774)

Strony: 1 2


wyszukiwarka obozów - steel_rider - 2012-11-07

wpadł mi do głowy taki pomysł... a może wprowadzic wyszukiwarkę - asytenta obozów ? wiekszosc z nas i tak wie jaki oboz chciala , a powiem szczerze .. jak mam znowu przegladac 70 lub i wiecej obozow... to robi mi sie..niedobrze Oczko , mozna by bylo wiec wprowadzic takie przeszukiwanie jak np w lt. ułatwiło by to życie moim zdaniem.
pozdrawiam


RE: wyszukiwarka obozów - trojan - 2012-11-07

nie pamiętam dokładnie ale jest coś podobnego jak się ma vip-a .


RE: wyszukiwarka obozów - Zielony815 - 2012-11-07

Wyszukiwarki nie ma, jak masz VIPa to masz ułatwione przeglądanie Oczko

A wyszukiwarka by się przydała Oczko Jestem na TAK Oczko


RE: wyszukiwarka obozów - grzech - 2012-11-08

A nie lepiej ograniczyć ilość szkółek zamiast robić dodatkowe funkcje, które by niepotrzebnie obciążały serwer? Oczko


RE: wyszukiwarka obozów - steel_rider - 2012-11-08

jak sprawdzisz postep prac to tam juz widac , że obozy zostaly dodane. taka wyszukiwarka nie powinna obciazyc servera , a w dodatku , przez skrocenie czasu wyszukiwania go raczej odciazy od ludzi, ktorzy beda siedzieli godzine a moze i wiecej wyszukujac obozy.
usprawnila by dosyc mocno ta czesc gry , bo tak jak juz wczesniej pisalem - kazdy z nas na koniec sezonu wie jakiego obozu szuka lub tez jakimi funduszami na oboz dysponuje itd.



RE: wyszukiwarka obozów - GM_Kuba - 2012-11-08

Nie wiem co rozumiecie pod wyszukiwarką. Obozy nie są pierwszy raz wiec starzy powinni wiedzieć, że dla VIPów jest przeglądarka obozow. Wyglada on tak:

[Obrazek: przegladar.jpg]

Wybierasz dogory kraj i wyświetlają Ci się obozy. Krajów jest ok 25, a wszystkich obozów ok 160.


RE: wyszukiwarka obozów - sprinter - 2012-11-08

Gdzie jest lub będzie zakładka "obozy treningowe"?


RE: wyszukiwarka obozów - misiek_kssg - 2012-11-08

(2012-11-08, 23:43:29)sprinter napisał(a): Gdzie jest lub będzie zakładka "obozy treningowe"?
Menu główne : klub - obozy treningowe (widoczne najprawdopodobniej po rozegraniu 17 kolejki, tj. 11 listopada).


RE: wyszukiwarka obozów - steel_rider - 2012-11-09

Bez urazy Stefik ale aktualny rodzaj wyboru (nawet dla vipow) obozow treningowych z wyszukiwarka ma tyle wspolnego co ruski ciagnik z lat 50tych i kangur gdzies w australii.... chodzi bardziej o stworzenie takiej wyszukiwarki jaka istnieje np w LT, gdzie bedzie mozna np ograniczyc od razu kwote , wybrac interesujacy nas zakres np warunkow hotelowych czy tez warunkow torowych itd, gdzie po kliknieciu "wyszukaj" pojawialy by sie tylko te obozy , ktore faktycznie znsjdowaly by sie w kregu naszych zainteresowan.


RE: wyszukiwarka obozów - Jack21 - 2012-11-09

podzielam zdanie steel_rider taka wyszukiwarka jak na LT sporo by ułatwiła i usprawniła w kwestii obozów


RE: wyszukiwarka obozów - GM_Kuba - 2012-11-11

Zrobiłbym to gdyby było to potrzbne często. Ale obozy wybiera się tylko raz w sezonie co daje jakie 4 razy w roku ten skrypt by był wykonywany, wiec takie coś jak jest teraz musi starczyć. Pomeczyc sie mozna godzinke i wyrac dobry oboz. To jest manager nie moza byc za duzo ułątwien czy skracania czasu obsługi


RE: wyszukiwarka obozów - steel_rider - 2012-11-11

To ze rzadko jest potrzebne to ok.ale moim zdaniem gra byla by dzieki temu bardziej atrakcyjna. Pomysl tez o tych osobach, ktore nie spedzaja tyle czasu z gra i loguja sie np 2 razy w tygodniu bo nie maja czasu.


RE: wyszukiwarka obozów - ADM_Henrik - 2012-11-11

Bez przesady w końcu obóz wybieramy raz na 4 miesiące czyli można poświęcić troszkę czasu by wybrać odpowiedni. W końcu dojdzie do tego że może system ma wybrać za nas obóz najlepszy.



RE: wyszukiwarka obozów - misiek_kssg - 2012-11-11

Jest mi to obojętne, jak zeszłoroczny śnieg. Na wybór obozu jest prawie tydzień, więc każdy powinien zdążyć coś dla siebie wybrać.
Jeżeli natomiast jak to napisał steel_rider, ktoś się loguje 2 razy w tygodniu, to wg mnie traci tutaj swój czas.


RE: wyszukiwarka obozów - szuwarek - 2012-11-12

Być może wyszukiwarka ułatwiłaby poszukiwania właściwego obozu, ale jak już wcześniej wspomniano, dzieje się to jednorazowo na sezon, więc chyba nie jest to aż tak istotne. Można przez tydzień znaleźć tyle czasu aby dopasować obóz pod własne potrzeby. Jestem na NIE.