Oficjalne forum gry Speedway-World
Błędy w meczu - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Błędy w meczu (/showthread.php?tid=293)

Strony: 1 2 3


RE: Błędy w meczu - Eureka - 2011-05-01

No a co z ilością biegów do formy?


RE: Błędy w meczu - Hawaiki - 2011-05-02

Stefik czyli mecze zostaną zaliczone z 3 kolejki tak jak się zakończyły po 13 biegu ?


RE: Błędy w meczu - GM_Kuba - 2011-05-02

tak, zostaly zaliczone po 13. A sprawnosc zostala naliczona wg starej tabelki.


RE: Błędy w meczu - albor - 2011-05-02

Stefik miesza w kodach.
Ja mam 9 zawodników w tym 2 kontuzjowanych. Jak widzę nie tylko ja.
Wszystkie ostatnie mecze kończyły się po 13 biegach.
Aż się odechciewa cokolwiek ustawiać i kombinować,
bo nie wiadomo jaką perełkę nam SW wysmaruje przy pomocy naszego Admina.

Jeszcze jeden kontuzjowany i nie mam kim jechać.


RE: Błędy w meczu - GM_Kuba - 2011-05-02

Albor o nie są jakiekolwiek zamachy na Ciebie w moja stronę, tylko negatywny wpływ losowości na Twoją ekipę.


RE: Błędy w meczu - albor - 2011-05-03

Nie jestem sPISkowcem, zatem nie podejrzewam Cię o zamachy na mój skromny klub,
już prędzej posądzam Cię o działania globalne, które sprawiają, że np. nagle u wszystkich następuje jakiś wysyp kontuzji.
Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że czasem eksperymentujesz na naszych żywych organizmach.


RE: Błędy w meczu - GM_Kuba - 2011-05-03

człowiek uczy się na błędach. Dotychczas kontuzje były całkowicie losowo a teraz dałem stosunek do prowadzeni czym wyższe tym mniej kontuzji i metoda prób i błędów musiałem ustawić widełki gęstości.


RE: Błędy w meczu - stopek - 2011-05-04

(2011-05-03, 20:49:37)stefik4 napisał(a): człowiek uczy się na błędach. Dotychczas kontuzje były całkowicie losowo a teraz dałem stosunek do prowadzeni czym wyższe tym mniej kontuzji i metoda prób i błędów musiałem ustawić widełki gęstości.

to ja wolę losowo, wtedy była jedna kontuzja na miesiąc a teraz dwóch najlepszych juniorów ma kontuzje w jednym meczu skończonym po 13 biegach. Ale to pewnie szczęście sie ode mnie odwróciło jak poprzedni mecz wygrałem 91:23. rozumiem zmiany, ale w przerwie między sezonowej a nie w trakcie sezonu /to jeśli o te kontuzje chodzi. jeżeli chodzi o kontuzje to u mnie wypadło odwrotnie, ci co mieli najwyższe prowadzenie załapali je


RE: Błędy w meczu - kamykov - 2011-05-04

No przyznam że kontuzje znowu zaatakowały! Czy ich przypadkiem z deczka za dużo nie jest?


RE: Błędy w meczu - tomecki - 2011-05-05

stefik4 powinieneś poinformowac, ze kontuzje zależą od prowadzenia, to po pierwsze. Po drugie jezeli wprowadzasz takie zmiany, to najwcześniej od kolejnego sezonu, a nie z kolejki na kolejkę bez jakiejkolwiek informacji. Jeszcze jedna-dwie takie akcje i ludzie zaczną rezygnować z gry o ile juz tego nie robią.


RE: Błędy w meczu - stopek - 2011-05-05

no i kolejna kontuzja no ale w przeciwieństwie do trzech poprzednich zawodników ten ma prowadzenie poniżej 60 no to miał prawo ją załapać. Przez ostatni tydzień załapałem więcej kontuzji w zespole niż przez ten sezon i poprzednim, gratuluje pomysłu. Szkoda bo idzie mi coraz lepiej a błędów w grze lub ingerencji w nią coraz więcej aż odechciewa sie grać.


RE: Błędy w meczu - Krychu710 - 2011-05-05

To mam propozycyje. Stefik zrób ankietę czy ma być losowo czy według tego co jest obecnie.


RE: Błędy w meczu - sothis - 2011-05-05

ja osobiście wolę losowo


RE: Błędy w meczu - GM_Kuba - 2011-05-05

Cały szkopuł polega na dobraniu odpowiednich wartości losowości Oczko


RE: Błędy w meczu - Zdunek - 2011-05-05

mysle ze troszke za duzo tych kontuzji tyle w temacie. co prawda zlapalem tylko jedna ale jak patrze tak po innych to masakra.