Oficjalne forum gry Speedway-World
Czwórmecze - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Czwórmecze (/showthread.php?tid=2955)

Strony: 1 2


Czwórmecze - ggregory93 - 2012-11-26

Moja propozycja polega na uatrakcyjnieniu czwórmeczy...
Miałoby to polegać na możliwości przeprowadzania zmian w takim meczu tak jak ma to miejsce w DPŚ na żużlu , czyli JOCKER i TAKTYCZNA.
Myślę że było by to dobre rozwiązanie na monotonnie czwórmeczu, bo oprócz oglądania wyników nie mamy żadnego wpływu na wynik...

Co wy na to??????????

Pozdrawiam
Niezgoda


RE: Czwórmecze - Speed - 2012-11-26

Popieram pomysł. Tym bardziej jako organizator turnieji czwórmeczowych to przyda się to aby uatrakcyjnić rywalizacje, szczególnie w LM Uśmiech


RE: Czwórmecze - lech - 2012-11-26

(2012-11-26, 17:27:35)ggregory93 napisał(a): Moja propozycja polega na uatrakcyjnieniu czwórmeczy...
Miałoby to polegać na możliwości przeprowadzania zmian w takim meczu tak jak ma to miejsce w DPŚ na żużlu , czyli JOCKER i TAKTYCZNA.
Myślę że było by to dobre rozwiązanie na monotonnie czwórmeczu, bo oprócz oglądania wyników nie mamy żadnego wpływu na wynik...

Co wy na to??????????

Pozdrawiam
Niezgoda

Tak ja tez sie z tym zgadzam byloby o wiele ciekawiej


RE: Czwórmecze - misiek_kssg - 2012-11-26

bardzo rzeczowa propozycja, jestem na tak


RE: Czwórmecze - Vinyll - 2012-11-27

Dobry pomysł będzie po co pilnować czwórmeczy


RE: Czwórmecze - Marek79 - 2012-11-27

100 razy TAK!


RE: Czwórmecze - speed_55 - 2012-11-30

Jestem na tak.
Nie chcąc zakładać nowego wątku; proponuję wprowadzić "asystenta czwórmeczowego" na wzór asystenta sparingowego. Usprawni to wyszukiwanie klubów przy organizacji czwórmeczu.


RE: Czwórmecze - trojan - 2012-11-30

Również na wielkie TAK


RE: Czwórmecze - GM_Kuba - 2012-11-30

W przyszłym seoznie we wszystkich zawodach będzie nowy silnik ze zwiększoną losoością więc będzie atrakcyjniej. a Żadnych zmian w 4 mmeczach nie będzie bo to rozgrywki nie oficjalne takki dodatek Uśmiech


RE: Czwórmecze - szuwarek - 2012-12-01

(2012-11-30, 22:32:05)Stefik4 napisał(a): W przyszłym seoznie we wszystkich zawodach będzie nowy silnik ze zwiększoną losoością więc będzie atrakcyjniej. a Żadnych zmian w 4 mmeczach nie będzie bo to rozgrywki nie oficjalne takki dodatek Uśmiech

Masz racje co do losowawosci bo w turnieju indywidualnym po pierwszych 4 biegach mozna w zasadzie napisac kto które zajmie miejsce.


RE: Czwórmecze - Speed - 2012-12-01

(2012-11-30, 22:32:05)Stefik4 napisał(a): W przyszłym seoznie we wszystkich zawodach będzie nowy silnik ze zwiększoną losoością więc będzie atrakcyjniej. a Żadnych zmian w 4 mmeczach nie będzie bo to rozgrywki nie oficjalne takki dodatek Uśmiech

Każdy dodatek można ulepszyć. A w przypadku 4meczy polepszy się dzięki temu atrakcyjność LM i LJ


RE: Czwórmecze - MarekAureliusz - 2012-12-02

No i co, ktoś wystawi na czwórmecz skład z jednym dobrym zawodnikiem i będzie cały czas robić zmiany żeby tylko ten najlepszy zawodnik jeździł i to miałoby być dobre urozmaicenie?


RE: Czwórmecze - sothis - 2012-12-02

jak jeden zawodnik ewentualnie mógłby dwa razy pojechać z taktycznej i jokera Duży uśmiech


RE: Czwórmecze - Zielony815 - 2012-12-02

Można by dodać do składu możliwość wystawienia rezerwowego nieobowiązkowo Oczko I mógłby jechać 5 razy jak wszyscy jako zmiany + taktyk i joker Uśmiech


RE: Czwórmecze - Roko - 2012-12-02

nie zgadzam się z propozycjami niektórych
niech zostanie tak jak jest !!! to ma być wynik całej 5 anie tylko 1 lub 2 zawodników