Oficjalne forum gry Speedway-World
Czwórmecze - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Czwórmecze (/showthread.php?tid=2955)

Strony: 1 2


RE: Czwórmecze - Zielony815 - 2012-12-02

A kto powiedział, że jak będą zmiany, to nie będzie wynik piątki zawodników? Zobacz jak to jest w DPŚ. Muszą pojechać wszyscy dobrze, mimo, że można zastosować Jokera. 1 czy 2 zawodników i tak nie wygra całego czwórmeczu.


RE: Czwórmecze - Roko - 2012-12-02

też racja !!! ALE !!! taka poprawka zmusza śledzenie takiego czwórmeczu aby zrobić takową zmianę czy też zmiany Oczko a nie każde zawody są ustawiane tak aby godzina odpowiadała wszystkim zainteresowanym a to już nie to samo bo były różnice o 1 czy 2 pkt które decydowały o zwycięstwie


RE: Czwórmecze - ggregory93 - 2012-12-03

Dokładnie widzę że większość rozumie a kolega wyżej to kłania się regulamin żużlowy...
Jackera można użyć tylko RAZ i zawodnik który jechał już jako jocker NIE MOŻE jechać ponownie jako taktyczna, także ta zmiana powodowałaby to że większość użytkowników siedziałaby na czwórmeczach i może też więcej ludzi zawitałoby na tej grze bo np. zobaczą że w porownaniu do bardziej popularnego Smanagera jest więcej opcji. A wracając do kolegi który mówi że tylko 2 zawodników pojedzie to nie prawda, bo jeżeli mamy w składzie 2 liderów to z rezerwy mogą jechać tylko raz... Oglądałeś kiedyś DPŚ na żużlu??

Dla przykładu... :

1.Zawodnik nr 1(2,1,1,0,-)
2.Zawodnik nr 2(3,2,3,2,4!,1)
3.Zawodnik nr 3(0,0,0,-,1)
4.Zawodnik nr 4(3,3,3,2,1,1)
5.Zawodnik nr 5(1,1,1,2,1)

To tylko przykład, myślę że zawodnik z numerem 1 i 3 w tym przypadku nie byłby poszkodowany, ponieważ i tak pojechałby 4 razy, a czwórmecz zyskałby tym samym na atrakcyjności... Założyłem ten post i widzę że większość się zgadza więc w czym problem???? Zainteresowanie tym postem o tym świadczy o poprawności takiego rozwiązania... pozdrawiam


RE: Czwórmecze - Marek79 - 2012-12-03

Dokładnie! Czwórmecze zyskałyby na atrakcyjności i to dużo!

Stefik napisał że to tylko taki dodatek ale kara za brak składu jest więc zmiany też można by było wprowadzićCwaniak


RE: Czwórmecze - Jack21 - 2012-12-03

Dodatek dodatkiem ale ile by to dało plusów chociażby podczas Ligii Miast gdzie widać że coraz mniej chętnych obecnie jest, jestem na Takk!!


RE: Czwórmecze - Roko - 2012-12-03

ggregory93 przeczytałeś co ja napisałem ????? że musisz być online aby takowe zmiany zrobić bo same raczej nie wskoczą, a nie każdy może siedzieć na kompie o każdej porze dnia
to było moje zdanie ten temat i to wszystko będzie jak będzie, napisałem tylko że nie każdemu musi to odpowiadać


RE: Czwórmecze - ggregory93 - 2012-12-03

Kolego Roko mówiąc o tym wyżej nie miałem na myśli ciebie tylko kolege co napisal ze tylko 2 zawodnikow jedzie pozdrawiam


RE: Czwórmecze - Roko - 2012-12-04

spoko, uważam że każdy może tu wyrazić swoje zdanie : ja , ty jak każdy inny i to należy uszanować również pozdrawiam Oczko


RE: Czwórmecze - GM_Kuba - 2013-02-22

Jest 5 zawodników można wystawić jakich sie chce, zmian nie będzie. Zamykam.