Oficjalne forum gry Speedway-World
Rozbudowa Stadionu - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Rozbudowa Stadionu (/showthread.php?tid=3481)

Strony: 1 2 3


Rozbudowa Stadionu - demolka - 2012-12-31

Mam propozycję,oczywiście do przedyskutowania-mianowicie chodzi mi oto ,aby bardziej rozbudować stadion .Po pierwsze można by było zastosować wybudowanie parkingów koło stadionu,następnie aby była możliwość budowy hotelu,restauracji oraz punktów gastronomicznych,a także kiosków z pamiątkami dla kibiców. Oczywiście trza by było ustalić cenę budowy danego podmiotu no i jakieś procentowo zyski-Temat jest do dyskusji i po akceptacji zgłoszenie do adminów.


RE: Rozbudowa Stadionu - szuwarek - 2012-12-31

Propozycja oczywiście już bywała wcześniej poruszana, chociażby tutaj: http://www.speedway-world.pl/forum/showthread.php?tid=1555
warto ją zainteresować szerszy ogół aby zaczęli się ludzie tłumnie wypowiadać, inaczej nic nie zwojujemy w tym temacie. Sam temat wart poruszania bo to jest menadżer i im więcej opcji tym lepiej, pod warunkiem, że rozbudowa infrastruktury stadionu będzie przekładać się bezpośrednio na liczbę widzów.


RE: Rozbudowa Stadionu - demolka - 2012-12-31

Widziałem już tą propozycję tylko że była ona trochę bez sensu bo poco nam panienki podprowadzające jak mogą nasi żużlowcy skorzystać z innej formy-he he hOczko


RE: Rozbudowa Stadionu - PAULA - 2012-12-31

to powinno być podstawa w managerze
można na ten temat długo dyskutować czy stadion taki czy inny restauracja i bary takie ile itp
mam propozycje dla administratora gry a zęby na tydzień zarejestrował się w grze
POWERPLAY MANAGER i zobaczył jak wygląda infrastruktura w grze (zawsze warto podpatrzeć )
i co by można było przenieś do tej gry
to taka moja luźna propozycja
A wszystkim życzę szampańskiej zabawy i szczęśliwego 2013


RE: Rozbudowa Stadionu - mika1688 - 2012-12-31

A ja bym dodał jeszcze budowę węzła higieniczno-sanitarnego Język


RE: Rozbudowa Stadionu - carasta - 2012-12-31

Konkretnych propozycji co do rozbudowy nie mam ale uważam że powinno byc więcej opcji (:


RE: Rozbudowa Stadionu - sandro85 - 2013-01-01

Ja jestem za tym by wprowadzić zadaszenie trybun, mogło by to niwelować negatywny wpływ deszczu podczas zawodów.


RE: Rozbudowa Stadionu - kamykov - 2013-01-01

Moja propozycja:
Zadaszenie trybun - (pogoda nie miała by wpływu na ilość kibiców - choć teraz też pewnie nie ma)
Zadaszenie toru - (deszcz nie miał by wpływu na stan nawierzchni)
Oczywiście nie za darmo trybunki z 5 mln a tor z 10 mln i niektórzy by mieli co robić z kasiorką


RE: Rozbudowa Stadionu - gepek - 2013-01-02

Dokładnie im więcej opcji tym lepiej, pozatym po co rozbudowywać stadion do 20 tysiecy albo wyżej jak i tak nigdy tylu kibiców nie przyjdzie?


RE: Rozbudowa Stadionu - pepus86 - 2013-01-02

jestem za, dobry pomysł im więcej możliwości tym lepiej, wprowadziłbym widok stadionu na poziomie vip-silver


RE: Rozbudowa Stadionu - sandro85 - 2013-01-02

kolejna propozycja to tablica. obecnie nie posiadamy możliwości budowy takiego obiektu, a można tak jak w menadżerze braci mańskich wprowadzić tablice zwykłą i elektroniczną. Im więcej możliwości rozbudowy tym lepiej, zawsze gra będzie ciekawsza Uśmiech A i jeśli ktoś był by za tym by wprowadzać wymogi licencyjne, które należało by spełniać awansując do wyższej ligi. Chodzi tu np o bandy.


RE: Rozbudowa Stadionu - demolka - 2013-01-02

Bandy już teraz możesz sobie kupić - chodzi tu o konkrety


RE: Rozbudowa Stadionu - sandro85 - 2013-01-02

wiem że bandy można kupić ale podałem je jako przykład. czym wyższa liga tym wyższe wymogi by musiał spełniać gracz, a nie ze stadionem na 2tys ludzi w 2giej lidze siedzieć. ale to tylko propozycja tak jak tablica wyników i zadaszenie trybun.


RE: Rozbudowa Stadionu - grzech - 2013-01-03

hehe ja jestem za wszystkim co urozmaici grę. Ale w sumie czemu nie ja bym to zaplanował tak:
- po pierwsze trzeba mieć ziemię więc trzeba ją kupować ileś tam m2 w urzędzie miasta xd
- po drugie ziemię można by wykorzystać na rozbudowę stadionu, hoteli, sklepików itp
- jak nie stać kogoś na kupno to można by wypożyczać jak np sklepy i jakiś %% by przepadał ale zarobki by były ;p

hah sorry rozmarzyłem się :d aczkolwiek pomysłów mam jeszcze ze 150 ;p


RE: Rozbudowa Stadionu - Speed - 2013-01-04

Już daaawno temu miało być zadaszenie, i jak widać dalej go nie ma. Więc polecam najbardziej tą opcje aby ją wprowadzić Uśmiech