Oficjalne forum gry Speedway-World
3 pytania do stefika. - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: 3 pytania do stefika. (/showthread.php?tid=361)

Strony: 1 2


3 pytania do stefika. - brylant - 2011-06-13

1. Czy można dokonywać transakcji pomiędzy graczami grającymi z tego samego IP (brat, siostra, tata, mama)?

2. Czy trefne transfery sprzed kilku miesięcy, a ujawnione dopiero teraz ulegają przedawnieniu, czy nadal są karane usunięciem oszustów z gry?

3. Kto zajmuje się weryfikacją zgłoszeń "śmierdzących" transferów?


RE: 3 pytania do stefika. - Krychu710 - 2011-06-13

3.Speed


RE: 3 pytania do stefika. - GM_Kuba - 2011-06-13

1. Nie, zabronione, karane banem.
2. Tak taki ewidentne, beda cofane.
3. Speed


RE: 3 pytania do stefika. - brylant - 2011-06-14

Czy nikt oprócz Speeda (który jest nieobecny od kilku dni) nie może się zająć trefnymi transferami? Z całym szacunkiem, ale jak się już płaci za jakiś produkt, to wypadałoby, żeby był on na jakimś poziomie. Proponuję dokoptować jeszcze kogoś do Speeda, bo wałków w tej grze nie brakuje. Poświęciłem trochę swojego cennego czasu i mam parę kwiatków, a to na pewno nie wszystko. Jest nawet kilka transferów między graczami, którzy wcześniej zgłosili konta rodzinne. Zgłoszę je jak zostaną przejrzane potencjalne wałki czekające na rozpatrzenie i mam nadzieję, że żaden nie zostanie "zamieciony pod dywan". Wiele osób ma wykupione konta vip i osoby te mogą być niezadowolone z tego, że są robione w klasyczne jajo przez innych graczy.


RE: 3 pytania do stefika. - GM_Kuba - 2011-06-14

Brylant wziął bym jecsze kogoś, ale co mam zrobić gdy w czasie naboru nei było chętnych ani ludzi do tego kompetentnych ?


RE: 3 pytania do stefika. - Zdunek - 2011-06-14

może ja bym się zajął...?


RE: 3 pytania do stefika. - brylant - 2011-06-15

I jak znalazł się ktoś chętny do lewych transferów? Narazie cały czas jest zastój w temacie. Niestety. Swoją drogą Speed, to nie jest dobry wybór, bo sam ma jeden niedozwolony transfer i zgodnie z regulaminem powinien wylecieć z gry.


RE: 3 pytania do stefika. - Casaletto - 2011-06-15

Ja mógłbym się tego podjąć


RE: 3 pytania do stefika. - sothis - 2011-06-15

(2011-06-15, 10:52:52)brylant napisał(a): I jak znalazł się ktoś chętny do lewych transferów? Narazie cały czas jest zastój w temacie. Niestety. Swoją drogą Speed, to nie jest dobry wybór, bo sam ma jeden niedozwolony transfer i zgodnie z regulaminem powinien wylecieć z gry.

a który może te z CWKS??


RE: 3 pytania do stefika. - Zdunek - 2011-06-15

jest juz jakas kolejna osoba do sprawdzania transferow?


RE: 3 pytania do stefika. - GM_Kuba - 2011-06-15

Zadaniu podjął sie Krychu710.


RE: 3 pytania do stefika. - brylant - 2011-06-15

Umieszczam to zgłoszenie tutaj, bo dotyczy samego Speeda, który wiadomo jaką ma funkcję w grze. Nie żeby złośliwie, ale jakieś reguły muszą panować w grze no nie? Otóż Speed zgłosił 5 września zeszłego roku konto rodzinne pomiędzy: Speed, Grzyb1995 i Junior1995. Nie podał przy tym jakie są powiązania pomiędzy wymienionymi kontami, ale to jeszcze pół biedy. Większe przewinienie jest takie, ze 14 stycznia doszło do transferu pomiędzy ekipami Speeda i Grzyba1995:

Adolf Biały Victory Leszno Fc Plac Leszno 2011-01-14 2 zł
loginy: Speed i Grzyb1995

Tak więc zgłaszam tę sprawę do rozpatrzenia samemu stefikowi i przy okazji mam pytanie czy można mieć w grze więcej niż jedną ekipę?


RE: 3 pytania do stefika. - Zdunek - 2011-06-16

brylant mozna ale nalezy ja zglosic i nie robic transferow ani zadnych walkow miedzy tymi druzynami


RE: 3 pytania do stefika. - ukppku - 2011-06-16

Serio mozna ;O nawet nie wiedzialem Uśmiech
Bylem przekonany ze jedno IP = jedna druzyna, no plus te zgloszone jako "rodzinne konta" Duży uśmiech


RE: 3 pytania do stefika. - brylant - 2011-06-16

Chyba jednak nie można mieć więcej niż jedno konto. Tak przynajmniej wynika z 6. pkt. regulaminu:

Członkom nie wolno posługiwać się nieuczciwymi metodami w korzystaniu z serwisu. Jakikolwiek środek techniczny, który umożliwia Członkom uzyskanie jakiegokolwiek wpływu na wynik rozgrywki w sposób inny niż poprzez wykazanie się umiejętnością logicznego rozumowania lub też eliminację z gry elementu przypadku uważany jest za nieuczciwy w powyższym rozumieniu. W szczególności za nieuczciwe uważane jest posłużenie się wieloma Kontami, podawanie się za innego Członka, lub umyślne doprowadzanie do przegranej w celu uzyskania przewagi konkurencyjnej, nieuzasadnione przeciąganie gry, przyrzekanie innym Członkom korzyści materialnej z tytułu wygranej lub przegranej.

A co ze sprawą Speeda? Sorry, że się czepiam, ale po części ma to związek z moim przyszłym zawodem, który tego wymaga (czepialstwa i dociekliwości).