Oficjalne forum gry Speedway-World
Biegi nominowane - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Biegi nominowane (/showthread.php?tid=3689)

Strony: 1 2 3


RE: Biegi nominowane - ADM_Henrik - 2013-02-09

A co nie ma teraz takiej możliwości? Przecież możesz dokonać zmiany w 14 biegu jakiej chcesz czy to zmiana zwykła czy taktyczna jeśli na to pozwala regulamin ( przegrywasz różnicą 6 punktów) jak również możesz do 14 biegu dokonać zmiany zawodnika poza dwójką najlepszych. Juniora też możesz wstawić do 14 biegu pod warunkiem że nie odjechał już wszystkich swoich biegów w wyścigach 1-13.
Nie możesz wysłać do 14 biegu zawodników jakich chcesz bo oni jako najlepsi są wystawiani do ostatniego 15 biegu.


RE: Biegi nominowane - Jack21 - 2013-02-09

i dlatego to trzeba zmienić bo jeżeli wiem że na chwilę obecną mam wynik w 14 biegu 3:3 a w 15 1:5 i przegrywam a mogę zrobić zamianę zawodnika z 15 biegu do 14 i wtedy powiedzmy i tak mam 1:5 w 15 ale w 14 np może już być 5:1 a coś takiego to już chyba różnicę robi nie uważasz?


RE: Biegi nominowane - ADM_Henrik - 2013-02-09

Słuchaj nie możesz dokonywać zmiany jak Tobie się podoba bo w 15 jadą najlepsi zawodnicy a chcemy by w przypadku gdy jest taka sytuacja że mamy:

zawodnik X - 10 pkt
zawodnik Y - 8 pkt
zawodnik Z - 8 pkt

Automat wystawia do biegu 15 zawodników X i Y a ktoś woli by pojechał w 15 zawodnik Z to właśnie po to ma być ta opcja ale tylko w przypadku równej ilości punktów tak jak w tym przykładzie.


RE: Biegi nominowane - MarekAureliusz - 2013-02-10

Mój zamysł był mniej więcej zgodny z tym co napisał Jack. Chodziło mi o możliwość nominacji na biegi 14 i 15, żebym sam mógł zdecydować kiedy mają pojechać ci najlepsi, a kiedy ci słabsi, a nie tylko rozstrzyganie przy równej ilości punktów.
Pojawiałyby się puste pola z możliwością wyboru spośród zawodników wystawionych na mecz i samemu wybierasz kto kiedy jedzie.
Nie wiem dlaczego z góry miałoby być powiedziane że w 15 biegu mają jechać najlepsi. W niektórych przypadkach mogłoby być dla mnie korzystniejsze wystawienie do 14 tych lepszych, bo mniej mogę na tym stracić.


RE: Biegi nominowane - Jack21 - 2013-02-10

Dokładnie, od tego jestem managerem żebym mógł kombinować aby wyjść na tym jak najlepiej, w realu też takie rzeczy się zdarzają, poza tym dawało by to plus osobom online a to chyba dobrze Duży uśmiech


RE: Biegi nominowane - Marek79 - 2013-02-10

Ja jestem za tym aby było tak jak napisał Henrik - tylko przy równej zdobyczy punktowej powinniśmy mieć wybór. Moim zdaniem to wystarczy.


RE: Biegi nominowane - sothis - 2013-02-10

no tak tylko w taki przypadku bo regulamin zawsze był taki że w 15 biegu jadą najlepsi zawodnicy


RE: Biegi nominowane - jacekpulo - 2013-02-10

W 15 powinni jechać najlepsi, a przy równej ilości punktów powinna być możliwość roszady.


RE: Biegi nominowane - trojan - 2013-02-11

Zdecydowane TAK


RE: Biegi nominowane - wodz - 2013-02-15

Rowniez popieram pomysl. Bedzie tym samym zwiekszone pole taktycznego manewru. No ale kiedy zostanie ten pomysl uwzgledniony to juz inna sprawa.


RE: Biegi nominowane - misiek_kssg - 2013-02-15

Jestem na TAK, ale tylko w przypadku równej ilości pkt.


RE: Biegi nominowane - GM_Kuba - 2013-02-16

A więc tak:

1. Jesli jest normalnie czyli 4 zawodnikó ma na przykład:
A- 15
B - 14
C - 13
D - 12
To bez problemu. Bieg 14 C i D, Bieg 15 A i B bez zmian.

W przypadku:
A- 15
B - 14
C - 14
D - 12

Wybór automatyczny. Bieg 14 C i D, Bieg 15 A i B z mozliwościa zmian B I C.

W przypadku rozwej ilości 3 zawodników będzie dwoch wytypowanych do 15, jeden do 14 z możliwością zmian. Jeszcze nie wiem jak to rozwiążę technologicznie, bo nie mam pomysłu jak na razie.


RE: Biegi nominowane - MarekAureliusz - 2013-02-16

Na pewno to lepsze rozwiązanie niż to co jest teraz więc czekamy na realizację Uśmiech


RE: Biegi nominowane - szuwarek - 2013-03-31

(2013-02-16, 10:49:00)Stefik4 napisał(a): A więc tak:

1. Jesli jest normalnie czyli 4 zawodnikó ma na przykład:
A- 15
B - 14
C - 13
D - 12
To bez problemu. Bieg 14 C i D, Bieg 15 A i B bez zmian.

W przypadku:
A- 15
B - 14
C - 14
D - 12

Wybór automatyczny. Bieg 14 C i D, Bieg 15 A i B z mozliwościa zmian B I C.

W przypadku rozwej ilości 3 zawodników będzie dwoch wytypowanych do 15, jeden do 14 z możliwością zmian. Jeszcze nie wiem jak to rozwiążę technologicznie, bo nie mam pomysłu jak na razie.
Stefik,
przydalaby sie informacja na jakim etapie jest ewentualne wprowadzenie zmian w biegach 14 i 15 przy rownej ilosci punktowej zawodnikow. Czy zostala wzieta ta opcja pod uwage, jesli tak to prosze o wpis do postepow prac w grze.


RE: Biegi nominowane - Jack21 - 2013-03-31

na moje oko ta modernizacja jak i inne zostaną wprowadzone do nowej wersji czyli o ile pamięć mnie nie myli po sezonie 9 od 10