Oficjalne forum gry Speedway-World
Ilość zawodów ofizcjalnych - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Ilość zawodów ofizcjalnych (/showthread.php?tid=3691)



Ilość zawodów ofizcjalnych - carasta - 2013-01-29

Kiedyś ktoś wspominał o tym aby było więcej zawodów oficjalnych tak więc zakładam wątek. Aktualnie Ci słabsi mają tylko ligę raz w tygodniu(reszta tygodnia to nabijanie IS-wieje nudą). Wiem że są też te nieoficjalne ale to już to nie ten sam prestiż.
Warto by było zorganizować więcej zawodów oficjalnych, bo tylko takie cieszą się największym prestiżem.
Fajnie gdybyśmy przenieśli chociaż część z "reala"(parowe itp). Można wprowadzić podział mistrzostw- dla każdej ligi bądź klasy albo regionu osobne, można też zrobić podział dla juniorów i seniorów. Potem w historii zawodnika dodać co udało mu się ugrać, potem to będzie jakaś informacja dla ewentualnego kupującego. To tylko propozycje, wszystko do przedyskutowania. Wiem że to dużo roboty dla administratorów ale uważam że to uatrakcyjni grę. Będzie po co się logować w tygodniu, a nie tylko po to aby zrobić zmiany na sparingu żeby IS była właściwa (:

W sumie drugą propozycją może być wprowadzenie osiągnięć zawodnika, nie tylko rekordy torów.


RE: Ilość zawodów ofizcjalnych - pepus86 - 2013-02-01

Ja już kiedyś zakładałem podobny post, by stworzyć puchar oddzielnie dla lig. Niestety pomysł nie spotkał się z aprobatą i trafił do archiwum. to link do niego http://www.speedway-world.pl/forum/showthread.php?tid=2996, Dalej uważam, że to dobry pomysł i jest warty rozpatrzenia.


RE: Ilość zawodów ofizcjalnych - Marek79 - 2013-02-01

Do mnie już dawno temu (nie pamiętam kiedy to było) Stefik przysłał wiadomość z pytaniem co bym ewentualnie chciał dodać w grze a co mi się ewentualnie nie podoba. Odpisałem mu właśnie w tym temacie, że mało jest rozgrywek oficjalnych typu: MIMP, MDMP, IMPJ, MPPK, MMPPK.
Nie wiem czy to wtedy przeczytał czy nie ale jak widać do tej pory powstały tylko IMSW... a szkoda że nic więcej.


RE: Ilość zawodów ofizcjalnych - sandro85 - 2013-02-02

To można teraz wprowadzić MIMSW, rozdzielić to na MIMSW tylko juniorzy a do IMSW tylko seniorzy i zawody odbywały by się w tych samych terminach.


RE: Ilość zawodów ofizcjalnych - Asteck666 - 2013-02-03

(2013-01-29, 22:06:24)carasta napisał(a): ...Wiem że są też te nieoficjalne ale to już to nie ten sam prestiż...

To ja Wam takie ładne loga robię, a Wy mi tu że SW LIGA nie ma prestiżu ??? Duży uśmiech

Zapraszam do turnieju, co prawda sezon 8 już ruszył, ale brakuje jeszcze 1 drużyny, straconą kolejkę można nadrobić w innym terminie.


RE: Ilość zawodów ofizcjalnych - GM_Kuba - 2013-02-22

Jak najbardziej, tylko neiw iem czy takie zawody nie oficjalne nie spotkają się z przeciwem, bo zawsze gdy są takie pomysł jest inny tekst: przez to stracą wszystkie dobre turnieje nie oficjalne bo IS sie skończy.

Turniej parowy być może będzie w wersji v3, lecz jeszcze nie wiem na jakich zasadach, oficjanie czy nie oficjalnie.


RE: Ilość zawodów ofizcjalnych - Jack21 - 2013-02-22

to może na przykład zrobić jakąś formę zapisów na zawody parowe chętni by się zgłaszali i wtedy w oficjalnych zawodach by to się odbywało?


RE: Ilość zawodów ofizcjalnych - anonim-04 - 2013-02-22

no to robicie dodatkowa zakładke z turniejami i ci co chca sie sapisuja a ci co nie no to trudno i macie problem rozwiazany


RE: Ilość zawodów ofizcjalnych - Asteck666 - 2013-02-23

Dokładnie, przeciez możecie zrobić turniej 5 ligi, albo IM 5 Ligi, albo coś, cokolwiek Uśmiech


RE: Ilość zawodów ofizcjalnych - kamykov - 2013-02-23

Może ktoś by zorganizował turniej młodych 'koksów'


RE: Ilość zawodów ofizcjalnych - Jack21 - 2013-02-24

Asteck666 ja od 6 ligi organizuje takie turnieje tylko jeśli nie ma jakiegoś popracia z gry i jest to 6 liga to ludzie są mega nieogarnięci zgłaszają się później nie jadą trochę to problemowo wygląda a 6 liga to prawie wgl nie zagląda na forum więc najciężej znaleźć ludzi więc zapisy przez gry byłyby fajną opcją, powiedzmy rzucam hasło że organizuje IM5L i jest to w jakiejś zakładce w grze i tam zbieram chętnych myślę że chociaż taka forma bardzo by ułatwiła życie organizatorom takim jak ja Duży uśmiech


RE: Ilość zawodów ofizcjalnych - Squall1 - 2013-12-06

zamykam