Oficjalne forum gry Speedway-World
Niesłusznie cofnięty transfer - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Niesłusznie cofnięty transfer (/showthread.php?tid=4482)



Niesłusznie cofnięty transfer - Fin - 2013-05-23

Sprawę szeroko opisywałem w dziale zgłaszania nieuczciwych i "nieuczciwych" transferów. A ostatnio usunięto niewygodne wpisy kończąc temat w stylu - "ja tu jestem panem i zamknąć mordy". Nieładnie!
Cofnięto normalny transfer bez wałka i na nic zdało się wszelkie pisanie. Regulamin jest niedoskonały, niedopracowany i daje możliwość dowolnego decydowania przez dwie osoby, czy transfer przejdzie i gracz zarobi na sprzedaży zawodnika, czy zostanie cofnięty i gracz nie zarobi.
Idąc tropem decyzji podjętej wobec mojego transferu należy zgłaszać jako podejrzany każdy transfer, gdzie kwota sprzedaży wyda się komuś (wedle własnego uznania) wyższa niż mogłaby być. Jeśli więc twój zawodnik sprzeda się za 7 milionów, a wartość zawodnika wycenisz niżej to zgłoś to jako oszustwo, bo tak trzeba. Zgłaszaj też każdą sprzedaż zawodnika za dobrą cenę, jeśli tylko zauważysz coś takiego w grze. Masz prawo uznać, że on był warty o kilka milionów mniej. Więc to na pewno wał. Idąc dalej tropem mojego transferu każde takie zgłoszenie powinno zakończyć się cofnięciem transferu, bo innej opcji nie ma.
W ten sposób, panowie na górze, dojdziecie wyłącznie do spadku liczby graczy. I niczego więcej.


RE: Niesłusznie cofnięty transfer - Jack21 - 2013-05-23

Sorry ale Twoje transfery to nawet nie mieściły się w granicach zawyżonego transferu twoje ceny były już w innej galaktyce a u nas są takie zasady że nie przepłacamyJęzyk


RE: Niesłusznie cofnięty transfer - Siwy1296 - 2013-05-23

jack rownie dobrze patrzac na poprzednie sezony moznaby wszystkie trasfery cofnac ;d bo sa one "zawyzone" ;pp to taka mala dygresja z mojej strony ;d


RE: Niesłusznie cofnięty transfer - speed_55 - 2013-05-23

Widać te zasady nie są doskonałe. Nadmierna ingerencja w prawa rynku transferowego mści się. Zainteresowanych grą nie przybywa, a wręcz przeciwnie. Jeszcze trochę i łatwo będzie można ustalić "grabarzy" tego managera.


RE: Niesłusznie cofnięty transfer - anonim-04 - 2013-05-23

Zrobcie przy kazdym zaodniku cos takiego co pokazywalo by jego cene zeby bylo wiadomo za jaka mniej wiecej cene go wystawic a bylo by to widoczne tylko dla menagera ktory ma danego zawodnika


RE: Niesłusznie cofnięty transfer - Jack21 - 2013-05-23

Innymi słowy porównywarka cen (pomysłu mika1688) potrzebna od zaraz; to faktycznie wiele by pokazało wtedy łatwiej byłoby ocenić zawyżony transfer oraz zastopowałoby rosnące ceny LT


RE: Niesłusznie cofnięty transfer - anonim-04 - 2013-05-23

no nie wiem ale gdzies to widziałem i wprowadzcie cos bo za niedługo wszystkie transfery pojda do cofniecia bo tak ceny ida w góre a przychody dalej takie same i jak tak dalej pójdzie to wszystkie transfery beda do cofniecia za niedługo bo beda zawyżone i bedzie duzo wiecej takich graczy jak fin a chyba tego nie chcecie


RE: Niesłusznie cofnięty transfer - Siwy1296 - 2013-05-23

tak jak napisalem wyzej Uśmiech juz teraz jakby sie uparl moznaby je cofac ;p

porównywarka w trybie natychmiastowym wraz z nowa wersja Stefik Uśmiech