Oficjalne forum gry Speedway-World
Pogoda - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Pogoda (/showthread.php?tid=4539)



Pogoda - ggregory93 - 2013-07-07

Nie ma wątpliwości , że trzeba zrobić coś z tą pogodą, nie wiem jak reszta , ale ja co chwila mam mecz w zachmurzeniu , albo deszczu , to jest irytujące bo tracimy na biletach....

Jestem z wielkopolski, i co z tego, to powód żeby wciąż mieć taka pogodę w niedzielę??
Nie wiem na jakiej to jest zasadzie, ale można to jakoś skorygować.

Proponuję wybrać jeden portal np. pogoda.onet.pl i ustawić pogodę taką jak w stolicach województw. Zbyt czasochłonne to nie jest, bo to raptem 16. Myślę że to najbardziej sprawiedliwe, a co jeśli będzie zima??
Tu proponuję ustawić losowość, 33% szansa na deszcz 33% szans na zachmurzenie, 34% na słońce.

Pomysł do dopracowania oczywiście, jednak nie ukrywam że trzeba coś z tym zrobić


RE: Pogoda - Marek79 - 2013-07-07

Popieram! Na pewno jest to do zrobienia i mam nadzieje ze od nowego sezonu bedzie taka zmiana wprowadzonaUśmiech


RE: Pogoda - GM_Kuba - 2013-07-11

Kto by to codziennie sprawdzał i wpisywal?


RE: Pogoda - ggregory93 - 2013-07-12

Wystarczyłoby raz na tydz pogode do przodu , ale rzeczywiście może to już trochę przesada, nie ulega jednak wątpliwości że coś z tą pogodą należy zrobić... musiałbym wiedzieć na jakiej zasadzie jest teraz ustalana.


RE: Pogoda - Tofik - 2013-07-18

w odpowiedzi na to co napisal stefik4 ,,Kto by to codziennie sprawdzał i wpisywal,, to szczerze mówiąc i ja bym mógł tym sie zająć tym bardziej że codziennie tu jestem na SW Co prawda szykuje mi sie dłuższy wyjazd na ponad miesiąc i sam będe miał problem z ligą ale to będzie tylko miesiąc wiec można jakoś temu podołac a mamy portale pogodowe i te pogode moge wprowadzać ale jest jeszcze jeden szkopuł że zaplanowaną pogode wtedy jak już bym sie miał tym zając to nawet mogła by być zmieniona w dnui meczu chodzi mi o to że jak w dluższej prognozie by było słonecznie a powiedzmy dzień przed meczem bylo by zachmurzenie to zostalo by zmienione na zachmurzenie a na dzień meczu zaś by mogła ulec zmianie na jeszcze inną tak jak by było to faktycznie dla danego regionu Mam na to czas i moge tym sie zając a gdybym faktycznie musial wyjechjać to albo by mnie ktoś zastąpił lub zostala by tylko prognoza i byłby stosowny komunikat


RE: Pogoda - mundek - 2013-07-19

również popieram tofika po za tym nie rozumiem jak mogą odbywać się zawody jak pada deszcz


RE: Pogoda - anonim-04 - 2013-07-19

Po co zmieniac skoro jak bedzie zadaszenie to podobno to nie beddzie mmialo wplywu na pogode bo zawsze bedzie pelny stadion


RE: Pogoda - kamykov - 2013-07-19

A jak będziesz miał zadaszenie to pewnie ciągle słońce będzie w niedziele świecićUśmiech


RE: Pogoda - BonE - 2013-07-19

i dobrze że bedzie świeciło, będą komplety widzów, będą pieniądze przynajmniej wkońcu można by było dostawać jakieś rozsądne pieniądze za meczeJęzyk


RE: Pogoda - Tofik - 2013-07-23

tylko niby jak ma być słońce że przykładowo ja mam zadaszenie a ty nie i jesteśmy z tego samego regionu więc jak możesz mieć słońce a ja deszcz niech to ktoś wytłumaczy logicznie i co w tym przypadku ma do tego zadaszenie lub odwrotnie


RE: Pogoda - BonE - 2013-07-23

hahaha ale tu chodzi o to że zadaszenie ma chronić przed deszczem a nie słońcem:p wrazie bez chmurnego nieba mieli byśmy poprostu oboje słońce i tyleUśmiech


RE: Pogoda - Tofik - 2013-07-23

to wybuduj zadaszenie i problem z głowy Uśmiech


RE: Pogoda - BonE - 2013-07-23

wybuduje jeśli taka opcja się wogóle pojawi hehOczko


RE: Pogoda - Squall1 - 2013-12-06

zamykam