Oficjalne forum gry Speedway-World
Zapisy do Ligii Juniorów (Liga, Indywidualne, Puchar) - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Zapisy do Ligii Juniorów (Liga, Indywidualne, Puchar) (/showthread.php?tid=4540)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Zapisy do Ligii Juniorów (Liga, Indywidualne, Puchar) - Speed - 2013-07-25

Tak naprawde to brakuje Ci 1 junior a do startu 2,5 tygodnia w tym bedzie przerwa między sezonowa gdzie są wolni strzelcy, po za tym juniorów można cały czas kupywac


RE: Zapisy do Ligii Juniorów (Liga, Indywidualne, Puchar) - Marek79 - 2013-07-25

Byc moze dojdzie chociaz jeden ze szkolki...? I juz by bylo po problemieDuży uśmiech

Siedmiu potrzeba do pucharu juniorow a my mowimy o LJ i IMLJUśmiech


RE: Zapisy do Ligii Juniorów (Liga, Indywidualne, Puchar) - mundek - 2013-07-26

ze szkółki wyjdzie mi dwóch wobec tego jest szansa Język tylko ja myślałem nie wiem czemu że trzeba siedmiu :p


RE: Zapisy do Ligii Juniorów (Liga, Indywidualne, Puchar) - Speed - 2013-07-26

Do Pucharu trzeba 7 a do Ligi 5, a jak się tylu nie ma to jedzie rezerwa toru, w Lidze jedzie się w czwórmeczach więc skład 5osobowy Uśmiech


RE: Zapisy do Ligii Juniorów (Liga, Indywidualne, Puchar) - mundek - 2013-07-26

no to gra wiec mogę wziąć udział Uśmiech to zaraz napiszę zgłoszenie Uśmiech dzięki za pomoc i sory za mój ''nie ogar'' Język

Drużyna WRZ
Zawodnicy do IMLJ

1.Marek Patryło
2.Aurelian Węgieł
3.Tobiasz Pociopa
Nie bierze udziału w pucharze


RE: Zapisy do Ligii Juniorów (Liga, Indywidualne, Puchar) - kamykov - 2013-07-26

Speed ustal dokładnie w jakich dniach będzie Puchar Juniorów bo chcę już sobie sparingi ustalać a nie wiem w jakim dniu odbywać się będzie puchar i jestem teraz w kropce, a niektórzy mogą lada chwila mieć zajęte terminy na środy i czwartki.


RE: Zapisy do Ligii Juniorów (Liga, Indywidualne, Puchar) - Marek79 - 2013-07-27

Niech juz zostanie PIATEK.


RE: Zapisy do Ligii Juniorów (Liga, Indywidualne, Puchar) - Kukuczka - 2013-07-30

Jade dalej


Błażej Czopka
Tomasz Liszkiewicz
Konrad Czekalla

W pucharze jade rowniez dalej.


RE: Zapisy do Ligii Juniorów (Liga, Indywidualne, Puchar) - prezes - 2013-07-30

GKM Grudziądz jedzie dalej.

IMLJ
1.Ambroży Drobisz
2.Ildefons Geremus
3.Kornel Rubański

Biorę udział w pucharze.


RE: Zapisy do Ligii Juniorów (Liga, Indywidualne, Puchar) - MGRBarto - 2013-07-30

Chciałbym zgłosić zmianę nazwy klubu. Zmiana z "U Leszno" na "Kościańskie Byki".


RE: Zapisy do Ligii Juniorów (Liga, Indywidualne, Puchar) - kilerski13 - 2013-07-31

Zgłaszam się tylko do ligi juniorów: Tatusie Bydgoszcz


RE: Zapisy do Ligii Juniorów (Liga, Indywidualne, Puchar) - Speed - 2013-08-01

Ostatni dzień zapisów, ale jednak chciałbym aby zapisały się jeszcze chociaż 3 drużyny do Ligii żeby można było coś wymyslić jakieś 2 grupy po 12 czy cuś, co z 21 drużynami jakoś ciężko wybrać dogodny system :/


RE: Zapisy do Ligii Juniorów (Liga, Indywidualne, Puchar) - Einstein - 2013-08-02

Stupki Gniezno

Indyw:
Kacper Truszczyński
Bartłomiej Miądowicz
Wojtek Kocięcki

chętnie też zaliczę Puchar Uśmiech


RE: Zapisy do Ligii Juniorów (Liga, Indywidualne, Puchar) - Speed - 2013-08-02

No to jeszcze 3 drużyny do Ligi i Pucharu i byłoby idealnie Duży uśmiech


RE: Zapisy do Ligii Juniorów (Liga, Indywidualne, Puchar) - marioo - 2013-08-02

Legiony.

E.Podrzycki
S.Preihs
T.Masorz

plus start w pucharze.