Oficjalne forum gry Speedway-World
CELE NA TEN SEZON - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: CELE NA TEN SEZON (/showthread.php?tid=4570)

Strony: 1 2


CELE NA TEN SEZON - Marek79 - 2013-08-07

Henrik stwierdzil zeby zalozyc nowy (stary) temat no bo zaczyna sie nowy sezon, wiec oto i on.

Moj cel - AWANS. Aaaa co? niby czemu nie...


RE: CELE NA TEN SEZON - Jack21 - 2013-08-07

do 4 razy sztuka Duży uśmiech a co Język


RE: CELE NA TEN SEZON - Marek79 - 2013-08-07

Bede sie dobijal do 3 ligi az do skutkuDuży uśmiech


RE: CELE NA TEN SEZON - jacekpulo - 2013-08-07

hej, po spadku będę oczywiście walczył o awans. Skład odmłodzony i gotowy do nowego sezonu.


RE: CELE NA TEN SEZON - sandro85 - 2013-08-07

Ja po dwóch awansach postaram się walczyć tu o miejsca 3-6. Choć trafiłem do ciężkiej grupy. A jak się ułoży to zweryfikują pierwsze mecze.


RE: CELE NA TEN SEZON - mundek - 2013-08-08

Marek i tego Ci życzę Język i mam nadzieje że razem będziemy świętować awans bo też sobie postawie taki cel Uśmiech chodź będzie ciężko jak widzę swoją grupę


RE: CELE NA TEN SEZON - MGRBarto - 2013-08-08

Ja liczę na miejsce 4-6 w środku tabeli, bo raczej nie mam na co liczyć w pojedynku z takimi drużynami jak Bicycle czy Magdalenka Lublin Duży uśmiech


RE: CELE NA TEN SEZON - karlo71 - 2013-08-08

Witam.Mnie się udało awansować do 3 ligi klasa 1.Kosztowało mnie to trochę,ale się opłacało.Awansowałem z 1 miejsca w tabeli,czyli bezproblemowo,ale i nocek też się zarwało,żeby z listy transferowej kupić dobrych zawodników.Życzę kolegom tego samego.Pozdrawiam i powodzenia.
karlo71


RE: CELE NA TEN SEZON - Marek79 - 2013-08-08

No to rowniez powodzenia! Po tym sezonie pewnie ktos z nas dolaczy do CiebieUśmiech


RE: CELE NA TEN SEZON - Jack21 - 2013-08-08

(2013-08-08, 10:10:44)mundek napisał(a): Marek i tego Ci życzę Język i mam nadzieje że razem będziemy świętować awans bo też sobie postawie taki cel Uśmiech chodź będzie ciężko jak widzę swoją grupę

no u Ciebie o awans będzie mega ciężko, dobra grupa Duży uśmiech


RE: CELE NA TEN SEZON - grzes - 2013-08-08

chciałbym te miejsca 3-6, żeby utrzymać się w lidze. pojeżdżę troszkę w tej 4 lidze, a później będziemy się dobijać do 3 ligi. Zobaczymy, na nic nie liczę, ważne, żeby dobrze się bawić, jechać ciekawe mecze bez kontuzji i tego wam życzę! powodzenia! Uśmiech


RE: CELE NA TEN SEZON - pj007 - 2013-08-15

Hmm teraz powinno być już pierwsze miejsceUśmiech u mnieUśmiech


RE: CELE NA TEN SEZON - Marek79 - 2013-11-24

No i jak tam koledzy z realizacja waszych celow?
Mnie sie jakos udalo (latwo nie bylo) i jest awans z 1 miejsca Duży uśmiech
A jak u was?


RE: CELE NA TEN SEZON - MarekAureliusz - 2013-11-24

Moim celem była poprawa pozycji z poprzedniego sezonu i się udało, jadę w barażach o awans, zobaczymy co z tego będzie Uśmiech Jak się nie uda cel na przyszły sezon pozostanie taki sam, poprawa wyniku, czyli walka o bezpośredni awans.


RE: CELE NA TEN SEZON - Jack21 - 2013-11-27

Ja chciałem zbudować skład i nie wypaść gorzej niż ostatnio. Cel myślę spełniony, szkoda tylko że tak wielu znajomych idzie do 3 a ja zostaje Duży uśmiech kto będzie jeździł w zawodach Parowych i pucharze jak Was wszystkich nie będzie? Duży uśmiech