Oficjalne forum gry Speedway-World
Narodowości - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Narodowości (/showthread.php?tid=4593)



Narodowości - Mr. Zuma - 2013-08-17

Wpadłem na taki pomysł, żeby dodać kilka nowych narodowości do gry Uśmiech
Chodzi mi o takie, które od jakiegoś czasu coś znaczą, a mianowicie:
- Słowenia (pomysł ze Słowenią akurat ze względu na Mateja Zagara, który ostatnio dobrze jeździ)
- Łotwa (Bardzo podobała mi się jazda i postawa Łotyszy w tegorocznym DPŚ stąd pomysł, żeby właśnie ich dodać, lub też fenomenalna jazda Andrieja Lebiedieva w dzisiejszym GP)
- USA (tu chyba opis dlaczego USA jest zbędny Duży uśmiech )

Co wy na to?
Może i pomysł nie dodaje nie wiadomo czego do gry ale zawsze to jakieś urozmaicenie Oczko


RE: Narodowości - Jack21 - 2013-08-17

nie głupie tylko nie wiem czy oprócz DPŚu byłoby to potrzebne Język jakieś urozmaicenie ot co, kwestia czy Stefikowi chce się produkować nowych zawodników Duży uśmiech


RE: Narodowości - sothis - 2013-08-18

Stefik kiedyś powiedział że będą tylko narodowości z tych krajów z jakich są języki do wyboru Uśmiech


RE: Narodowości - Mr. Zuma - 2013-08-18

Idąc tą logiką można by się czepiać Język
Mianowicie o Łotwe (mówi się tam po Rosyjsku) i USA (jako tako funkcjonuje tam Angielski) Duży uśmiech


RE: Narodowości - GM_Kuba - 2013-08-18

Tylko tez pytanie jak wprowadzać tych zaowdników, bo produkowac nowych tylko po to aby byli zagraniczni to bez sensu. Można zrobić juniorów 12-15 lat o takch narodowościach, tylko nie wiem czy ktoś chce pozniej opłacac takiego obcokrajowca.

Można też nop zrobić ze po zdaniu egzaminu staje się polakiem, bo Polska licencja.


RE: Narodowości - Mr. Zuma - 2013-08-18

Co do samej ewentualnej produkcji zawodników, myślę, że najwięcej roboty było by se Słoweńcami, bo jeśli chodzi o resztę to można by tylko flagę podmienić Duży uśmiech Łotysze to w pewnym sensie Rosjanie, a Amerykanie to też typowo Anglicy. Chodzi oczywiście o imiona i nazwiska Oczko W sumie to nie wiem jak wygląda dodawanie takich rzeczy, ale podejrzewam, że to polega na dodaniu imion itp. do bazy czy jakoś tak Język

Co do płatności na sam mam 3 obcokrajowców i to nie kosztuje strasznie dużo. No wiesz, w tej grze za ok. 700-800 zł za obcokrajowca jeszcze nikt nie zbankrutował.

A licencja, można by tak zrobić ciekawy pomysł w sumie to Polska licencja jak mówiłeś, ale np. Anglik to jednak Anglik Uśmiech


RE: Narodowości - kamykov - 2013-08-18

Z tą licencją to wystarczy znieść obowiązek płacenia za przyjazd na mecz obcokrajowca i nie ma problemu, bo za parę sezonów będą sami wychowankowie obcokrajowcy


RE: Narodowości - ru3k - 2013-08-18

Aby wprowadzić nowych obcokrajowców, można wolnym zawodnikom, którzy na początek sezonu są wprowadzani na listę transferową pozmieniać nazwiska i narodowość. Także jestem za zniesieniem opłaty za przyjazd obcokrajowca na mecz, ponieważ oni niczym się nie wyróżniają od Polaków.


RE: Narodowości - mackox - 2013-08-21

Ja jestem za wprowadzeniem nowych narodowości. Po za tym obcokrajowców mamy jak na lekarstwo, Polacy zdominowali Speedway World, trochę urozmaicenia.


RE: Narodowości - Squall1 - 2013-12-06

Narodowości wprowadzone w szkółkach. Zamykam.