Oficjalne forum gry Speedway-World
Drużyna rezerw. - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Drużyna rezerw. (/showthread.php?tid=4697)

Strony: 1 2 3 4


RE: Drużyna rezerw. - Jack21 - 2013-11-03

może właśnie stworzyć dodatkową klasę rozgrywkową taką ligę rezerw i niech jeżdżą tam w soboty za kasę ciut większą od sparingów?


RE: Drużyna rezerw. - Mr. Zuma - 2013-11-03

Jeśli już tworzyć tą drużyną rezerw to nie dodawać jej to aktualnej ligi tylko (tak jak wspomniał Jack21) stworzyć dla niej osobną ligę Oczko Tak by było ciekawiej

Można by zrobić, żeby w tej drużynie rezerw byli juniorzy do lat powiedzmy 20. Taka jakby liga juniorów Oczko (nie wiem czy już taka propozycja padła nie wczytywałem się w szczegóły ;p )

Ogólnie pomysł super i jestem na 101% na TAK


RE: Drużyna rezerw. - anonim-04 - 2013-11-03

No czyli moje liigi a czyli zwykle i ligi b


RE: Drużyna rezerw. - Jack21 - 2013-11-03

to co jest plus ligi rezerwowe które nie jeżdżą z tymi aktualnymi ligami. Jedni jeżdżą w sobotę inni w niedziele


RE: Drużyna rezerw. - Marek79 - 2013-11-03

Pomysł ciekawy ale na pewno trudny do zrealizowania(musiałby się Stefik wypowiedzieć).
Tylko dla juniorów to raczej odpada, dużo drużyn ma seniorów którzy nie mieszczą się w pierwszym składzie a niektóre drużyny mają znów po trzech czy czterech juniorów.
Ja bym to zrobił tak że jeżeli wystawiam skład rezerwowy na sobotę to nikt z tego składu nie może być wystawiony na niedzielę i po problemie.


RE: Drużyna rezerw. - Zwolen - 2013-11-03

No dobra, Liga A, Liga B, Liga A to jest to co teraz, a Liga B załóżmy Tylko juniorzy, to jak klasyfikować drużyny? Losowo?


RE: Drużyna rezerw. - Jack21 - 2013-11-03

nie sami juniorzy to lipa bo tu faktycznie chodzi o rezerwy a nie o ligę juniorów a seniorzy też mogą się w składzie nie mieścić. To może dać jakiś limit na średnią?


RE: Drużyna rezerw. - szuwarek - 2013-11-03

Na początek chyba zobaczymy ilu będzie chętnych i na podstawie ilości zrobi się jakieś grupy. Ich zwycięscy zostaną sklasyfikowani najwyżej. Nie ograniczałbym natomiast, aby w drużynie rezerw jeździli wyłącznie juniorzy. Być może kiedyś tak będzie, ale na tę chwilę jest sporo zawodników seniorów, którzy nie łapią się do składów.

Jack21 ma rację aby ustawić, że np. wg średniej w drużynie wybierało się kto może tutaj jeździć. Zawodnik z rezerw bez problemu może być wystawiony w drużynie podstawowej w przypadku powiedzmy kontuzji, w drugą stronę niekoniecznie już.


RE: Drużyna rezerw. - anonim-04 - 2013-11-03

To jak takie zmiany to wprowadzic max sila i tyle czyli podobnie jak ksm


RE: Drużyna rezerw. - kamykov - 2013-11-03

Ja to bym widział także druga drużyna to juniorzy do 21 roku. By móc wystawić drużynę drugą do rozgrywek trzeba by przed sezonem zgłosić do niej minimum 7 zawodników którzy by jeździli tylko w drugiej drużynie a przy kupnie juniora od razu zatwierdzić w której drużynie miałby jeździć.
Kibiców na meczu drugiej drużyny tylu co na sparingu.
Co do rozgrywek to stworzyć Ligę Juniorów choć wydaje mi się że lepszym rozwiązaniem byłoby dołączenie drugich drużyn zamiast Botów do 6 ligi. Juniorzy z nowej szkółki nie będą już tacy dobrzy i pewnie najlepsi (bo Ci pewnie będą w pierwszej drużynie jeździć) i jedyną przewagą jaką mogą mieć nad nowymi graczami z 6 lig to sprawność. Także przy nowej szkółce drużyna juniorów pewnego poziomu nie będzie wstanie przebrnąć a nowi gracze będą mieli szanse po rywalizować z realnym graczem.


RE: Drużyna rezerw. - Marek79 - 2013-11-03

Średniej zawodnika? przecież średnia zmienia się co chwile,to jak miałoby to wyglądać?

W sumie Kamykov dobrze mówi, ale jeżeli tylko juniorzy to tych drużyn będzie mało i w większości z wyższych lig.


RE: Drużyna rezerw. - anonim-04 - 2013-11-03

Ja to widze inaczej nie trzeba nikogo zglaszac nigdzie poptostu wystawiles zawodnika w sobote tto w niedziele "nie mozna wystawic zawodnika poniewaz jechal on w lidze rezerwowych"
Boo jak bedzie zglaszanie to co jesli przydazy mi sie kontuzja?? To skad sobie weze zawodnika ?? Bede musial kupowac kogos zeby jechal w niedziele??


RE: Drużyna rezerw. - Jack21 - 2013-11-03

no można zawsze policzyć średnią na początku każdego sezonu to nie jest problem a sami juniorzy to trochę bezsens robić ligę juniorów zamiast rezerw :/
ja osobiście nie chciałbym łączenia tych rezerw do 6 ligi obecnej bo wydaje mi się że się nie zmieszczą no i jak już mówiłem jak Elita wysypie swoje rezerwy to udupimy tych na dole i wgl nikt nie będzie chciał jeździć teraz są ludzie znużeni że w 6 nie ma jazdy a jak dowalimy im mocnych ludzi do rywalizacji to wgl zrezygnują że już w 6 szans nie mają, chyba nie tędy droga


RE: Drużyna rezerw. - kamykov - 2013-11-03

by wystawić 2 drużnynę musiał bym mieć ponad 20 zawodników a to nie każdemu się finansowo opłaci


RE: Drużyna rezerw. - Marek79 - 2013-11-03

My tu gadu gadu a w ogóle nie wiadomo co Admini na to, nie wiem czy jest sens się głowić.....