Oficjalne forum gry Speedway-World
oświadczenie - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: oświadczenie (/showthread.php?tid=4755)



oświadczenie - tomecki - 2013-12-06

oświadczam wszem i wobec że ta gra to jeden wielki wałek. stefik jakis czas temu na siłę i nachalnie chciał kupić ode mnie juniora emila grządzelewskiego (id 46368) a jak mu odmówiłem to po złości wycofał go z obozu treningowego i ściemniał że nie maczał w tym paluchów. Wypadałoby żeby osoby funkcyjne typu stefik, henrik, brylant nie brały udziału w grze bo doprowadza to do "konfliktu interesów"/ Z tego co wiem brylant honorowo zrezygnował ze swoich funkcji za co szacun dla niego. Przy okazji proponuję sprawdzić szanownym graczom do kogo ostatecznie trafil jeden z najlepszych juniorów w swojej kategorii wiekowej: http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-46368


RE: oświadczenie - GM_Kuba - 2013-12-06

Nikogo nie wycofywałem z obozow i nie przypominam sobie zebym chcial go kiedys kupic od Ciebie.

Od 3 dni myslalem ze emilian ze WS i sie konczy w srode o 22.30 ale potem kilka os go policytowalo i zrobila sie 2 w nocy i wtedy zauwazylem ze sie konczy w nocy z czw na piatek.

Wiec wszelkie takie gadanie nie ma tutaj sensu

A to ze go kupilem to tylko wytrwalosc i siedzenie do 3 w nocy i przebijanie sie z Einsteinem i tak wyszedlem na -500.

Masz jakies dowody ze wyslales go na oboz?


RE: oświadczenie - Hyziu - 2013-12-06

tomecki, z całym szacunkiem ale to twoje oświadczenie można o kant 4 liter rozbić. Dla mnie to zwykłe pomówienia nie poparte jakimkolwiek dowodem. Chcąc kogoś o coś oskarżać trzeba przedstawiać dowody, argumenty, a ty nie masz nic, prócz tego że Stefik kupił od ciebie tego juniora. Gdybym miał więcej kasy to by go nie kupił Duży uśmiech no ale życie Duży uśmiech


RE: oświadczenie - tomecki - 2013-12-06

(2013-12-06, 09:19:51)Stefik4 napisał(a): Nikogo nie wycofywałem z obozow i nie przypominam sobie zebym chcial go kiedys kupic od Ciebie.

Od 3 dni myslalem ze emilian ze WS i sie konczy w srode o 22.30 ale potem kilka os go policytowalo i zrobila sie 2 w nocy i wtedy zauwazylem ze sie konczy w nocy z czw na piatek.

Wiec wszelkie takie gadanie nie ma tutaj sensu

A to ze go kupilem to tylko wytrwalosc i siedzenie do 3 w nocy i przebijanie sie z Einsteinem i tak wyszedlem na -500.

Masz jakies dowody ze wyslales go na oboz?

sprawdź sobie nasze rozmowy z kwietnia (jak tylko zawodnik zdał licencję). 2 razy składałeś mi propozycję jego zakupu. dowody mam takie ze wyslalem na obóz cały skład a w poniedziałek okazało się że najlepszy junior pierdzi w stołek w pustym warsztacie. jeszcze w niedziele miałem pociągniete na obozy 880 tys.(za 11 zawodników) a dzień później już tylko 800 tys. bez grządzelewskiego.

Ja tam z gierki rezygnuję a moje zdanie jest takie że osoby funkcyjne nie powinny brać udziału w rozgrywkach, a w szczególności stefik.


RE: oświadczenie - Mr. Zuma - 2013-12-06

twoje słowa to nie dowód ;]

Gdybyś podał np. screenshota to tak to byłby dowód ale twoje słowa nie są dość wiarygodne


RE: oświadczenie - Hyziu - 2013-12-06

Ciekawe dlaczego nie zgłosiłeś tego faktu w poniedziałek w błędach Uśmiech Z poprzednich sezonów pamiętam że zdarzały się sytuacje że ktoś zgłosił że kogoś tam nie wysłał i zawodnik był dorzucany do obozu, myślę że i tak byłoby i tym razem, a teraz ty próbujesz coś ugrać nie mając żadnego dowodu. Nawet gdyby Stefik się pytał o niego to może nie pamiętać, mając tyle rzeczy na głowie co on, zajmowanie się grą plus szkoła etc. nie musi tego pamiętać, a to nie świadczy o tym że specjalnie wycofał go tobie z obozu. Snujesz jakieś śmieszne dla mnie domysły, które nie mają poparcia żadnym dowodem. Gdyby było tak jak piszesz to Stefik wrzuciłby sobie do szkółki takich koksów że nie musiałby nikogo kupować. Zastanów się co piszesz, bo jak dla mnie to siebie ośmieszasz Oczko


RE: oświadczenie - GM_Kuba - 2013-12-06

nie mozliwa jest wgle zmiana kwoty finansow tzn wpisu w finansach. Sprawa jest taka ze szukasz winnego, gdzie Ty sam nim jestes bo nie wyslales go na oboz a wszystko chciales zwalic na mnie.
Rezygnuj, nikt plakal nie bedzie.


RE: oświadczenie - Mr. Zuma - 2013-12-06

Myślę, że już wątek zamknięty ale chciałem coś jeszcze tomeckiemu "oświadczyć"

Jaki sens jest twojej wypowiedzi? Powiedz mi... Czy według Ciebie logiczne jest, że Stefik wyrzucił twojego zawodnika z obozu pozbawiając go przy tym głównie skoków umiejętności po czym sam go kupił?! Bo dla mnie to ani trochę logiczne nie jest!

Następnym razem dobrze zastanów się za nim kogoś będziesz oskarżał...
I tak jak napisał Stefik rezygnuj z gry bo nikt za takimi jak ty nie będzie płakał
Dziękuję za uwagę :]


RE: oświadczenie - Siwy1296 - 2013-12-06

Tomecki jesli nie masz dowodow: http://karne.pl/wnioski-dowodowe.html to nawet nie pisz takich rzeczy na forum bo az mi sie smiac chce.

Jak Hyziu pisze gdyby Stefik chcial to na pewno nie spadlby z E-Ligi... Jesli by cos robil to myslisz ze mialby -500 tys ? Bo mi sie wydaje ze mialby +500 ale milionow...


RE: oświadczenie - Jack21 - 2013-12-06

Osobiście też sądzę że to całe oświadczenie nie trzyma się kupy no bo jak już tu wszyscy napisali jaki w tym cel nie wysyłać ziomka na obóz tracić na tym a później niby przekrętem bo kupić, no i to oczywiste że Stefik ma wiele więcej możliwości kantowania niż Twój przypadek i to możliwości bardziej tajnych że tak to nazwę Duży uśmiech zawsze mógł sobie wygenerować zawodnika Duży uśmiech
A Ty mogłeś zgłosić błąd w poniedziałek a nie w piątek Duży uśmiech


RE: oświadczenie - Asteck666 - 2013-12-14

Zamykam

a nie, nie zamykam, zaraz wracam Duży uśmiech


RE: oświadczenie - marioo - 2013-12-14

a ja myślę że jednak może coś być na rzeczy skoro sam brylant zrezygnował ze swojej funkcji. Nie raz i nie dwa miał o wiele większe powody żeby dać sobie spokój a jednak trwał na swoim miejscu. Najlepiej gdyby sam coś wyjaśnił ale na forum zero komentarza z jego strony. Najlepiej zamknąć już ten temat ale faktycznie lepiej by było dla gry gdyby osoby funkcyjne zrezygnowały z brania udziału w rozgrywkach tak jak to jest u konkurencji.