Oficjalne forum gry Speedway-World
1 Liga 2 Klasa - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: 1 Liga 2 Klasa (/showthread.php?tid=4763)

Strony: 1 2


1 Liga 2 Klasa - Hawaiki - 2013-12-07

Witam w nowym sezonie, okres transferowy był bardzo ciekawy i kilka klubów się wzmocniło, dzięki czemu sezon w naszej lidze zapowiada się jeszcze ciekawiej niż rok temu. Na forum ciągle słyszymy, że nasza liga jest taka małą ekstraligą, gdzie o awans w tym sezonie może walczyć połowa klubów. Pozdrawiam i zapraszam do udziału w rozmowach na naszym forum Oczko


RE: 1 Liga 2 Klasa - Teves - 2013-12-07

No fajnie, że ktos się zajął założeniem wątkuUśmiech No ten sezon może byc baaardzo ciekawy. kilka klubów chce powalczyć o awans do eligi, ja mam nadzieje że dołączę do tych kilku ekipUśmiech Chciałbym wreszcie przetrzeć szlaki Toruńską drużynaUśmiech Mam nadzieje, że pogadamy w ty wątku,


RE: 1 Liga 2 Klasa - Zdunek - 2013-12-07

no będzie się działo. Zobaczymy po kilku pierwszych meczach co i jak...


RE: 1 Liga 2 Klasa - Teves - 2013-12-07

Może jakieś typowanko?


RE: 1 Liga 2 Klasa - daehniks1 - 2013-12-07

Witam sezon bardzo ciekawie sie zapowiada moj cel to byc w pierwszej czworce.typowac zaczne za tydzien.pzdr


RE: 1 Liga 2 Klasa - Teves - 2013-12-08

No ja też zaczne za tydzień, bo teaz małe rozeznanko będzie...


RE: 1 Liga 2 Klasa - Teves - 2013-12-08

Po pierwszej kolejce mogę mniej więcej sobie przybliżyć siłę drużyn...
Pewny mogę byc o to, że będzie niesamowicie ciężko z UNIĄ LESZNO. Nie sądzę po sile przeciwnika z którym jechał dziś, a po jego zawodnikach. Sobie do półmetka też nie wróże wysokiej lokaty, bo z Hawaiki, Unią Leszno i Zdunkiem jadę na wyjeździe, a wiadomo ciężko komuś dokopać u Siebie.Za to w drugiej połowie sezonu jadę u Siebie i postaram się powalczyć o cenne punkty i medale w lidze. Awans, byłby marzeniem klubu z Torunia.
Moja przybliżona tabela na półmetku:
1.Unia Leszno
2.Hawaiki
3.4.5 miejsce potasuje się z Deahniksem, Zdunkiem i mam nadzieje Mną
6. polmo, choć może i namieszać w 3.4.5 miejscu
7. Warka
8. Gorzów
9. Rybnik
10, Gniezno


RE: 1 Liga 2 Klasa - Hawaiki - 2013-12-09

Hej, no ja po nowym silniku nie jestem pewien czy tak wysoko zajadę Oczko


RE: 1 Liga 2 Klasa - daehniks1 - 2014-01-04

Anioły UNIBAX vs ROW Manhattan Rybnik 60:30

demon gniezno vs Polmo 35:55

Warka GKM Grudziądz vs ZKS Zdunek Rzeszów 35:55


zapowiada sie wyrównany sezon w górnej czesci tabeli pzdr


RE: 1 Liga 2 Klasa - Teves - 2014-01-09

Kur...Ja juz mam po sezonie. Przed dwoma najwazniejszymi meczami z deahniksem i unia leszno krolik zaliczyl spadek techniki -3. Potrzebuje 27 dni na jego skok od zera. Wiec 3 najwazniejsze mecze bez lidera mam w dupe, Moge jedynie liczyc na 3 miejsce. Uroki trzymania dziadkow.


RE: 1 Liga 2 Klasa - daehniks1 - 2014-01-11

(2014-01-09, 07:12:25)Teves napisał(a): Kur...Ja juz mam po sezonie. Przed dwoma najwazniejszymi meczami z deahniksem i unia leszno krolik zaliczyl spadek techniki -3. Potrzebuje 27 dni na jego skok od zera. Wiec 3 najwazniejsze mecze bez lidera mam w dupe, Moge jedynie liczyc na 3 miejsce. Uroki trzymania dziadkow.

mysle ze sie mylisz jeden spadek -3 meczu nie przegrywa ani tez nie wygrywa!!! kto ma wygrac w meczach to wygra pozatym co do naszego meczu to sadziłem i sadze ze u ciebie przegram a u siebie wygram ( z bonusem ) pzdr

ps: przed naszym meczem 5 podstawowych zawodników bedzie miało u mnie skoki skili Uśmiech

aktualne sr skili bo to nie jest tajemnica dla mnie: 11.01.2014

Aureliusz Górny 89.4
Bjarne Skovbjerg 87.8
Artur Adamczyk 86.4
Herbert Mitko 86.8
Emanuel Wilk 90.2
Kryspian Czeszun 84.2
Benedykt Zwierzewicz 68.4

i nie ma co pisac ze przez 1 zawodnika sie mecze wygrywa czy tez przegrywa u siebie bedziesz miał handycap i ja u siebie tez . przy nowym silniku wazne jest tez szczescie co widac po czasach przy 5 biegach pzdr

a z tego co widze to przed spadkiem super szału tez nie robił w turniejach jak i w lidze ( dobry solidny zawodnik prowadzacy pare ale 8 razy za kogos plecami przyjechał) wiec masz lepszych pzdr


RE: 1 Liga 2 Klasa - Teves - 2014-01-11

Walisz kolego farmazony. Krolik razem z wosiem sa moimi liderami, a czasami nawet krolik byl lepszy, . Dzisiaj krolik jechal w indywidualnych mistrzostwach Sw i byl przedostatni. Zawsze zajmowal 8-10 miejsce. Widac kompletna roznice. Zreszta zdunek mial tez spadek chodzinskiego i widac jakie porazki przyliczyl ze mna i warka. Wiec nie pisz mi ze spadek lidera w druzynie nic nie znaczy. Czasami mnie zadziwiasz ...


RE: 1 Liga 2 Klasa - kamykov - 2014-01-11

Teves przestań marudzić, daehniks może i ma mocny skład (myślałem że skillowo lepiej się prezentuje) ale też nie pierwszej młodości i też jakiś spadek zanotuje przed rewanżem Uśmiech Nie ma co płakać zrób odrawę przedmeczową i do dzieła Anioły !!!


RE: 1 Liga 2 Klasa - Teves - 2014-01-11

Nikt tu nie marudzi. Stwierdzam fakt. Zreszta niewazne, nie awansuje w tym sezonie, koncze kariere z Sw, za malo czasu na sranie sie ze wszystkim od poczatku....teraz siedze u szwabow i nawet nie mam czasu na nic.


RE: 1 Liga 2 Klasa - daehniks1 - 2014-01-11

Traves nie wazny jest wynik wazna jest zabawa i jedno jest pewne ze 1 zawodnikiem meczu sie nie wygrywa .co do mnie to 4 zawodnikow ma wysokie xp i dlatego walcze . Jak jest tylu dobrych zawodnikow w naszej grupie to ktos musi byc 2 z nich .