Oficjalne forum gry Speedway-World
Park maszyn - Wspólny trening - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Park maszyn - Wspólny trening (/showthread.php?tid=4830)



Park maszyn - Wspólny trening - szuwarek - 2014-01-15

Organizując wspólne treningi dla swoich zawodników, tych lepszych i tych z ogona, zauważyłem rzecz, która trochę przeszkadza. Brak spójności pomiędzy opcją Parku maszyn i Wspólnego treningu.

Jeśli zawodnik posiada 4 motocykle: 2x100 i 2x90 to ustalając wspólny trening po wybraniu zawodnika otwieram okno wyboru motocykla, nie wiem tak naprawdę, który motocykl wybieram poza informacją, że ma moc 90 lub 100 KM. W parku maszyn dla tego zawodnika widnieją motocykle w kolejności np. 100,90,90,100 a w wyborze motocykla dla treningu wspólnego pojawiają się w innej kolejności: 90,100,90,100. Kto powie mi, który 90 to ten a nie ten drugi ? Tak samo z 100.

Natomiast gdy zawodnik posiada motocykle powiedzmy 3 x 120KM z różnym zużyciem, to nie wiem, którego wybieram do treningu bo kolejność nie odpowiada kolejności.

Moja propozycja aby przy wyborze motocykla dla odbycia wspólnego treningu, pojawiało się więcej informacji na temat dostępnych dla danego zawodnika motocykli. Inaczej taki wybór będzie miał sens wyłącznie przy jednym lub dwóch o różnych siłach motocykli.


RE: Park maszyn - Wspólny trening - Siwy1296 - 2014-01-15

popieram Uśmiech przyda sie i chyba nie bedzie trudne Uśmiech


RE: Park maszyn - Wspólny trening - Marek79 - 2014-01-15

Dobra propozycjaUśmiech


RE: Park maszyn - Wspólny trening - szuwarek - 2014-01-21

Czy brak spójności pomiędzy kolejnością motorów w Parku maszyn a kolejnością przy wyborze maszyny do Wspólnego treningu nikomu nie przeszkadza ? Dałem temat w propozycjach ale równie dobrze mógł znaleźć się w dziale "Błędy" bo to jest błąd. Czy aby się zająć rozwiązaniem tej sprawy mam tam go umieścić ? Skoro temat jest czytany ale nikt nic nie pisze oznacza, że jest problem inaczej zostałby przez admina zamknięty jako do dyskusji.


RE: Park maszyn - Wspólny trening - Jack21 - 2014-01-21

Wszyscy czytają tylko jakiś marazm zapanował na forum, ludziom zamarzły palce z zimnaJęzyk
Propozycja jest trafiona i musi być zrobiona ale nie wiem czy widziałeś Stefik ma teraz "dziewiczą sesję" więc chwilę poczekamy aż znajdzie czas, a wydaje mi się że nie będzie problemu z tym pomysłem także spokojnie Uśmiech
Poza tym mało kto się odzywa bo nie ma co tu dużo dyskutować, bo nie ma nad czym, to powinno być wprowadzone i tyle Duży uśmiech


RE: Park maszyn - Wspólny trening - szuwarek - 2014-01-21

Fakt, była taka informacja od Stefika. Poczekajmy zatem aż wróci do żywych Uśmiech


RE: Park maszyn - Wspólny trening - szuwarek - 2014-02-08

Stefik, czy ta propozycja uzyskała akceptację i zostanie to w zasadzie poprawione ?


RE: Park maszyn - Wspólny trening - Miki1947 - 2014-02-09

Może zamiast tych danych. W wyborze, to może manager mógłby nazwać jakoś te motory, np. Błyskawica


RE: Park maszyn - Wspólny trening - GM_Kuba - 2014-02-09

Wstawic ID motocykla, czy w wyborze przy treningi wspolnymw nawiasach zuzycie i wytrzymalosc??


RE: Park maszyn - Wspólny trening - Siwy1296 - 2014-02-09

zuzycie i wytrzymalosc lepiej mi sie wydaje Uśmiech


RE: Park maszyn - Wspólny trening - Jack21 - 2014-02-09

tak zużycie i wytrzymałość


RE: Park maszyn - Wspólny trening - GM_Kuba - 2014-02-09

zrobione


RE: Park maszyn - Wspólny trening - szuwarek - 2014-02-16

Teraz wszystko jasne, temat do zamknięcia.


RE: Park maszyn - Wspólny trening - Jack21 - 2014-02-16

Mówisz masz Uśmiech