Oficjalne forum gry Speedway-World
Nieaktywne drużyny a zawodnicy - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Nieaktywne drużyny a zawodnicy (/showthread.php?tid=4850)

Strony: 1 2


Nieaktywne drużyny a zawodnicy - SantiagoDD - 2014-02-09

Taki mam pomysł bo gdy zespół staje się botem to zespół nie wystawia drużyny a zawodnicy się w tym zespole mówiąc kolokwialnie "kiszą" więc gdy taki zespól stawałby się botem to tacy zawodnicy mogliby trafić odrazu na listę transferową z ceną wywoławczą 0 złUśmiech Co wy na to?


RE: Nieaktywne drużyny a zawodnicy - Siwy1296 - 2014-02-09

W sumie bardzo ciekawa zmiana. Jestem na TAK Uśmiech


RE: Nieaktywne drużyny a zawodnicy - kamykov - 2014-02-09

Na chwilę obecną jest tak że system wybiera najlepszych zawodników od BOTów i na koniec sezonu trafiają na LT i wtedy jest wielka wyprzedaż.


RE: Nieaktywne drużyny a zawodnicy - SantiagoDD - 2014-02-09

Tylko rzecz w tym że mogliby być puszczani automatycznie bo po co mają się marnować cały sezon jak mogą zostać kupieni przez aktywnych i pojeździćUśmiech A czasami komuś brakuje jakiegoś zawodnika by zapchać dziurę w zespoleUśmiech


RE: Nieaktywne drużyny a zawodnicy - Siwy1296 - 2014-02-09

no i zawodnicy Ci moga pojechać na obóz i trenują sensownie w trakcie sezonu jeszcze Uśmiech


RE: Nieaktywne drużyny a zawodnicy - anonim-04 - 2014-02-09

dobrze jest jak jest teraz


RE: Nieaktywne drużyny a zawodnicy - Jack21 - 2014-02-09

no i będą puszczani automatycznie a zastanowiliście się skąd weźmiemy 200 na wysyp?


RE: Nieaktywne drużyny a zawodnicy - Siwy1296 - 2014-02-09

moim skromnym zdaniem ten wysyp zabija tą gre i stąd mamy takie ceny w grze a nie inne Uśmiech


RE: Nieaktywne drużyny a zawodnicy - anonim-04 - 2014-02-09

niby czemu??


RE: Nieaktywne drużyny a zawodnicy - Jack21 - 2014-02-09

dokładnie też chętnie poznałbym Twoje zdanie na ten temat, bo ja mam zupełnie inne Duży uśmiech


RE: Nieaktywne drużyny a zawodnicy - pj007 - 2014-02-10

Jack Uśmiech


Nadwyżka podaży nad popytem Uśmiech

Cena za jaką kupujesz zawodnika bardzo często jest dużo niższa niż w trakcie sezonu Uśmiech

Ostatniego juniora kupiłem za 1 mln, a w sezonie lekko 2 musiałbym wydać Uśmiech


RE: Nieaktywne drużyny a zawodnicy - Jack21 - 2014-02-10

no dobra życie życiem ale Ci zawodnicy są za darmo na rynku bo ktoś ich stracił więc co to niby za minus dla całej gry że my sobie kupimy go za mniej skoro i tak wychodzi gra na plus a tak wgl to czy Ty nie widzisz że to wszystko cała ta kasa to fikcja?? to nie życie tu kasa znika i tyle płacisz za gościa z wysypu komu? nikomu! zatem nie przyrównujmy życia do gry i na siłę nie mieszajmy żelaznych zasad ekonomii do SW, proszę!


RE: Nieaktywne drużyny a zawodnicy - pj007 - 2014-02-10

JackUśmiech znasz moje zdanie Uśmiech

Nie będę tego wałkował bo wiemy jakie mamy na ten temat zdania Uśmiech

ps. awansujUśmiech widzę że na dobrej drodze jesteś.


RE: Nieaktywne drużyny a zawodnicy - Siwy1296 - 2014-02-10

jack moje zdanie jest dokladnie to samo co pj007 ale skoro tak jest i jest wam dobrze no to okej Uśmiech


RE: Nieaktywne drużyny a zawodnicy - kamykov - 2014-02-10

Z drugiej strony to dużo ludzi szykuje kasę na koniec sezonu i potem wszyscy się przebijają, co rodzi duże ceny, a tak jeśli by np: 2 tyg po staniu się BOT'em drużyny, zawodnicy przechodzili na LT i to by wykorzystywali czujni(aktywni) gracze i kupowali by za mniejsze pieniądze. A Ci mniej aktywni by nadal narzekali.
Tu się zgodzę że wysyp wpływa na wyciągnięciu kasy z gry ale głównie tych słabszych drużyn co jest dla nich nie za dobre.