Oficjalne forum gry Speedway-World
4 liga temat ogólny-plany, relacje, ogłoszenia transferowe i sparingowe - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: 4 liga temat ogólny-plany, relacje, ogłoszenia transferowe i sparingowe (/showthread.php?tid=5025)

Strony: 1 2


4 liga temat ogólny-plany, relacje, ogłoszenia transferowe i sparingowe - Hermes - 2014-03-30

Powoli mocno powoli zbliza sie nowy sezon w SW. Jakie macie plany na ten sezon?

Ja po paru sezonach pobytu w 5 lidze awansowalem po barazach do 4 ligi. Na razie jedynie bede szukal w miare mocnego juniora bo na tej pozycji mam ogromna dziure.
Jak wyglada sytuacja w Waszych klubach???


RE: 4 liga temat ogólny-plany, relacje, ogłoszenia transferowe i sparingowe - Siwy1296 - 2014-03-31

co ma być to będzie Uśmiech rozwój klubu i miejsce w pierwszej trójce. I wygrana z Marek79 będzie to dla mnie jeden z głównych celów w tym sezonie :d No i mecz z głównym rywalem w tamtym sezonie Falubazole: http://kibole.wroclaw.pl/relacja1.html Uśmiech


RE: 4 liga temat ogólny-plany, relacje, ogłoszenia transferowe i sparingowe - Marek79 - 2014-03-31

Mnie interesuje szybki powrót do 3 ligi Język jeśli się nie uda to będzie moja wielka porażka...
Oczywiście nie lekceważę kolegów z grupy i wiem że niektóre mecze będą interesujące Uśmiech

Wiem Siwy że każdy chce lać spadkowicza ale wszystko okaże się na 'torze' Duży uśmiech


RE: 4 liga temat ogólny-plany, relacje, ogłoszenia transferowe i sparingowe - mundek - 2014-03-31

Po zajęciu trzeciego miejsca czas powalczyć o awans do 3 ligi czy się uda po żyjemy zobaczymy Uśmiech


RE: 4 liga temat ogólny-plany, relacje, ogłoszenia transferowe i sparingowe - wojtas_gkm - 2014-03-31

U mnie jako beniaminka cel dość prosty - utrzymanie Uśmiech
O wyższe, bardziej ambitne cele postaram się powalczyć w kolejnym sezonie, pod warunkiem, że tegoroczny cel uda się zrealizować.


RE: 4 liga temat ogólny-plany, relacje, ogłoszenia transferowe i sparingowe - Siwy1296 - 2014-04-05

Marek nie ukrywam że też licze na awans :d Falubazole na pewno też bo nie wiele im brakło w poprzednim sezonie a ja mogłem być spokojnie na 2-gim miejscu gdyby nie pierwszy mecz sezonu


RE: 4 liga temat ogólny-plany, relacje, ogłoszenia transferowe i sparingowe - saygon - 2014-04-05

No to widzę, że będziemy mieli ciekawe mecze w 4.14 ;P


RE: 4 liga temat ogólny-plany, relacje, ogłoszenia transferowe i sparingowe - Siwy1296 - 2014-04-09

saygon tez jestem tego zdania ;d ciekawa grupa sie zrobila ;d


RE: 4 liga temat ogólny-plany, relacje, ogłoszenia transferowe i sparingowe - Marek79 - 2014-07-21

No i po sezonie Uśmiech
Jak sie okazalo nie dostalem od nikogo batow (po za jednym meczem w ktorym jechalem eksperymentalnym skladem gdyz bylem juz pewny awansuDuży uśmiech)
Gratuluje kolegom osiagnietych wynikow, niektorzy pewnie sa rozczarowani bo spodziewali sie wiecej no ale coz...
Zycze wszystkim powodzenia w nastepnym sezonie a tofikowi zycze rozjechania przeciwnika w barazach Uśmiech

Wracam do 3 ligi w ktorej mam nadzieje zostac dluzej (tym razem) niz jeden sezon Duży uśmiech
Pozdrawiam.


RE: 4 liga temat ogólny-plany, relacje, ogłoszenia transferowe i sparingowe - saygon - 2014-07-21

za kilka sezonów wszyscy się spotkamy w 3 ;P


RE: 4 liga temat ogólny-plany, relacje, ogłoszenia transferowe i sparingowe - Marek79 - 2014-07-21

Za kilka sezonow to mnie juz tam nie bedzie JęzykDuży uśmiech
(mam nadzieje...Język)


RE: 4 liga temat ogólny-plany, relacje, ogłoszenia transferowe i sparingowe - Siwy1296 - 2014-07-21

No 4.14 chyba jedna z mocniejszych 4 lig sie zrobila. Na awans to caly sklad srednia 83 muninum ;d


RE: 4 liga temat ogólny-plany, relacje, ogłoszenia transferowe i sparingowe - Marek79 - 2014-07-22

Ja nie mialem calego skladu ze srednia 83... ale moze i teraz taki trzeba bedzie miec Uśmiech
Faktem jest ze ta grupa powinna byc bardzo wyrownana ale to dobrze, bedziecie mieli w wiekszosci ciekawe mecze i o to chodzi.
Powodzenia wszystkim Uśmiech


RE: 4 liga temat ogólny-plany, relacje, ogłoszenia transferowe i sparingowe - saygon - 2014-07-22

ale ten sezon też był bardzo ciekawy...


RE: 4 liga temat ogólny-plany, relacje, ogłoszenia transferowe i sparingowe - Siwy1296 - 2014-07-22

No w ostatnim.naszym meczu snajper mnie postraszyles ;d powodzenia q tym sezonie bo mecze beda na prawde ciekawe Uśmiech