Oficjalne forum gry Speedway-World
Ekstraliga - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Ekstraliga (/showthread.php?tid=5040)

Strony: 1 2 3


Ekstraliga - Squall1 - 2014-04-03

Czołem wszystkim starym, powracającym i debiutującym graczom w Ekstralidze, oraz wszystkim którzy tu zaglądają.
Mamy parę dni do rozpoczęcia zmagań o medale, w tym sezonie ja zaproponuję wytypowanie końcowej tabeli sezonu, która może na oko jest przewidywalna - a może okazać się nieprzewidywalna poniżej podium.
Zachęcam "wszystkie ligi" do podawania typów.

Zatem zacznę;

1. Victory Leszno
2. Anioły UNIBAX
3. POWER Gniezno
4. Polonia Ostrów Wlkp
5. KS Czorty Myślibórz
6. Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp.
7. Unia Leszno
8. GRYFY Bydgoszcz
9. Demogorgon Wrocław
10. Paul- Wik


RE: Ekstraliga - ukppku - 2014-04-04

1. Victory Leszno
2. Anioły UNIBAX
3. Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp.
4. POWER Gniezno
5. Polonia Ostrów Wlkp
6. GRYFY Bydgoszcz
7. KS Czorty Myślibórz
8. Unia Leszno
9. Paul- Wik
10. Demogorgon Wrocław


RE: Ekstraliga - Asteck666 - 2014-04-04

ooooo... jestem w pierwszej dziesiątce Oczko


RE: Ekstraliga - Speed - 2014-04-04

Witam również w kolejnym sezonie Język Tak sobie popatrzałem w stare tabele no i ostatni raz 4 nowe drużyny w Elidze były w sezonie 7, czyli aż 5 sezonów temu Język No i w tym jeden debiutant Teves, który widać jest juz na początku głównym faworytem do medalu.
Moje typy:
1. Victory Leszno (apetyt rosnie w miare jedzenia wiec mam chrapke na kolejny tytuł, fakt że troche osłabł mój główny rywal Drzewce, ale teraz mam nowego Anioły, więc będzie ciekawie )
2. Anioły Unibax (debiutant ligi, który swoimi mega transferami wkracza do Elity i staje się jednym z faworytów tych rozgrywek. Zarazem jest to pierwszy klub z Torunia w Ekstralidze)
3. Fc Stare Drzewce Gorzów (mimo osłabienia przez brak Nowakowskiego uwazam ze ta drużyna powalczy o medal i myśle że sytuacja w walce o 3 miejsce bedzie podobna jak w poprzednich sezonach bo wg mnie aspirantów na tą pozycje jest 4)
4. Power Gniezno (te pozycje które podam od 3-6 będą miały w tym sezonie bardzo podobną siłe, więc typuje troche w ciemno. Każdy z nich moze byc 3 ale tez i moze byc 6, tak wiec dużo pojedynków szykuje nam sie na styku, tak więc narazie Hyzia daje na 4 miejsce)
5. Unia Leszno (skład ciekawy ale troche juz dziadkowaty dwóch zawodników po 30, wiec zależy czy bedą im spadac skile i jak czesto, nie mniej jednak myślę że ten zespół stać na walke o medal)
6. Polonia Ostrów (chyba z tej czwórki teoretycznie najsłabszy zespół ale ma mega potencjał w postaci juniorów co potwierdza dominacja w LJ w poprzednim sezonie, tak więc mogą też zaskoczyć)
7. Gryfy Bydgoszcz (ten zespół dla mnie co sezon jest nie wiadomy, bo raz walczy o medal a raz jest gdzieś w strefie barazowej i to bez zmiany składów, jednak w tym sezonie chyba bedzie baraż, choć też mogą powalczyć o utrzymanie m.in z Polonią)
8. KS Czorty Myślibórz (ten zespół raczej przygotowuje sie na kolejne sezony, co można wywnioskować po licznych zmianach zwykłych w meczach by rozkrecać juniorów. Raczej cieżko im będzie powalczyc o coś więcej w tym sezonie)
9. Paul-Wik (ten klub będzie mega mocny niedługo ale jeszcze nie teraz, raczej pożegna sie jak kiedyś z Eliga po pierwszym sezonie)
10. Demogorgon Wrocław (no można powiedzieć ze w barażu szczescie mu sprzyjało, jednak chyba sam Asteck raczej na jakieś zaskoczenie nie liczy)


RE: Ekstraliga - Hyziu - 2014-04-04

No oby tak przez cały sezon tu była, a nie tylko 3 dni przed Język
Ja również nie omieszkam podzielić się swoimi poglądami na temat wyglądu tabeli Duży uśmiech
1. Victory Leszno - tutaj w ogóle nie ma co komentować, myślę że przez kilka jeszcze sezonów nikt Speedowi nie zagrozi Język

2. Anioły Unibax - o ile dziadki mają zabezpieczony trening to raczej powinno się na tej pozycji obejść bez większych niespodzianek.

3. - 6. Tutaj podobnie jak Speed mam wielki dylemat bo siła 4 drużyn, które za chwilę wymienię jest ciężka do oceny na tą chwilę, każda z tych drużyn, ma 2-3 mocnych równorzędnych zawodników, i później albo zdolnych młodych, albo odrywających kupony dziadków Duży uśmiech Kolejność w której zostaną wymienieni jest zupełnie przypadkowa Oczko Język Unia Leszno, Fc Drzewce, Power Gniezno, Polonia Ostrów Wlkp.

7. Ks Czorty Myślibórz - dużo mu nie brakuje już do powyższej czwórki i kto wie czy nie zaskoczy i nie wmiesza się w walkę o lokaty wyższe, jednak na tą chwilę myślę że 7 miejsce ma pewne.

8. Gryfy Bydgoszcz - dla Zawadzkiego i Spółki to może być niestety już ostatni sezon w Elicie bo jak trafią na silnego 1 ligowca w barażu to ich szanse są małe. Skład już mocno podstarzały. Trening głównych skili pewnie Heniu ma zabezpieczony, ale na jak długo to wystarczy to nie wiem, obawiam się że końcówka sezonu to już będzie dla Gryfów dogorywanie.

9. -10. Paul-Wilk, Demogorgon Wrocław - kompletnie nie mam pojęcia jaką siłą obie drużyny dysponują, jednak patrząc po składach to obawiam się dla nich najgorszego. Asteck znalazł się tu przypadkiem Oczko ale przypadkiem nie będzie jak się z Eligą po sezonie pożegna Język


RE: Ekstraliga - Speed - 2014-04-04

Hyziu jak zazwyczaj przed sezonem i moze chwile po 1 kolejce jest tu ruch a potem koniec rozmów Język


RE: Ekstraliga - wowi - 2014-04-04

Witam ponownie w elidze Uśmiech
Mój awans w ogóle nie był planowany.Naprawdę sam nie wiem jak to się stało że awansowałem Duży uśmiech
W nadchodzącym sezonie dla pozostałych drużyn będę bardzo gościnny i będę dostarczycielem punktówUśmiechDuży uśmiech
Także nie zamierzam nikomu przeszkadzać i każada drużyna w konfrontacji ze mną w ciemno może zapsiać sobie zwycięstwo. No chyba że ktoś polegnie z moją młodzieżąOczko.
Obiecuję jednak ,że jak po raz kolejny awansuje do e ligi to tylko po to by bić się o medale.
Także, korzystajcie z okazji i zwyciężajcie ze mną bo później już możecie nie mieć takiej możliwośći Język


RE: Ekstraliga - Speed - 2014-04-05

Nie wiem czy sie bedziemy w to bawić w poprzenich sezonach nie do konca wyszło, na pewno fajniej by było jakby ktoś chciał się podjąc liczenia typów, ja niestety nie dam rady więc tylko proponuje.
Takie typy moje na czysto na 1 kolejke

Polonia Ostrów Wlkp vs Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. 43:47 (Hit 1 kolejki, właśnie to o czym wspomniałem wcześniej mecze "czwórki walczącej o brąz" będą mega ciekawe. Stawiam na Drzewców, mimo silnych juniorów jednak Squall ma przewage w postaci Pawlaka i Jamrożego)

Anioły UNIBAX vs KS Czorty Myślibórz 62:28 (debiutanci z Torunia będą mieli mocne wejscie na początek, z takim składem zleją Myśliborzan, gdzie jedynym zawodnikiem który moze powalczyc jest Cacko)

GRYFY Bydgoszcz vs Paul- Wik 63:27 (jak sam wowi pisał jedzie juniorami wiec na wiecej w meczu z Gryfami nie ma co liczyć)

Demogorgon Wrocław vs Unia Leszno 38:52 (oboje awansowali po barazach i odrazu widzą sie w 1 kolejce, Wrocławianie jednak będą odstawać od Unii)

POWER Gniezno vs Victory Leszno 40:50 (dla mnie to pierwszy mecz ligowy od x sezonów bez Walczewskiego, mam nadzieje że Tyrakowski go godnie zastąpi i w debrach Wielkopolski i Tigersów wywieziemy zwyciestwo)


RE: Ekstraliga - Squall1 - 2014-04-05

Polonia Ostrów Wlkp vs Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. 48:42
Anioły UNIBAX vs KS Czorty Myślibórz 65:25
GRYFY Bydgoszcz vs Paul- Wik 65:25
Demogorgon Wrocław vs Unia Leszno 42:48
POWER Gniezno vs Victory Leszno 40:50


RE: Ekstraliga - Teves - 2014-04-05

Polonia Ostrów Wlkp vs Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. 44:46
Anioły UNIBAX vs KS Czorty Myślibórz 58:32
GRYFY Bydgoszcz vs Paul- Wik 60:30
Demogorgon Wrocław vs Unia Leszno 33:57
POWER Gniezno vs Victory Leszno 32:58


RE: Ekstraliga - Hyziu - 2014-04-05

Polonia Ostrów Wlkp vs Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. 46:44
Anioły UNIBAX vs KS Czorty Myślibórz 55:35
GRYFY Bydgoszcz vs Paul- Wik 66:24
Demogorgon Wrocław vs Unia Leszno 35:55
POWER Gniezno vs Victory Leszno 46:44 Oczko


RE: Ekstraliga - ukppku - 2014-04-05

Hyziu widzę pewność siebie +200? Duży uśmiech


RE: Ekstraliga - Hyziu - 2014-04-06

No trzeba mieć wiarę, ta podobno czyni cuda Oczko Duży uśmiech


RE: Ekstraliga - Speed - 2014-04-09

Jakby ktos był zainteresowany podsumowanie 11 sezoni Victory:
http://www.speedway-world.pl/i,gazetka-1-1156


RE: Ekstraliga - Hyziu - 2014-04-11

No to może, jak ja wrzucę to i inni się rzucą Język

Victory Leszno vs Demogorgon Wrocław 68:22
KS Czorty Myślibórz vs GRYFY Bydgoszcz 40:50
Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. vs Anioły UNIBAX 43:47
Paul- Wik vs POWER Gniezno 25:65
Unia Leszno vs Polonia Ostrów Wlkp 48:42